🇵🇱 IEM Krakow підходить до своєї кульмінації, сподіваюсь фінальна зустріч зможе стати справжньою перлиною турніру!💩 vs 🇩🇪 | BO3, початок 14:30Не дуже розумію яка мотивація для команд грати матч за третє місце. Різниця по грошам там не велика, VRS поїнти нікому з цих команд не потрібні, емоційний стан після програного півфіналу також не найкращий 🤷♂Бачу два можливих сценарії:1. 🇩🇪 як більш дисциплінований склад закриває 💩 які будуть грати "на пофіг"2. donk буде просто бігати +W у всіх раундах і можливо цей YOLO стиль принесе 💩 перемогуЙмовірний сценарій: скіп 🇫🇷 vs 🇧🇷 | BO5, початок 18:00Зустріч двох кращих команд турніру в БО5 форматі 🥳 Думаю в фіналі ніхто не буде експериментувати і мапи Ancient + Anubis одразу полетять в банДалі даю розклад сил по мапам:Dust — 🇪🇺 в цьому році жодного разу не програли на цій мапі. Впевнена перевага за ними Mirage — виглядає як єдиний можливий пік 🇧🇷 і саме за цю мапу їм треба чіплятися Inferno — виглядає як 4 або 5 мапа фіналу, начебто робоча для обох команд. Даю шанси 60/40 на користь 🇪🇺Nuke — виглядає як гарна опція для 🇧🇷, але 🇪🇺 вчора якось дуууууже легко пройшли на цій мапі 🇩🇪Overpass — чітка перевага 🇪🇺____Загалом виглядає так що 🇪🇺 майже гарантовано забирають Dust + Over і далі залишається дотиснути будь-яку одну мапу. З іншого боку 🇧🇷 в ідеальному сценарії забирає Mirage + Nuke і зводить на п'яту (де шанси 50 на 50). Є відчуття що 🇧🇷 може поборотися за титул, але їм треба прям дуже чітко і без помилок провести всі "свої" мапи. Фаворитом фіналу ставлю 🇪🇺Ймовірний сценарій: 🇪🇺 виграють Dust + Over, фінал мінімум 4 мапиПишіть в коментах як ви відноситесь до иатчів за третє місце?
🌎 Вчора на жаль обидві зустрічі завершилися з рахунками 2:0, але сьогодні у нас є всі шанси побачити більш запеклу боротьбу 🇧🇷 vs 💩 | BO3, початок 16:45Думаю 🇧🇷 як завжди оберуть Mirage і зважаючи з якими труднощами 💩 грають на цій мапі — думаю у "бразильців" будуть всі шанси. З іншого боку 💩 треба обирати між мапами Dust та Overpass. Начебто і там і там у них непогані шанси, але багато чого буде залежати від того чи встигли 🇧🇷 провести роботу над помилками По можливим десайдерам:Anubis — і там і там набагато практики, думаю гра може бути рівнаOverpass — залежить від того хто за яку сторону розпочне, але в цілому дам 60/40 на користь 💩Nuke — бан другої стадії від 💩 і теоретично 🇧🇷 будуть обирати вирішальну мапу в цій гріЙмовірний сценарій: розмін піками🇫🇷 vs 🇩🇪 | BO3, початок 20:00Є враження що буквально на всіх можливих мапах шанси будуть на боці команди 🇫🇷 і завдання 🇩🇪 по можливості обрати з них максимально рівні Варіанти при яких 🇩🇪 перемагають: 1. Хтось з 🇩🇪 соло керить мапу2. Зайву знову видає рейтинг 0.5 (або хтось з 🇫🇷 сильно руїнить)3. Вигравати вели кількість ключових раундів на економіку або клач моментівЯкщо жоден з цих сценарієв не справдиться — 🇫🇷 пройдуть у фіналЙмовірний сценарій: перемога 🇫🇷Які дві команди на вашу думку завтра зіграють у фіналі?
🌎 Величезний стадіон + найсильніші команди світу, що може бути краще для справжнього шанувальника КС?🇧🇷 vs 💩 | BO3, початок 16:45Обидві команди почали сезон з "пробуксовкою", але вже походу IEM Krakow все ж таки змогли набрати обертів. Від 💩 я такого взагалі неочікувавОсобливої цікавинки в цю серію додає "плаваючий" пермобан 💩. Вони можуть прибрати Mirage і сподіватися що 🇧🇷 оберуть Ancient, але я б на їх місці в такому сценарії пікав InfernoТурки в свою чергу будуть думати між вибором Anubis та Dust. Я схиляюсь все ж таки що вони пікнуть Anubis. Хоча в цілому є враження що у 🇧🇷 всеодно більше робочих мап. Я б давав в цій серії 2:1 на їх користь Ймовірний сценарій: перемога 🇧🇷🇩🇪 vs 🇩🇪 | BO3, початок 20:00Цікава ситуація. У 🇩🇪 одночасно багато сильних мап і одночасно половина пулу з нульовим вінрейтом 😂 Для них робочими майданчиками виглядають Dust/Mirage/Ancient, а ось для 🇩🇪 дуже привабливо виглядає пік Inferno. Думаю вони його і заберуть Далі розмін піками і Dust/Mirage на десайдер. На папері у 🇪🇺 за такими сценарієм все ОК, але 🇩🇪 на обох мапах вже встигли виграти 🤔Очевидного фаворита я не бачуЙмовірний сценарій: 🇩🇪 виграють Inferno Які команди на вашу думку зможуть пройти у півфінали?
🌎 Вже завтра починаємо слідкувати за плейофф стадією IEM Krakow, а зараз пропоную розібратися у кого які шанси на перемогу:🇪🇺 — час йде, а вони все ще очолюють список головних претендентів на чемпіонство. Наразі 🇪🇺 вже в півфіналі + на них виходить переможець пари 🇪🇺 vs 🇩🇪 що виглядає як дуже ймовірний прохід у фінал💩 — як і 🇫🇷 починають з півфіналу, але і суперник у них буде поцікавіше, та й в цілому їх результати дуже залежать від гри пари донк+широ. До фіналу мб дійдуть, але перемогти буде не легко🇧🇷💩 — обидві команди набрали тонус по ходу турніру, але варто зважати що вони спочатку грають між собою, потім проти 💩, потім ще фінал треба потягнути. Ймовірність такого сценарію не дуже висока, але в історії КС і не таке траплялося🇩🇪🇩🇪 — схоже що хто б з них не виграв свій чвертьфінал – далі вони просто будуть "кормом" для 🇫🇷. Думаю навіть якщо якимось дивом одна з цих команд дійде до фіналу, то там ще треба буде здолати фінального боса. Наразі є відчуття що ці дві команди мають найменше шансів на перемогуПишіть в комаєентарях чи погоджуєтесь з такою розстановкою сил?
🌎 Позаду лише перша половина IEM Krakow, але вже зараз можна робити перші висновки по актуальній формі команд:🇲🇳 — дві поразки і швидкий виліт з турніру це супер тільтовий результат для такої команди. Проблема навіть була не в новачку, а в тому що за статою постійно випадав хтось з "олдів". Є враження що їм треба більше часу для награшу нових позицій і комбін. Сподіваюсь в цьому ростері вони зможуть вийти хоча б на стабільний рівень плейоффів💩 — після тріумфу на Бласті команда не впоралася з керуванням. В цілому грали непогано, але рівень конкуренції на Т1.5 рівні зараз дуже серйозний і пройти групову стадію зараз не так легко. В цілому є відчуття що Джейм побудував ВП 2.0🇪🇺 — приїхали як мікс, зіграли доволі не стабільно. Кожна зустріч була дуже нервовою і ставка більше була на те що "треба пропертись". Подальших інвайтів на великі турніри у них немає, так що ми просто побачили "разову акцію"🇹🇷— одне з приємних відкриттів турніру. Хлопці грають доволі чітко, є пропрацьований мап пул і в цілому цей рік повинен стати для них проривним. Якщо гарно зіграють мажор — чекаємо трансфери гравців в більш "серйозні" організації🇩🇰🇧🇷 — провели гарні заміни, наразі це той самий рівень міцного Т2 який буде вставляти палки в колеса фаворитам🇪🇺 — повернулись до рівня який був перед мажором. Не знаю чи зможуть вони ще сезон дивувати нас своєю магією бо зараз все дуже погано🇺🇦 — все вже розповів в своєму учорашньому відео — https://youtu.be/55eHnNzSk80. Якщо в двох словах: супер важко грати коли у двох тіммейтів "не летить" весь турнір. Мап пул підтягнули, але без належного виконання це не дає вагомих результатів🇫🇷 — хоча і не дійшли до плейофф стадії – виглядали доволі непогано. Недогравав капітан, але в цілому мені здається вони потрапили в доволі рівний трикутник 🇫🇷🇩🇪💩 з якого одна команда повинна була вилетіти. Зараз 🇸🇦 не є претендентами на титул, так що просто програли командам свого рівняВсі інші команди ми побачимо у плейофф, так що оцінювати їх виступ будемо після фіналуЯк вам перша половина Кракова? Хто найбільше розчарував?
🌎 На жаль вчора з турніру вилетіли і 🇺🇦 і 🇹🇷, але змагання на цьому не завершується! Сьогодні буде сформовано повний список команд які вийдуть на велику сцену ^_^🇩🇪 vs 🇪🇺 | BO3, початок 15:00Гра на виліт🇩🇪 доволі неочікувано легко програли 💩 з рахунком 0:2, а у 🇺🇸 вже другий турнір поспіль серйозні проблеми проти Т2 суперників 😬Гіпотетично 🇩🇪 повинні бути краще, але якраз за рахунок своєї нестабільності 🇪🇺 можуть виграти серію. Традиційно їх матчі не придіктяться бо наприклад брокі може зіграти 2:15, а може 15:2Ймовірний сценарій: скіп🇫🇷 vs 🇫🇷 | BO3, початок 15:00Гра на вилітВчора у 🇫🇷 неочікувано виникли труднощі під час гри проти 🇧🇷, але у 🇫🇷 справи ще гірше 😂 Є відчуття що французам взагалі окрім Inferno чіплятися нема за що 🤷♂Ймовірний сценарій: перемога 🇫🇷🇩🇰 vs 🇧🇷 | BO3, початок 17:30Гра на вилітКоманда 🇩🇰 дуже намагається "тримати марку", але ніяк не виходить перемогти на мапах Dust/Mirage 😬 Якщо вони оберуть Overpass, то я з задоволенням подивлюсь на їх спробу здолати 🇧🇷 (мб навіть вийде). Хоча повірити що 🇩🇰 цілком зможуть виграти серію доволі складно Ймовірний сценарій: 🇧🇷 виграють мінімум одну мапу, багато раундів на Overpass 🇫🇷 vs 💩 | BO3, початок 17:30Переможець проходить в стадію 1/2, а програвший 1/4Я дуже здивувався що 💩 так швидко виграла свій слот у плейофф стадію. Тим не менш, конкретно ця зустріч глобально нічого не вирішує, так що буду розцінювати її як додаткову перевірку ігрової форми для обох колективівЙмовірний сценарій: перемога 🇪🇺💩 vs 🇪🇺 | BO3, початок 20:00Переможець проходить в стадію 1/2, а програвший 1/4Головна інтрига цієї пари — чи спробують 🇪🇺 обрати Anubis і перевірити чи готові 💩 її грати. З іншого боку 💩 можуть спробувати заабузити слабкий Overpass суперників, або ж навпаки перевірити себе на умовно сильних Dust/Ancient суперників Загалом на фоні дуже не стабільних результатів багатьох топових команд — 🇪🇺 можуть дуже швидко піднятися по рейтингу Ймовірний сценарій: скіпПишіть в коментах чи дивитися далі турнір або вже скіп?
🌎 Сьогодні багато команд поїдуть додому, сподіваюсь 🇺🇦 в цьому списку ми не побачимо 🇫🇷 vs 🇫🇷 | BO3, початок 15:00Матч за вихід у плейофф 🇪🇺 отримали доволі приємного суперника в доволі відповідальній грі. Не дивлячись що 🇫🇷 по трохи знову набирають форму — конкурувати з Т1 суперниками їм всеодно дуже складно. Ніяких сюрпризів і сенсацій від цієї гри не чекаюЙмовірний сценарій: перемога 🇪🇺🇩🇪 vs 💩 | BO3, початок 15:00Матч за вихід у плейофф Турки доволі сильно здивували своєю перемогою над 🇫🇷. Цікаво чи будуть вони сьогодні ризикувати з вибором мапи Dust, яку суперники тільки-тільки почали вводити в свій пул 🤔 З іншого боку 🇩🇪 скоріше за все оберуть Inferno і саме тут їх шанси на перемогу будуть дуже суттєвимиЧи побачимо ми тут десайдер буде залежати від того що оберуть 💩 і як там зіграютьЙмовірний сценарій: 🇩🇪 виграють мінімум одну мапу 🇺🇸 vs 🇪🇺 | BO3, початок 17:30Матч на виліт з турніру 🇪🇺 в цьому році поки взагалі "не тут". Наразі дві гри, дві поразки і це не проти Т1 суперників 😕 Хоча всі ми розуміємо на що здатна ця команда. Конкретно по виступу на цьому турнірі 🇪🇺 виглядали краще, але зважаючи на калібр гравців на сервері може відбутися що завгодноЗараз матчі 🇪🇺 як завжди не придіктяться Ймовірний сценарій: скіп🇧🇷 vs 🇫🇷 | BO3, початок 17:30Матч на виліт з турніру 🇧🇷 вчора двічі віддали 🇩🇪 майже виграні мапи і у мене відчуття що вони не зовсім розуміють де у них сильні сторони, де слабкі, що працює, а що не працює. Механічно 🇺🇸oSee може дати щось нереально складне, а може не влучити 100відсотковий. Коротше 🇧🇷 поки що дуже сиріЙмовірний сценарій: перемога 🇫🇷
🇺🇦 vs 🇧🇷 | BO3, початок 20:00Гра на виліт з турніруДоволі складний для 🇺🇦 суперник, перш за все тому що сьогодні їм гарантовано доведеться грати Inferno на якому поточний стан команди взагалі невідомий. Зараз у нас є лише їх минулорічна стата — п'ять поразок поспіль 😕З піків для 🇺🇦 це традиційна виделка Mirage/Ancient. На міражі у суперників за останній час пару супер близьких рахунків 11:13, але Ancient 🇧🇷 взагалі не грають. Для 🇺🇦 виходить вибір без вибору😬Десайдер залишається Dust або Nuke. На дасті 🇺🇦 за два дні продемонстрували два дуже полярні виступи, а Нюк начебто у 🇧🇷 поцікавіше 🤷♂ Схиляюсь до того що ми побачимо три мапи, а ось як складеться десайдер передбачити доволі важкоЙмовірний сценарій: розмін піками
🇩🇰 vs 🇹🇷 | BO3, початок 20:00Матч на виліт з турніруОбидві команди на підйомі, але по вінрейтам є враження що у 🇹🇷 набагато більше шансів. Думаю сьогодні вони в черговий раз виграють Mirage і далі все буде залежати від того чи зможуть 🇩🇰 добре зіграти Overpass (здається ця мапа взагалі єдиний їх шанс зачепитися за серію). Хоча навіть при такому сценарії 🇹🇷 треба зводити все на вирішальний Dust і зачиняти зустірчГоловне що б команда грала з холодною голлюовою і тоді все буде окЙмовірний сценарій: 🇹🇷 виграють міражПишіть в коментарях чи зможуть на вашу думку 🇺🇦 впоратися з 🇧🇷?
🌎 Жарти закінчилися, тепер в гру вступають Т1 команди. Чи зможуть вони підтвердити свій статус дізнаємося впродовж наступних 10 днів🇲🇳 vs 🇪🇺 | BO3, початок 15:00Перший турнір року і перший турнір з новим гравцем для 🇲🇳. Теоретично у них було вдосталь часу для підготовки, та й зі стендіном на мажорі вони вже вигравали 🇪🇺. Багато факторів вказує що у них багато шансів, АЛЕ перша гра після довгої перерви це завжди випробуванняЙмовірний сценарій: 🇲🇳 виграють мінімум одну мапу 🇺🇦 vs 💩 | BO3, початок 15:00Пу-пу-пу. Наві в першій грі випав максимально небезпечний суперник. В той час як 💩 вже встигли виграти Т1 турік на початку року, 🇺🇦 не змогли на нього навіть кваліфікуватися 😬З гарних новин для 🇺🇦 — вони не грають Overpass. На цьому гарні новини закінчуються. Після того як з мап пулу прибрали Train у 🇺🇦 залишається два можливих варіанти для піку мапи: Mirage або Ancient На мапі Mirage у 💩 перемоги над 💩🇧🇷🇸🇦💩 і свою чергу на мапі Ancient над 🇩🇰💩🇩🇰. Схоже для для 🇺🇦 це вибір без вибору. Треба грати Ancient Або є альтернативний варіант при якому 🇺🇦 всіх нас дивують шаленою підготовкою мапи Anubis чи жорстким бустом на Inferno де наразі у них нульовий вінрейт 😬З якої сторони не подивишся — 🇺🇦 виходять андердогом в цій парі. Результатів по сезону немає, вінрейтів немає + безліч слабких місць в мап пулі. Блейду і компанії треба в черговий раз всіх дивувати і доводити що вони все ще Т1 командаЙмовірний сценарій: 💩 виграють мінімум одну мапу 🇧🇷 vs 🇹🇷 | BO3, початок 17:30Насправді не дивлячись що на Бласті 🇧🇷 зайшли доволі далеко — враження від їх гри у мене переважно негативні. На попередньому турнірі вони були блідою тінню самих себе взірця другої половини 2025 року. Тим не менш сьогоднішня зустріч виглядає для них як дуже непоганий трамплін для повернення в тонус. 🇹🇷 тільки починають свій шлях на великих турнірнах і наразі виглядають як легка здобич для фаворитів🇹🇷зараз треба користатися тим фактом що вони вже розіграні після першої стадії і так би мовити "на ходу". Думаю відсотків 30 на їх перемогу все ж таки є, але перемогти буде дуже складно Ймовірний сценарій: 🇧🇷 виграють мінімум одну мапу🇩🇰 vs 💩 | BO3, початок 17:30💩 поки що знаходяться не в оптимальному стані і наразі головне питання — чи зможуть 🇩🇰 цим скористатися. Думаю 💩 "по дефолтіку" оберуть Dust де у 🇩🇰 вкрай мало награшу, а ось "данцям" окрім мапи Overpass більше розраховувати ні на що 🤷♂️Думаю боротьба буде, але серію все ж таки виграють 💩Ймовірний сценарій: перемога 💩🇪🇺 vs 🇪🇺 | BO3, початок 20:00Гучна вивіска — сімпл проти зайву, але по факту зараз це команди з різних дивізіонів. В кращому випадку БЦ зможуть поборотися на одні мапі Ймовірний сценарій: перемога 🇪🇺🇪🇺 vs 🇫🇷 | BO3, початок 20:00😬😬😬😬😬😬😬😬Французи стали грати трішки краще ніж наприкінці 25 року, а що продемонструють 🇪🇺 як завжди сказати неможливо. Просто ранломна катка 😂Ймовірний сценарій: скіпЩо скажете, ж шанси у 🇺🇦 чи починаємо турнір з нижньої сітки?
🇩🇪 Перший змагальний день турніру який по справжньому в пріоритеті у всіх команд! 💩 vs 🇩🇪 | BO3, початок 12:00Думаю в цьому сезоні ігрова форма 💩 піде на спад, так що сьогодні очікую приблизного повторення того ж сценарію що був на BLAST Bounty Є великий шанс отримати три мапи, але ніякої чіткої переваги у жодної з команд в цій серії я не бачуЙмовірний сценарій: 🇩🇪 виглядають мінімум одну мапу 🇳🇴 vs 💩 | BO3, початок 12:00Хоча 🇳🇴 і будуть нарешті грати зі своїм основним AWP — шасни в цій серії на мою думку у них не великі. 💩 все ще знаходяться в режимі "медовий місяць" і повинні на цьому турнірі продовжувати набирати форму Ймовірний сценарій: перемога 💩🇩🇰 vs 🇧🇷 | BO3, початок 14:30Обидві команди наробили купу замін, але поки що не встигли продемонстрували весь потенціал нових ростерів. Пара виглядає максимально рандомноЙмовірний сценарій: скіп🇺🇦 vs 🇧🇷 | BO3, початок 14:30🇺🇦 в цьому році не зіграли жодної гри + вже встигли зробити доволі ризиковану заміну AWP. З іншого боку 🇧🇷 нараді грали лише в своєму регіоні і поки що виглядають скоріше як "темна конячка"За замовчуванням після доволі гарного завершення попереднього сезону можу дати 🇺🇦 фору в одну мапу, але далі треба дивитися вже по ситуації Ймовірний сценарій: 🇺🇦 виграють мінімум одну мапу 🇧🇷 vs 🇪🇺 | BO3, початок 17:00Не зважаючи що на сервері буде присутній 🇺🇦s1mple — наразі результати як його команди, так і команди суперника виглядають не дуже яскравоОчікую побачити на сервері доволі посередню зустріч двох Т2 команд 🤷♂️Ймовірний сценарій: скіп🇹🇷 vs 🇫🇷 | BO3, початок 17:00Зараз траєкторія розвитку цих команд прямо протилежна. Французи ніяк не можуть вийти на показники 2025 року, а ось 🇹🇷 навпаки починають нав'язувати боротьбу топовим суперникамМій "болд предікт" 2:1 на користь 🇹🇷Ймовірний сценарій: перемога🇹🇷🇳🇱 vs 🇸🇪 | BO3, початок 19:30Не зважаючи на те що зовсім нещодавно 🇳🇱 вже вигравали у 🇸🇪 — це нічого їм не гарантує. Навпаки, є відчуття що ростер 🇳🇱 зараз "на ладан дихає". Можливо тимчасова заміна піде їм на користь, а можливо навпаки потягне на дно 🤷♂️Теоретично нас повинна очікувати запекла боротьба з шансами 60/40 на користь 🇸🇪. Багато чого буде залежати від ментального стану гравців 🇳🇱Ймовірний сценарій: багато раундів на всіх мапах🇺🇦 vs 🇪🇺 | BO3, початок 19:30🇺🇦 почали сезон відверто слабко, але 🇪🇺 взагалі в 2026 все ще не грали 😬 Тим не менш, по співвідношенню "калібру" команд є відчуття що 🇪🇺 все ж таки повинні сьогодні виграватиЙмовірний сценарій: 🇪🇺 виграють мінімум одну мапу Пишіть в коментарях чи зможе на вашу думку 🇺🇦s1mple зі своєю командою всіх здивувати?
🇩🇰 Огляд результатів BLAST Bounty Перший турнір року який сприймався командами як "розігрівочний" трохи вийшов з під контролю 😬 🇺🇦🇺🇸💩 — просто підійшли до кваліфікацій "холодними" і не встигли набрати тонус вже по ходу змагання. Про форму команд це мало що каже, але турнір вони провалили💩 — після перестановок у складі відчувається брак структурної гри, зараз ростер в кращому випадку на тому ж рівні що був під кінець 2025 року🇩🇪 — поки що є враження що заміни пішли на користь, але вони все ще знаходяться в топі Т2 сцени 🇳🇱 — не зрозуміло чому цей склад повинен прогресувати, він і не прогресує🇧🇷 — дуже посередній результат, є відчуття що команда не дуже розуміє чому все те що вони робили в 25 році зараз не працює. Якщо підтягнуть індивідуальну гру — повинні виглядати краще, але з поточним рівнем їм буде складно утриматися в ТОП5🇫🇷 — Мат'є видає одні з найгірших мап в кар'єрі і глобально команда в доволі "шейкі" стані. Немає відчуття що жоден гравець знаходиться в праймі, але думаю по ходу сезону вони розклікаються і будуть тримати мінімум ТОП 3🇸🇦 — поки монесі дропав 20 фрагів за мапу ніяких проблем навіть при грі 4+1 не виникало. Як тільки ці схема перестає працювати — команда дуже сильно починає шкутельгати. Треба слідкувати за їх виступом в Кракові💩 — виглядали як команда яка взагалі не брала перерву між сезонами. Заміна ідеально вписалася, всі настрілюють, механізм працює. Їх перемога на турнірі це ідеальний приклад того як Т2 команда може дуже сильно карати більш титулованих суперників які ще "не увійшли в сезон"Пишіть в коментарях як вам турнір і чи дивилися взагалі після того як 🇺🇦 не пройшли квалу?