Source
Hugs.fund | Проблемки чи просто привід? Трохи занервували вчора після слабкого аук...
3 900 Views/Reach
2025-05-22 06:02
Message №16062
🤔Проблемки чи просто привід? Трохи занервували вчора після слабкого аукціону 20-річних держоблігацій. Це викликало різке зростання прибутковостей (до 5.11% на 20-річні бонди), а разом із ними і нову хвилю паніки серед інвесторів.Причина не так в попиті на борг, як в фундаментальній проблемі: а як США збираються обслуговувати свою гігантську заборгованість? Адже новий «великий і прекрасний» бюджет від Трампа включає і податкові скорочення, і нові витрати, але не вирішує проблему дефіциту. …Тому і їздить Трамп по світу і збирає гроші, а персонажі, типу Kiосакі хайпують на бюджетних проблемах. Кожному своє. По акціях ринок акцій спершу тримався на рості Alphabet. Але після новини про угоду OpenAI із колишнім дизайнером Apple (акції просіли) та провальний борговий аукціон індекси пішли вниз. Падають і ритейлери Target і TJX, бо розчарували звітами.Ну, і на цьому фоні інвестори знову шукають захист, бо золото і біткоїн підросли, останній навіть оновив рекорд (понад $111,000 вже). А ось долар слабшає (DXY -0.58%), типу «продай Америку» знову в моді.Сьогодні ринок праці ще буде тригером, щоб зрозуміти чи буде корекція. Walmart наприклад, скоротить 1500 робочих місць, щоб знизити витрати, повідомляє WSJДеякі питання по сьогоднішньому ринку розкрив Ерік Найман на вчорашньому ефірі. Хто пропустив - подивіться📱