Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Inzhur
Added 14 Jul 2024

Inzhur

@InzhurREIT
Number of subscribers: 51 774
Photos: 834
Videos: 60
Links: 537
Description:
🏦 Inzhur: українська інвестиційна компанія, з якою ти можеш інвестувати від 10 гривень — у велику нерухомість та облігації. https://www.inzhur.reit @InzhurREIT_bot

👥 Number of subscribers

51 774
Average/Day:: -43
Average/Week:: -64
Average/Month:: +38

👁️ Average views per message

23 573
Average/Day:: 43,100
Average/Week:: 22,143
ERR: 45.53%

📊 Messages per Day

0.7
Last day: 3
Week average: 1.4
Average per day: 0.7

Name change history

Inzhur 2026-05-07
Inzhur REIT 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 7,700 25-07-22 06:33
📈 Мільярд+ гривень інвестицій, розширення географії та зростання % жінок: зібрали багато цікавого про перше півріччя 2025На початку липня ми вже показували традиційний щомісячний звіт, але фактів про розвиток ринку набагато більше. Ділимося!💰 На 1,07 млрд грн — поповнили брокерські рахунки в Inzhur для інвестицій за перше півріччя 2025 рокуЦе на 224,24% більше, ніж за аналогічний період 2024 року, а загальний обсяг угод фондів склав 1,4 млрд грн — це на 189% більше у порівнянні з першим півріччям 2024-го. Фіксуємо зростання ринку: збільшуються не тільки обсяги — крім столиці тепер активно інвестують мешканці Дніпропетровської та Львівської областей, а 77% інвесторів із середньомісячним доходом до 100 тисяч грн власноруч руйнують міф про те, що інвестувати можуть тільки власники багатомільйонних капіталів.👥 30,4% — кількість жінок серед активних інвесторівРік тому їх частка становила 27,1%: українки стають помітно активнішими інвесторками, і це дуже радує! 👫 33 роки — середній вік усіх співвласників фондівМолодь залишається найбільш активними інвесторами в майбутнє економіки.🤝 4 угоди — в середньому на кожного інвестора InzhurCпробувавши інвестувати вперше, українці часто надалі збільшують кількість вкладень. А майже половина отриманих інвесторами Inzhur дивідендів, 47%, реінвестуються: це багато говорить про зростання довіри до інвестринку серед українців. Загалом за перше півріччя 2025 року Inzhur виплатив інвесторам 115 млн грн дивідендів.❗️Згідно з дослідженнями, за півроку українці та українки стали краще розбиратися у своїх можливостях. Але, наприклад, 74% опитаних все ще вважають, що для початку інвестування необхідно мати великі суми вільних грошей, від 100 тисяч до мільйонів гривень, і що для них цей ринок закритий за замовчуванням — хоча насправді інвестування доступно від 1000 гривень. Тобто про свої справжні можливості нічого не знає переважна більшість України. Усвідомлюємо ці реалії і сприймаємо останнє як виклик😉Стати співвласником | Чат-бот
👁 9,100 25-05-28 17:08
Привіт, це Андрій🖐Сьогодні Апеляційний суд міста Києва скасував незаконну ухвалу Києво-Святошинського суду і розблокував будівництво Inzhur Energy маневреної електростанції потужністю 34 МВТ!Можна було б радіти…, але хочеться запитати: а хто буде нести відповідальність за перешкоджання законній підприємницькій діяльності і зупинку будівництва енергетичного об’єкту під час війни?!👉 Знайомтесь, це наша героїня - Павлюк Олена Володимирівна прокурор Києво-Святошинської окружної прокуратури Київської області з 30-ти річним стажем і доктор філософії з темою монографії «Проблеми здійснення прав на землю іноземними особами».Саме на її вимогу районний суд заборонив будівництво електростанції.Вимога ґрунтувалась на підробних доказах інженера-геодезиста нібито електростанція будується на магістральній трубі високого тиску і в межах його 10-ти метрової охоронної зони! Сьогодні в апеляційному суді з’ясувалось, що:🔸 трубопровід не магістральний, а звичайний;🔸 охоронна зона не 10, а 2 метри;🔸 труба не під станцією, а на відстані більше 5-ти метрів від неї;🔸 немає жодних юридичних порушень і як наслідок підстав зупиняти будівництво електростанції.Розуміючи, що справа сфабрикована, прокуратура намагалась всіляко затягувати розгляд апеляційної скарги, але це їм не допомогло і суд, встановивши всі обставини, скасував незаконну заборону будівництва.❗️З цікавого: прокурор в судовому засідання заявила, що не є спеціалістом в галузі геодезії і її дії ґрунтувались на висновках і схемі сертифікованого інженера геодезиста, якого прокурор залучила.Чи усвідомлює геодезист, який пішов на співпрацю з прокурором, що саме його готуються зробити цапом-відбувайлом в цій справі?Але як прокурор з 30-ти річним стажем, Олена Павлюк не могла не знати як виглядає справжній висновок геодезиста! Він має розміри і координати земельної ділянки і об’єктів розміщених на ній, а не як малюнок семирічної дитини від руки! Кому цікаво залишу в коментарях під постом.Прокурор чітко усвідомлювала, що фальсифікує матеріали справи і ми зробимо все залежне від нас, щоб це довести!💪Сьогодні 3 200 українців, які вирішили під час війни разом з Inzhur інвестувати в енергетичну незалежність України – перемогли! 🇺🇦Але це не спринт… це марафон! І ми готові його пробігти!Щоб прокурорська мафія відповіла за свої незаконні дії!Далі буде…
👁 7,000 25-05-21 06:25
🥳 Ми це зробили! Петиція набрала необхідні 6 000+ голосів і відправляється на розгляд влади. Успіх петиції №13509: “За збереження архітектурної спадщини Житнього ринку та чесні правила його приватизації” — один з найпереконливіших прикладів: українське суспільство дійсно небайдуже до історичного майбутнього Києва.🤝 Це зробили всі ви. У загальному величезному кроці до порятунку та відновлення Житнього ринку — шість тисяч кроків. Команда Inzhur пишається вами, надихається вами — і з потрійною силою готова відстоювати вашу волю.Петиція зібрала необхідні підписи всього за 29 днів. Переважну частину обсягу забезпечили інвестори Inzhur, які дізналися про ініціативу на цій сторінці і особисто розповіли про неї знайомим і близьким.💪 Фонд Inzhur Житній весь цей час також активно зростав: ми з гордістю представляємо вже 3963 небайдужих українців. Дякуємо за довіру!Тепер м'яч на боці міської влади, яка зобов'язана розглянути петицію і прийняти обґрунтоване рішення. Ми розповімо тут про всі оновлення — стеж за новинами😉Єдність має силу. Маємо 6 тисяч доказів.Інвестувати в Житній | Чат-бот
👁 11,500 25-05-09 11:20
⚡️ Фонд Inzhur Energy знову відкритий до інвестування — від просто зараз до 27.05 включно!Ми випустили нову емісію сертифікатів — на 90 млн гривень (14 700 сертифікатів).👉 Кошти потрібні для оплати за виготовлене обладнання для першої черги будівництва. Платежі за обладання починаються з 15.05.👉 6 138,39 грн — ціна за 1 сертифікат по вартості чистих активів станом на 09.05.2025👉 До 27.05.2025 включно — укладаємо угоди за новою емісією.Об'єктом Inzhur Energy стане газопоршнева маневрова електростанція потужністю 34 МВт для децентралізованої генерації. Її призначення — підтримка стабільності електропостачання в Україні.Прогнозована середньорічна дохідність фонду — 15% в USD, або 75% за 5 років (за формулою простих відсотків).❗️Фонд працює за принципом капіталізації — отриману оплату від продажу електроенергії розподіляємо на операційні витрати та інвестуємо в будівництво другої черги електростанцій. Співвласники фонду отримають дохід від щорічної переоцінки сертифікатів (капіталізація). Перша переоцінка відбудеться на початку 2026 року (за результатами 2025 року).Інвестиція в цей проєкт — це внесок у світло й тепло українських домівок. Inzhur Energy став дуже популярним фондом: у 2024 році спільноті інвесторів знадобилося лише 69 днів, щоб проінвестуватиі будівництво на 333,87 млн гривень.Зараз в Inzhur Energy:⚪️ 2574 — співвласників фонду.⚪️ 531 743 979 грн — вартість активів.Нові сертифікати вже доступні на сайті — встигнеш?😉
👁 5,900 25-04-25 12:26
Сьогодні мав можливість розповісти про плани Inzhur по відновленню Житнього ринку та перетворенню його на точку тяжіння світового рівня Марині Соловйовій — директорці департаменту охорони культурної спадщини КМДА.Обговорили плюси і мінуси різних сценаріїв збереження ринку, які обговорюються в суспільстві: це оренда цілісного майнового комплексу або приватизація ринку з чіткими зобов’язаннями проведення капітального ремонту.❗️Дійшли спільної думки, що незалежно від обраного сценарію до моменту його впровадження — Житній ринок має бути внесений до переліку нововиявлених об’єктів культурної спадщини, що гарантуватиме його збереження!👉 Inzhur зі своєї сторони готовий долучитися та профінансувати розробку науково-проектної документації Житнього ринку.Відповідно до державних будівельних норм, науково-проектна документація — це затверджені текстові та графічні матеріали, в яких містяться результати проведення наукових досліджень і якими визначаються наявність, розташування, характеристики об'єктів культурної спадщини, пов'язаних з ними територій, а також проектні рішення з питань регулювання планування, забудови та іншого використання територій.
👁 9,600 25-04-15 11:06
❗️23 квітня — новий етап громадського обговорення майбутнього ЖитньогоДва місяці тому команда Inzhur отримала безцінні досвід і знання — коли вперше показала проєкт відновлення та перезапуску Житнього ринку 400+ учасникам громадського обговорення. Живий зворотний зв'язок, сотні коментарів після, зустрічі з активістами київського модернізму і представниками влади…👉 Увесь цей час ми ретельно аналізували, змінювали, коригували, створювали з нуля — і ось тепер повернулися. Нам є що показати, і ми знову хочемо обговорити це разом.Ось що буде:✔️ Оновлена візуальна версія майбутнього ЖитньогоЗвісно, у новій версії ми додали знамените панно, літери на стелі та інші історичні деталі. Як і обіцяли. Але далеко не тільки! Зміни торкнулися буквально всього: поверхи і дворик, інтер'єр та екстер'єр — ми врахували всі відгуки і покажемо, як це зробили.✔️ Юридична стратегія захисту історичної цінності ринкуБільше ніякого розпливчастого “місто має придумати правила”. Ми зробили за владу її роботу і добровільно створили перелік цих суворих вимог і зобов'язань, які готові і хочемо прийняти — у вигляді проєкту майбутнього договору, який підготували разом із незалежною юридичною компанією Arzinger. Вивчити його зможе кожен.✔️ Чіткий план дійМи знаємо, що робити. Ми не хочемо для Житнього долі пострадянської руїни на десятиліття. Ми покажемо, що і як будемо робити, щоб цього не допустити.Коли: 23.04.2025 о 18:00. Де: Genesis Space, м. Київ, вул. Оленівська, 23.👉 Реєструйся на зустріч на сторінці події! Чекаємо на тебе.Єдність має силу🤜🤛
👁 6,900 25-03-31 17:01
🔥 Сертифікати Inzhur Supermarket: гаряча можливість — бо доступні лише завтра!Найголовніше: продаж відкривається 1 квітня о 12:30 і завершується о 23:59. Усі угоди після 16:00 будуть зафіксовані, а сертифікати поставлені наступного дня.Тепер деталі:💰Ціна 1 сертифікату — 1 226,07 гривень.Поріг входу для новачків фонду — 122 сертифікати, для поточних інвесторів Inzhur Supermarket — від 1.🤍 Ми випустимо одразу 81 600 сертифікатів на загальну суму ~100 млн гривень — з двох причин. По-перше, за останні дні ви наростили загальну суму на брокерських рахунках до 88,2 млн гривень — немає кращого показника бажання і довіри! По-друге, ми ведемо перемовини по двох ділянках для магазинів, по одній з яких вже заплановано укладання угоди.👉 Нагадуємо: для оформлення угод з придбання сертифікатів — треба мати достатню суму на брокерському рахунку.Так, фонд Inzhur Supermarket готується зрости до 1 млрд гривень активів, а вся команда Inzhur — готується до завтрашніх гарячих годин😉Не забувай про посилання для завтрашньої покупки
👁 7,200 25-02-20 17:38
“Фокус зі зникненням”: для ринків Києва ця доля не нова — 2005 року саме так зруйнували Сінний🏗Тоді було так:🤔 Осінь 2004 року. Київрада здає землю під Сінним ринком Києва в оренду на 10 років. У контракті одразу обговорено можливість “знесення наявних будівель” — авторів ідеї не збентежило, що йдеться про будову найбільшого критого ринку (на момент побудови), одне з улюблених місць киян і, офіційно, об'єкт культурної спадщини.🤬 Березень 2005 року. Громадськість розлючена, і Київрада начебто стає на захист ринку! Слова про “знесення існуючого” замінюються на “забезпечення подальшого функціонування ринку”, мер Омельченко публічно говорить про історичну важливість ринку, про бажання його зберегти, що він “зачиняється на реконструкцію”. Перемога? 🫠 Квітень 2005 року. Сінний зачиняється назавжди. Мінкульт очікувано відповідає, що жодної історичної важливості в Сінному більше немає. Орендар землі — проводить експертизу і очікувано “з'ясовує”, що будівля “аварійна і має бути негайно знесена”. Одним весняним днем це і відбувається — Сінний перестає існувати.Скандали затягнуться на 10 років: земля очікувано перейде з оренди у власність, плани бізнес-проєктів на ній ставатимуть дедалі вищими й об'ємнішими, людям це очікувано буде не до вподоби, владі очікувано буде байдуже... І весь цей час руїни Сінного ринку лякатимуть киян і гостей столиці. А потім замість Сінного все ж таки виріс “мурашник” — ви знаєте його під назвою ЖК “Ярославів Град”.❗️25 лютого о 18:30 на 2 поверсі Житнього — ми разом обговоримо, як не допустити повторення цієї історії та яким має бути майбутнє ринкуЗвісно, ви всі бачите багато спільного в історії Сінного і тому, що зараз відбувається з Житнім. Є лише одна, але ключова різниця — Житній ми ще можемо врятувати.Тож давайте зробимо це разом!Усі деталі тут
👁 12,300 25-02-05 17:52
❗️Сьогодні мав можливість розповісти меру Києва Віталію Кличку та голові робочої групи Валентину Мондриївському про нашу ініціативу з ревіталізації Житнього ринку. Детально, з усіма фактами — про те, як саме команда Inzhur і вже понад 2 280 співвласників фонду Inzhur Житній пропонують перетворити ринок на точку тяжіння світового рівня.Це була продуктивна зустріч, і ми зійшлися на тому, що:👉 Житній має зберегти функціональне призначення і зовнішній вигляд без жодних добудов і зміни архітектурних рішень.👉 Житній ринок потребує сотні мільйонів інвестицій. 👉 Майбутнє Житнього ринку — буде вирішуватись депутатами міської ради, спираючись на волю та бажання громадськості.Також розповів про наші плани на 25 лютого: цього дня Inzhur публічно представить візуальну частину проєкту ревіталізації, що створений за допомогою міжнародної компанії Colliers та архітектурного бюро AVR. Попросив підтримати ідею провести презентацію на території Житнього — щоб всі небайдужі містяни, професійна архітектурна спільнота, преса та депутати мали змогу ознайомитися з нашою ініціативою та публічно обговорити майбутнє ринку.🤝 Ми всі цінуємо Житній як культурну, історичну, архітектурну спадщину Києва — і хочемо, щоб він нарешті реалізував свій величезний потенціал. Упевнений, що Inzhur та тисячі киян, які вже долучилися до фонду Inzhur Житній, зможуть перетворити Житній на центр тяжіння світового рівня. Нам всім потрібен приклад успішної співпраці міста та громадськості в питаннях відновлення обʼєктів культурної спадщини. І ми віримо, що обʼєднавшись ми здатні разом створити цю історію успіху. Бо єдність дає силу. Житній має жити!Фонд Inzhur Житній
👁 10,400 25-01-27 08:02
🤬 Нас відверто дратує те, як влада Києва підміняє поняття щодо Житнього ринкуПриховану приватизацію “для своїх” — називає орендою. Майбутнє знищення ринку — його порятунком. Заздалегідь узгоджене рішення про це — експертною рекомендацією. Однопартійців і підлеглих, які проголосували за неї — “незалежною” Робочою групою.Давайте називати речі своїми іменами! 📄 Читай повний огляд хронології каламутних спроб “оренд” Житнього. Хто і як робить це, які “плани” пропонує, навіщо підміняє поняття і що буде далі. Обережно: цей лонгрід не залишає сумнівів.🎥 Доєднуйся до стріму — 30 січня о 19:00. Ретельно підготували все головне: розбір аналітичної частини плану від Inzhur, Colliers і AVR; докази каламутності “оренди” і необхідності прозорої приватизації; факти для відповідей на ваші запитання; розповідь про подальші дії Inzhur і спільноти. Підпишись на стрім заздалегідь, щоб не пропустити!Покажи цей пост друзям і близьким: дуууже важливо, щоб про нас знало якомога більше людей, бо це запорука виживання Житнього. Єдність — має силу!А Житній — має жити🤍Стати співвласником | Чат-бот