🇷🇴 Найбільш неочікуваним результатом першого дня стала перемога 🇩🇪 над 🇫🇷 (ну і те що 🇺🇸 все ж таки не приїхали на турнір😂). Подивимось що цікавенького буде сьогодні!🇪🇺 vs 🇺🇸 | BO3, початок 10:00Inferno сьогодні не буде, так що шасни 🇺🇸 оцінюю як доволі низькі. В ідеалі 🇪🇺 закриють 2:0Ймовірний сценарій: перемога 🇪🇺🇫🇷 vs 🇺🇸 | BO3, початок 10:00Не надто цікавий матч. 🇫🇷 знову на спаді, а 🇺🇸 вчора набрали 7 раундів за БО3 🤷♂️ Теоретично 🇫🇷 краще, але обидвом командам не світить пройти у плейоффЙмовірний сценарій: скіп🇺🇦 vs 🇩🇰 | BO3, початок 13:00Центральна гра дняДоволі неочікувано що в 26 році це взагалі ПЕРША зустріч цих колективів 🤔 🇺🇦 зараз на плюс моралі, так що думаю є шанси виграти доволі нестабільний Mirage суперника. Далі в ідеалі треба буде звести на вирішальний Ancient і сподіватись на кращеГлобально 🇩🇰 підходять до зустрічі у якості фавориту, даю шанси на серію 66/33 на їх користь Ймовірний сценарій: 🇺🇦 виграють Mirage, 🇩🇰 виграють Nuke 💩 vs 🇧🇷 | BO3, початок 13:00)))))) Обидва колективи демонструють не надто враюаючий КС. Може між собою зіграють близько, але це не точно 😬Ймовірний сценарій: скіп 💩 vs 🇩🇪 | BO3, початок 16:00Потенційно конкурентними можуть бути мапи Inferno/Ancient + думаю 🇩🇪 є сенс намагатися заабузити доволі слабкий Mirage суперника. 💩 в свою чергу майже гарантовано повинні вигравати Dust і за рахунок свого рівня закривати серію мінімум 2:1Ймовірний сценарій: перемога 💩🇧🇷 vs 🇺🇦 | BO3, початок 16:00Головна проблема 🇺🇦 що окрім мап Dust та Ancient вони нічого не можуть запропонувати супернику. Думаю бразильці тут забирають серію Ймовірний сценарій: перемога 🇧🇷🇲🇳 vs 🇸🇪 | BO3, початок 19:00Хоча в першому турі 🇸🇪 отримали безкоштовну перемогу, але сьогодні суперник все ж таки зайде на сервер 😂Ймовірний сценарій: перемога 🇲🇳🇺🇸 vs 🇺🇸 | BO3, початок 19:00Я так розумію план 🇺🇸 полягає в тому що б в 11:00 ранку зіграти на лані в Белграді і потім приїхати в Бухарест на 19:00 ? 😂Ймовірний сценарій: 🤷♂️🤷♂️🤷♂️Пишіть в коментарях чи слідкуєте за успіхами українських команд на турнірі?
🇷🇴 Сьогодні починається найбільший Т2 турнір року. В змаганнях бере участь лише 4 команди які виходять в ТОП15 світового рейтингу, так що чекаємо багато рандомних результатів ^^🇪🇺 vs 🇺🇦 | BO3, початок 10:00Очевидно що 🇪🇺 зі своїми результатами в поточному сезоні вже давно переросли рівень 🇺🇦, так що тут фаворит очевидний Ймовірний сценарій: перемога 🇪🇺🇫🇷 vs 🇩🇪 | BO3, початок 10:00Хоча в команді FOCUS зараз виступає одразу два колишніх гравця 🏳️ — думаю середній рівень команди всеодно не сильно вражаючий. Очікую що їм вдасться нав'язати боротьбу на своїй мапі (Ancient), але в серії повинні бути сильніші 🇫🇷Ймовірний сценарій: багато раундів на Ancient 🇺🇦 vs 🇺🇸 | BO3, початок 13:00🇺🇦 після перемоги на міні-турнірі отримали плюс мораль і додаткову впевненість, так що думаю ТОП 80 суперника повинні закрити. Залишаю на апсет відсотків 25Ймовірний сценарій: перемога 🇺🇦🇺🇸 vs 🇺🇸 | BO3, початок 13:00Битва двох NA команд з сумнівним рівнем виконання. За рейтингом 🇺🇸 фаворит, але по ростам їх перевага не настільки суттєваЙмовірний сценарій: скіп🇲🇳 vs 💩 | BO3, початок 16:00Думаю на трансляції знову збереться багато фанатів 🇺🇦s1mple, але фактично 💩 зараз грають десь на рівні "нижнього Т2". Можливо на лані вони все ж таки зможуть продемонструвати щось цікаве, але наразі ніякі статистичні показники про це не свідчать 😬Ймовірний сценарій: перемога 🇲🇳🇩🇰 vs 🇧🇷 | BO3, початок 16:00Бразильці в черговий раз повеинулись в свій регіон і зараз всі їх вінрейти будуються на результатах зустрічей в межах локальної сцени. На жаль реально оцінити їх поточний рівень гри неможливо Номінальні фаворити 🇩🇰, але їх гру ми взагалі останні три тижні не бачили 🤷♂️Ймовірний сценарій: 🇩🇰 виграють мінімум одну мапу💩 vs 🇧🇷 | BO3, початок 19:00🇧🇷 встигли наробити багато галасу в групових стадіях EPL, але ні в плейоффі ні вже після EPL – результатів від цієї команли ми не побачили. Думаю сьогодні боротьба все ж таки буде, але чергового дива від 🇧🇷 я не чекаюЙмовірний сценарій: 💩 виграють мінімум одну мапу🇺🇸 vs 🇸🇪 | BO3, початок 19:00Можна увімкнути цю гру чисто з відчуття ностальгії і з розумінням що зустріч на сервері таких легенд як 🇩🇰karrigan vs 🇸🇪JW ми вже навряд чи побачимоРівня гри я тут не чікаю ніякого Ймовірний сценарій: скіпПишіть в коментарях чи плануєте дивитись 🇲🇳 vs 💩?
🇩🇰 Огляд фіналу 🇺🇦 vs 🇪🇺Nice try для 🇺🇦, але в цілому на кожній мапі фіналу було відчуття що гравці 🇫🇷 банально перестрілюють суперника. Тільки-но 🇺🇦 наближались до того що б перехопити ініціативу — одразу 🇪🇪ropz або 🇫🇷ZywOo рятували раунд. Далі по мапам: InfernoНе супер очевидний пік від команди 🇫🇷 і в перших раундах у мене взагалі було враження що вони "на плаву" лише завдяки феноменальній грі 🇫🇷ZywOo. 🇺🇦 тягнули форси і в цілому мапа виглядала доволі живою — сторона 5:7 + виграна пістолетка для 🇺🇦 💪 Шкода що далі посипалися, в спробі нав'язати повільну гру з 5D фейками 🇺🇦 програли 5 раундів поспіль. Ну і у підсумку 🇪🇪ropz дав 27:13 🤯 AnubisЦікавий пік 🇺🇦, я якраз зранку писав що вони можуть ризикнути обрати цю мапу. Глобально все пройшло за сценарієм Inferno — норм перша половина + виграна пістолетка, але далі залив. Не вистачило дограних раундів 3 в 2 на бомбі Dust2Тут вже була суттєва домінація 🇫🇷, першу половину взагалі просто бігали вбиваои все що рухається, а у 🇺🇦 навпаки нічого не вдавалося ☔️☔️☔️ Гарна спроба камбеку з 4:12, аое всі ми розуміли до чого це йшло. Третя мапа вийшла найбільш однохвіртковою____Загалом враження від виступу 🇺🇦 у мене хороше, просто 🇫🇷 зараз взагалі на іншому рівні і дотягнутися до їх рівня зараз нікому не під силуПишіть в коментарях як вам фінал?
🇩🇰 ITS A FINAL COWNDOWN🇩🇰Best of 5 фінал двох кращих команд планети! Цю зустріч повинен подивитись кожен справжній фанат 🇺🇦 💪Одразу варто зазначити що 🇫🇷 наразі мають в своєму активі чотири (!!) мапи з вінрейтом 100%. Overpass, Ancient відлетять в бан, а по іншим мапам давайте розбиратися більш детально:Dust — 🇺🇦 виграли шість останніх зустрічей на цій мапі, але 🇫🇷 зазвичай на Дасті взагалі не випускають суперників за межі 6-7 раундів 😬 Думаю тут шанси 66/33 на користь 🇪🇺Mirage — доволі конкурента мапа, думаю саме на ній 🇺🇦 будуть реально чіплятися за цей фіналInferno — вчора 🇺🇦 "штанганули" з вибором цієї мапи, але як не дивно думаю сьогодні тут нас може очікувати більш менш рівна боротьбаNuke — десь п'ята/шоста мапа в активі обох команд, думаю і сьогодні вона опиниться в кінці списку. Номінальні шанси на боці 🇪🇺, але практики там у них не багатоAnubis — 🇪🇺 його майже не грають (3 мапи за 3 місяці), а 🇺🇦 тричі поспіль міцно бахали проти 💩. З огляду що у турків ця мапа одна з найсильніших — у 🇺🇦 на ній повинні бути непогані шанси. Можна взагалі загемблити і обрати її своєю замість Міража 🤔_Роблю висновок шо у 🇺🇦 є шанси виграти Mirage/Anubis, а там може якось і на 3:2 зможуть звести_З поганих новин:1. Особисті зустрічі по мапам за ВЕСЬ ЧАС існування "корів" цих ростерів — 13:1 на користь 🇫🇷 😬 Ще раз: за 2.5 роки 🇺🇦 виграли ОДНУ мапу у 🇫🇷2. Середній рівень гравців 🇪🇺 вищій, це означає що кожному виконавцю 🇺🇦 треба грати на свій максимумЙмовірний сценарій: багато раундів на Mirage/AnubisПишіть в коментарях за рахунок чого на вашу думку 🇺🇦 сьогодні будуть намагатися виграти фінал?
🇩🇰 Обидва чвертьфінали пройшли з рахунками 2:0, 2:0, але думаю сьогодні нас чекатимуть більш запеклі протистояння! ^^🇫🇷 vs 💩 | BO3, початок 16:00В цій парі фаворит для всіх очевидний і головна інтрига полягає в тому чи зможе команда 💩 зачепитися за мапу 🤔Розставлю мапи по пріоритету вибору для 💩: 1. Anubis 2. Inferno 3. Dust2. Потенційно в свій гарний день турки можуть нав'язати боротьбу на одній з цих мап, але повірити в їх прохід у фінал дуже складно Ймовірний сценарій: перемога 🇫🇷🇺🇦 vs 💩 | BO3, початок 19:30Остання зустріч цих команд була на 🇩🇪IEM Krakow і тоді ми вже встигли побачити як овертайми так і мапу 13:11. Потенційно сьогодні ми також повинні отримати доволі конкурентний матчап де обом командам буде доволі очевидно чого чекати від суперника Ситуація по мапам наступна:Dust/Ancient — комфортні для обох колективів, я можу навіть повірити що хтось обере одну з них у якості своєїMirage — останнім часом 🇺🇦 тут більше вигравали, а 💩 навпаки більше програвали. При бажанні і належній підготовці можу розглядати як потенційний пік 🇺🇦 Inferno — у 💩 на цій мапі лузстрік 5 поспіль, але там двічі були овертайми проти 🇪🇺. Розглядаю цю мапу як потенційний десайдерAnubis — десь четверта мапа для обох команд. Начебто грають, але не настільки впевнено що б її обирати своєю ____Загалом роблю висновок що шанси на мапах або 50 на 50 або на боці 🇺🇦. Теоретично саме вони повинні пройти у фінал 💪Ймовірний сценарій: 🇺🇦 виграють мінімум одну мапуПишіть в коментарях насаільки відсотків ви впевнені в перемозі 🇺🇦?
🇩🇰 Нарешті турнір в назві якого згадується місто РЕАЛЬНО буде проходити в цьому місті! 😂 Думаю сьогодні обидва чвертьфінали повинні бути доволі рівними 🤔💩 vs 🇲🇳 | BO3, початок 16:00🇲🇳 потихеньку повертають форму, але не зрозуміло чи готові вони грати на рівні півфіналів 🤔 Гарна новина — вони банять одну з ключових мап суперника, AnubisВ цілому очікую повторення мап пулу з їх попередньої зустрічі на EPL — Mirage, Dust, Inferno. Два тижні тому 💩 закрили суперника 2:0 з рахунками 13:11, 13:9, але зараз 🇲🇳 піднабрали форму і думаю бодай на одну мапу вони можуть розраховувати Ймовірний сценарій: три мапи🇸🇦 vs 💩 | BO3, початок 18:30Думаю що це буде доволі конкурентна серія на класичних мапах з серії Dust/Mirage. 🇫🇷 зараз в доволі нестабільному стані: окремі гравці можуть зіграти як 2:10 так і 10:2. Думаю результат гри буде залежати від того з "якої ноги" сьогодні встали гравціНа мапі Dust думаю 💩 матимуть гарні шанси передавити структурою, але 🇫🇷 всеодно можуть зачепитися. Те ж саме в дзеркальному відображені можу сказати про мапу Mirage (статистично 🇫🇷 там повинно бути легше, але у 💩 було 3 дні на підготовку під суперника)В цілому чекаю гру 50 на 50Ймовірний сценарій: багато раундів на всіх мапахПишіть в коментарях якого суперника на вашу думку краще буде отримати 🇺🇦 у завтрашньому півфіналі!
🇩🇪 Через два тижні буде сформовано остаточний список учасників мажору. На картинці є детальний аналіз, але ось основні моменти:1. Багато команд знаходяться на межі зони запрошень2. Все будуть вирішувати локальні LAN турніри на яких можна заробити необхідні VRS поїнти. Наразі основні змагання наступні:DraculaN на 15 000$Грають: 🇪🇺🇺🇦🇹🇷🇸🇪🇺🇸🇺🇦Хоча навіщо зараз туди їдуть 🇹🇷незрозуміло 😏HLC Belgrade на 30 000$Той самий мутний Т2 турік куди подавалися 🇺🇦 перед перемогою на EPL. Остаточного списку учасників поки що немає, але найбільш вірогідно що поїдуть: 🇳🇱🇺🇸🇺🇦🇺🇦🇩🇪🇪🇺Той самий документ з командами які подавали заявку на участь в турнірі 3. Варто пам'ятати що частина VRS поїнтів втрачають актуальність з часом + хтось свої VRS може злити. Наприклад 🇺🇦 можуть залити поїнтів 🇪🇺 або 🇺🇸 і взагалі "пролетіти" повз мажор, хоча зараз вде майже гарантовано там 😬Також не зрозуміло що робити 🇺🇦 які зараз дуже далеко від мажору 🤔Пишіть в коментарях які команди на вашу думку зможуть в останній момент потрапити на мажор?
🇩🇰 Огляд групової стадії BLAST OpenЯк і очікувалось 6 слотів в плейофф стадії (замість 8) додали багато невизначеності в першу стадію турніру. Навіть за умови що купа команд фактично провалилася (🇩🇪🇺🇸🇳🇱🇺🇦) — всеодно битва за останні місця у плейоффі була серйозна! Далі швидка рецензія по командам які не потрапили в ТОП 6:🇺🇦 — команда вже четвертий турнір поспіль займає останні/передостанні місця на турнірах і навіть примудрилася випасти з зони інвайтів на мажор 😬 Нагадую сезон вони починали на 11 сходинці кращих команд планети 😕Зараз картина така що npl більше не кеп, але настілювати краще не став, алекс по статі просів, а снайпер топовий лише на словах в інтерв'ю 🤷♂️🇺🇸 — скоріше за все просто дограють свій останній сезон в цьому ростері. Далі керіган на тренера, джейкоба на бенч і намагатися будувати ростер навколо фрозена і твіста. Або ця парочка ліває і у орги буде повний дізбанд 🤔🇩🇪 — програли два стартових БО3 і наче їх на турнірі і не було 😂 Жахливий, але поки що поодинокий результат. Треба дивитися на їх виступи далі🇳🇱 — заміна гравця наразі ніяк не вплинула на результати команди. 🇵🇱ultimate скоро вже два роки в організації, а результатяв як не було так і немає 😕🇧🇷 — все ще не можуть повернути форму попереднього сезону, дует молодой+якіндар зараз не настільки ефективно діє на мапі як це було раніше🇩🇰 — касперський тягне, але команда не тягнеться💩 — ростер не працює, думаю з таким самим успіхом можна будь-яких трьох гравців ставити в команду до донка+широ і отримати приблизно такі самі результати Пишіть в коментарях яка команда вас розчарувала більше всіх на турнірі!
🇩🇰 Останній день групової стадії. Дуже добре що 🇺🇦 заздалегідь гарантували собі місце в плейоффі, так що сьогодні будемо просто насолоджуватися гарним КСом🇺🇦 vs 💩 | BO3, початок 13:00Гра за півфінал (обидва колективи гарантовано в плейофф)Повторення нещодавнього фіналу EPL і очевидно що за такий короткий проміжок часу команди нічого нового підготувати не встигли. Від 💩 побачимо черговий Anubis, 🇺🇦 можуть пікати будь-яку мапу з тих що вони виграли на EPL (Mirage, Nuke, Dust). Я б їм радив обирати Nuke, після перегляду фіналу у мене залишилося враження що саме ця мапа у 💩 дуже сираТак чи інакше суперник для 🇺🇦 зручний і зрозумілий, всі шанси почати плейофф з півфіналів єЙмовірний сценарій: багато раундів на Anubis, 🇺🇦 виграють мінімум одну мапу 🇧🇷 vs 🇫🇷 | BO3, початок 15:30Гра на виліт Таку пару ми цілком могли побачити десь у плейоффі, але сьогодні їм доведеться грати між собою за життя на турнірі. Глобально дуже схоже на рівний двобій де 🇸🇦 спробують заабузуити слабку мапу Inferno. Якщо вийде, то далі буде спроба виграти одну з двох рівних мапЗа рахунок гарного Inferno даю шанси в серії 60/40 на користь 🇸🇦, але гра обіцяє бути близькоюЙмовірний сценарій: 🇸🇦 виграють мінімум одну мапу🇫🇷 vs 💩 | BO3, початок 18:00Гра за півфінал (обидва колективи гарантовано в плейофф)🇫🇷 не грають Ancient і саме цей факт дуже сильно послаблює позиції 💩 в цій серії. Думаю їм в черговий раз доведеться пікати Dust на якому у 🇫🇷 все ще стовідсотковий вінрейт 😬 До речі цікаво чи будуть самі 🇪🇺обирати Over (ще одна мапа зі 100%), останні рази гра 🇪🇺 там була вже не такою впевненою🤔Глобально за рахунок підготовки у 💩 буде шанс зачепитися за одну мапу, але в серії очевидний фаворит це 🇫🇷Ймовірний сценарій: перемога 🇪🇺💩 vs 🇲🇳 | BO3, початок 20:30Гра на вилітОбидві команди зараз не в оптимальній формі. 🇲🇳 хоча потихеньку повертають тонус — всеодно все ще знаходяться далеко від свого прайму. В цілому приблизно те саме можна сказати і про 💩 🤔По мапам очікую побачили Dust від 💩, Mirage від 🇲🇳 + Nuke/Ancient на десайдер. Потенційно ми повинні отримати розмін піками, але є невеликий шанс побачити 2:0 з близькими рахунками в будь-яку сторону Історично 💩 набагато частіше перемагали 🇲🇳, але думаю в свій гарний день 🇲🇳 все ж під силу здолати такого суперника. По шансам даю 60/40 на користь 💩Ймовірний сценарій: багато раундів на Dust/MirageПишіть в коментарях чи зможуть на вашу думку 💩 взяти реванш у 🇺🇦?
🇩🇰 BLAST продовжується! Перші зустрічі дня виглядають прохідними, але можливо і там буде на що подивитися🤔🇺🇸 vs 🇧🇷 | BO3, початок 13:00В матчі проти 🇺🇦 команда 🇺🇸 виглядала доволі бадьоро, але сьогодні суперник у них набагато більш серйозний. Я б радив 🇧🇷 пікати Dust або Over, думаю на цих мапах їм буде доволі зручно. Де можуть виникнути труднощі, так це на мапі Inferno. Думаю саме вона може стати "рятівною соломинкою" за яку спробують зачепитися 🇺🇸Максимум чекаю тут три мапи, але без сенсаційЙмовірний сценарій: перемога 🇧🇷🇸🇦 vs 🇨🇳 | BO3, початок 15:30🇨🇳 на трьох мапах ледве-ледве здолали "мертвих" 🇺🇸, так що сьогодні 🇨🇳 повинні бути легкою здобиччю для 🇸🇦Ймовірний сценарій: перемога 🇸🇦🇳🇱 vs 🇲🇳 | BO3, початок 18:00Найцікавіша зустріч дня. В цілому є враження що 🇲🇳 виглядають по цікавіше, але думаю 🇳🇱 спробують зачепитися за умовний Mirage Очікую 2:0 або 2:1 на користь 🇲🇳Ймовірний сценарій: перемога 🇲🇳🇦🇷 vs 💩 | BO3, початок 20:30Віримо в диво, але шанссів не багато 😬Ймовірний сценарій: перемога 💩Пишіть в коментарях, можливо від якоїсь зустрічі чекаєте апсету?