Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Едуард Юрченко
Added 17 Jan 2022

Едуард Юрченко

@EdYurchenko
Number of subscribers: 3 341
Photos: 1,660
Videos: 66
Links: 1,170
Description:
Едуард Юрченко, філософ-традиціоналіст, доцент НТУ, військовослужбовець НГУ "Азов" Мої соц-мережі: https://www.facebook.com/eduard.urchenko https://instagram.com/edyurchenko https://youtube.com/c/edyurchenko Донат: https://donatello.to/edyurchenko

👥 Number of subscribers

3 341
Average/Day:: -3
Average/Week:: -5
Average/Month:: -35

👁️ Average views per message

1 930
Average/Day:: 2,130
Average/Week:: 1,993
ERR: 57.77%

📊 Messages per Day

0.7
Last day: 0
Week average: 0.6
Average per day: 0.7

Logo change history

Name change history

Едуард Юрченко 2023-04-16
Юрченко. 2022-05-24

Status change history

Officially not confirmed 2022-05-25

Wall

Telegram statistics channel

👁 1,980 25-08-18 07:14
​​ЗАЯВА ГЕНЕРАЛЬНОГО ШТАБУСили оборони України мають успіхи на декількох напрямкахІз 4 по 16 серпня, в результаті спільних дій частин і підрозділів Збройних Сил України та Національної гвардії України, які входять до складу 1-го корпусу НГУ "Азов", у Донецькій області зачищено наступні населені пункти: Грузьке, Рубіжне, Нововодяне, Петрівка, Веселе, Золотий Колодязь.Загалом у результаті активних дій в операційній зоні корпусу противник зазнав значних втрат у живій силі. За даними на 16 серпня, вони становлять:- безповоротні – 910 осіб,- санітарні – 335 осіб,- полон – 37 осіб.Ворог втратив значну кількість техніки та озброєння. За вказаний період знищено та пошкоджено 8 танків російських окупантів, 6 бойових броньованих машин, 103 одиниці авто- та мототехніки, одну РСЗВ, 18 гармат та 91 БпЛА різних типів.Проведення стабілізаційних дій на напрямку міста Добропілля, що на Донеччині, продовжується. Окупанти продовжують здаватися. Підрозділи 19-го армійського корпусу, які діють на Донеччині, тільки минулої доби взяли в полон 6 російських військовослужбовців.Також цього тижня силами 7-го корпусу Десантно-штурмових військ і суміжних підрозділів зачищено від ворожих груп та одиночних окупантів місто Покровськ. Минулої доби в результаті активних дій на Північно-Слобожанському напрямку українські підрозділи просунулися вперед у декількох локаціях, зокрема в районі Яблунівки Сумської області просування склало до 1000 метрів.Боротьба триває! Слава Україні!
👁 1,930 25-07-17 18:09
"СЕМИМИЛЬНІ ЧОБОТИ" - ПРАВДА ЧИ ЛЕГЕНДА?На цій фотографії можна побачити справжні чоботи-скороходи або, як їх називали в Європі, семимильні чоботи, виготовлені у Франції чи Німеччині в XIX столітті. Чому ж вони називаються «семимильними»? Адже вони явно не призначені для швидкого пересування.Насправді їхня оригінальна назва французькою — „bottes de sept lieues“ (чоботи семи ліг), а німецькою — Siebenmeilenstiefel (семимильні чоботи). І ось звідки ця назва...Регулярне поштове повідомлення у Франції почалося в 1460 -х роках, за царювання Людовика Розсудливого, коли було збудовано поштові станції з кіньми для зміни. Відстань з-поміж них спочатку становило 7 ліг/льє (приблизно 30-35 км).Перевезення здійснювалися екіпажами, у яких було від 4 до 6 коней. Кучер керував ними, а на першому коні сидів форейтор, який визначав темп руху. Робота форейтора була досить небезпечною, оскільки у випадку аварії у кучера було більше шансів уникнути травм, тоді як форейтор ризикував потрапити під колеса карети або бути придушеним конем, що впав.Тому форейторам належали спеціальні високі та міцні чоботи, які кріпилися до сідла. Сідаючи в сідло, він одягав ці чоботи. Їх шили з кількох шарів обробленої шкіри, з дерев'яними підошвами та залізними вставками. У таких чоботях було важко впасти з сідла, навіть якщо заснеш, а під час падіння на бік вони витримували вагу коня, захищаючи вершника від серйозних травм.Зрозуміло, такі дивно великі й важкі чоботи, викликали питання у звичайних людей, а форейтери, жартома розповідали їм про чарівні семимільні чоботи, які можна надіти і за одну мить перестрибнути цілих 7 льє. Дехто з простодушних середньовічних селян сприймав це занадто буквально. До того ж, в ті часи, коли інформації було мало, а населення було маломобільним, перші поштарі, яких було мало і які виглядали незвично й проводили життя в мандрах, були персонажами дивними й ледь не містичними.Так і з'явилися перекази про "семимильні чоботи скороходи".
👁 2,620 25-07-09 17:27
Онлайн-прем'єра фільму «Polemos»Короткометражна стрічка «Polemos» стала продовженням співпраці 12-ої бригади спеціального призначення «Азов» НГУ з відомим українським брендом одягу RIOTDIVISION.Раніше RIOTDIVISION спільно з «Азовом» випустили лімітовану колекцію одягу, в якій творці концепції разом із художником Олегом Семаком спробували візуалізувати в принтах на одязі тяглість традиції опору тираніям в українській військовій культурі. «Polemos» став спробою поглибити цей задум, розкривши його у кіно.Будучи оммажем картині Інгмара Бергмана «Сьома печатка», яка обігрує класичний середньовічний сюжет, «Polemos» розвиває цю історичну ретроспективу спробою торкнутися метафізичного виміру екзистенції воїна, який постійно зустрічається зі своєю смертю. Перманентна присутність смерті в житті воїна, їхня боротьба і своєрідний діалог, у фільмі показані через шахову партію, яку ведуть герої з одним і тим самим супротивником. Невипадковою є і сама назва фільму — Polemos — втілення боротьби, протистояння, війни у давньогрецькій міфології, яка, за Гераклітом, «одних творить рабами, а інших — вільними».Авторами ідеї та сценарію картини стали представники «Азову» Юлія Хорос та Валентин Дзюбенко. Ролі воїнів зіграли бійці «Азову»: Дмитро «Жах» Кіров, Ілля «Кроулі» Колесніков, Валерій «Шаман» Семенюк, Сергій «Геймер» Олійник та Руслан «Шторм» Єрємєєв. Також у фільмі знявся актор Слава Ніконоров. Оператором картини виступив військовослужбовець «Азову» Руслан Богдан. Режисер — Євгеній Брукс, який залучив до знімального процесу продакшн Neutrino. Продюсери стрічки — бренд RIOTDIVISION та його керівники.Авторами саундтреку стали співачка, фольклористка та художниця з костюмів Марія Квітка, електронна продюсерка Nastya Vogan та віолончеліст Артем Замков. Саунд-дизайн фільму — Андрій Нідзельський.«Polemos» був відібраний до програм 18-ти міжнародних кінофестивалів в різних країнах світу, зокрема в Україні, Швеції, США, Індії, Франції, Аргентині, Бразилії та ПАР, і здобув низку відзнак та нагород. Фільм присвячується всім полеглим бійцям «Азову» та всім воїнам, які віддали життя в бою за незалежність України.Заповнити анкету | Фінансова підтримка | Telegram | Instagram | YouTube | Twitter | Facebook | TikTok | WhatsApp
👁 4,290 25-07-05 17:24
ХРАНИТЕЛЬКА ПОЛУМ'Я ТАЄМНОЇ УКРАЇНИ.З днем народження, Ваша Світлість!5 липня ми відзначаємо день народження ясновельможної гетьманівни Олени-Отт Скоропадської.Я мав радість особисто бачити цю жінку, яка самим фактом свого існування єднала скалічену лівацькими експерементами Україну сучасну з Україною справжньою, традиційною, козацькою та гетьманською.Мініатюрна делікатна жіночка похилого віку втілювала в собі дух того, за що ми ведем боротьбу і того, на чому мріємо збудувати майбутнє.Шарль Морас казав: "Доки в країні нема короля, його заміщує армія". Остання з гетьманського роду покинула нас в 2014 році, саме тоді, коли в боях з необільшовизмом почало народжуватись реальне бойове військо Русі-України. Не думаю, що це було співпадінням.Та, хто була хранителькою полум'я Таємної України, передала його новому поколінню національної аристократії.Помолимось за нашу гетьманівну та пам'ятаймо: істинним монументом на її честь мусить стати відновлена православна гетьманська Русь-Україна.@EdYurchenko 🎓
👁 2,820 25-07-04 18:05
НЕСПОДІВАНІ ЦИТАТИ БАТЬКІВ - ЗАСНОВНИКІВ США.«Я не друг демократичної системи, бо вважаю її найнебезпечнішою з усіх форм правління, якщо народ не є високоосвіченим».© Томас Джефферсон «Демократії завжди були видовищем турбулентності та суперечок; вони завжди виявлялися несумісними з особистою безпекою чи правами власності; і загалом були такими ж короткими у своєму житті, як і насильницькими у своїй смерті».© Джеймс Медісон"Демократія це коли двоє вовків та вівця голосують щодо меню.Свобода це коли озброєна вівця здатна заперечити результати голосування" © Бенджамін Франклін. ​​«Пам'ятайте, демократія ніколи не триває довго. Незабаром вона виснажується. Виснажується і вбиває себе. Ще ніколи не було демократії, яка б не здійснювала самогубства. Даремно говорити, що демократія менш пихата, менш горда, менш егоїстична, менш амбіційна, менш жадібна, ніж аристократія чи монархія. Насправді це неправда і ніде в історії не з'являється. Ці пристрасті однакові у всіх людей, при всіх формах простого правління, і, якщо їх не стримувати, викликають однакові наслідки шахрайства, насильства і жорстокості.» © Джон Адамс​​«Спадкові інтереси короля так переплетені з інтересами нації, а його особисті доходи такі великі, що він поставлений вище небезпеки бути розбещеним ззовні ...Нехай на все життя буде призначений один виконавець, який наважиться виконати свої повноваження .......і дозвольте мені зауважити, що виконавчий керівник менш небезпечний для свобод людей, коли знаходиться на посаді протягом життя, ніж протягом семи років. Можна сказати, що це становить виборну монархію»© Олександр Гамільтон
👁 4,000 25-06-22 06:19
Український сегмент соцмереж завжди був переповнений персонажами які водночас вимагали іранської крові щє ДО початку поставок "шахедів" РФ (з аргументом "наші західні друзі проти клятих аятол і треба бути солідарними"), щиро й фанатично ненавиділи Трампа і водночас абсолютно ірраціонально любили Ізраїль (виправдовуючи його проросійську позицію тим, що "ми з ним недостатньо дружимо"). При тому їх улюблена "проукраїнська" демпартія виступала з мир з Іраном й мала непрості стосунки з Ізраїлем. Все б нічого якби це поєднувалось з україноцентризмом та ідеєю "розкладання яєць в усі кошики". Але ж ні, там все було на фоні агресивно чорно - білого бачення світової політики,віри в реальність"орко - ельфійських війн" та демонстративного носіння "білого пальта".Дикунська віра аборигенів в чергового "старшого брата" призводить до політичної шизофренії. П. С...ні, Путін не підтримав Іран, бо злякався. Просто Путін цінує дружбу з Ізраїлем..П.П.С....демпартія США агресивно виступила проти вступу в війну.
👁 3,810 25-06-14 14:15
РОКОВИНИ В'ЯЧЕСЛАВА КАЗИМИРОВИЧА ЛИПИНСЬКОГОВ цей день пішов у вічність, до Бога та своїх шляхетних предків, національний геній, спадщина якого потребує ще ретельного осмислення й вивчення. Але при цьому нерідко неприємно вражає своєю актуальністю. Неприємно, бо Липинський майстерно бачив наші внутрішні слабкості й хвороби та попереджав про них, а ліки нерідко бувають гіркими.П'ять цитат генія.1. Смерть консерватизму означає скрізь і завжди смерть нації.2. "Блеф і страшна для українства небезпека большовицької українізації України лежить в тому, що правляча тепер Україною московсько-інтернаціональна верства намагається вживати української мови не для того, щоб самій злитись з українським народом в одну національну цілість і сотворити на Україні свою місцеву владу (свою українську державу), а для того, щоб під покришкою "народньої" української мови прищеплювати народові свої не місцеві, московсько-інтернаціональні політичні змагання. 3. ……. «свідомі» інтеліґенти українські й самі нічого не роблять і другим не дають робити.Всякі реальні політичні українські починання, роблені во ім’я якоїсь ясної і виразної політичної ідеї, для них ненависні тому, що здійснення цих починань виказало б повну непотрібність людей, живучих з українського романтичного скигління. Отже вони мріють, скиглять і лають. Лають нещадно всіх і вся, що щось робили, хотіли робити чи пориваються щось робити в Україні.....В результаті «свідома» інтеліґенція при нашій недержавности, добірається по прикметам завеликої чутливости, озлоблености, пасивности і трусливости. Вона витворює оце «свідоме демократичне українство», в якому задихаються всі мужські активні елєменти, як зверху, так і знизу.4. Бо факти нашої історії говорять, що істнували ми як велика держава й як велика нація за Великих Київських Князів і упали з упадком князівської влади. Після нашого першого „лихоліття“ пристали ми до Литви й Польщи тоді, коли там була сильна монархічна влада й підняли повстання проти Польщи тоді, коли там влада Короля ослабла, та запанувала шляхецько-республіканська демократія. Державою й нацією стали ми знов за Гетьмана Богдана, що єдиний із посеред Гетьманів був не тільки на словах а й наділі „самодержцем руським“. І не виконавши його заповіту, не сотворивши після його смерти власної наслідственної монархії, після послідньої спроби Гетьмана Івана Мазепи стати „самовладним князем в Україні“, перехилились ми цілою вагою — власне маси народньої — на бік монархії московської, проти якої підняли всенародне повстання тільки тоді, коли Царя в Петербурзі не стало. Трудно втім усім бачити врожденне демократичне республіканство.5. Знайте, що не буде ніколи Великої України, доки українськими руками не буде переможена “Україна” підла і мала.”
👁 4,650 25-06-09 13:58
ЩО ТАМ В КАЛІФОРНІЇ ?Після того як Трамп кинув проти бунтівних мігрантів нацгвардію, в вітчизняних соцмережах піднялась хвиля фантазій про "революцію проти Трампа".Насправді мають місце виступи нелегальних мігрантів, які намагаються пручатись депортації. Бунти мають агресивно антиамериканський характер. Зокрема, супроводжуються спаленням американських прапорів та вивішуванням мексиканських. (Прямо якась "мексиканська весна" за зразком "російської").Більшість населення, включно з поміркованою частиною електорату демпартії , налякана і підтримує наведення порядку. Можна сказати, що ці події трапились для Трампа дуже вчасно.Верхівка демпартії продемонструвала еталонну неадекватність і фактично підтримала бунтівників. Це на фоні того, що антиіммігрантські заходи Трампа користуються найбільшою підтримкою серед політичних кроків нової влади. Замість того щоб зіграти на невдаволенні поміркованих республіканців, верхівка демпартії відштовхує помірковану частину власного електорату. "Необучаємі" ...
👁 2,560 25-06-07 14:34
Заява Київської Митрополії Православної Церкви України07 Червня 2025ПовідомленняПобачивши у публічних повідомленнях інформацію про проведення неподалік від Михайлівського Золотоверхого монастиря заходу, спрямованого на підтримку і пропагування в суспільстві гріха содомії (гомосексуалізму) та гендерної ідеології, Київська Митрополія Православної Церкви України розглядає обрані місце, час та мету цього заходу як свідому цинічну антицерковну провокацію, спрямовану на його скандальну рекламу.Враховуючи, що попередній подібний захід цього року організатори також призначили на священний для християн час Страсної пʼятниці, коли Церква згадує розпʼяття і хресну смерть Спасителя, нинішнє проведення такого ж заходу під стінами Михайлівського Золотоверхого монастиря у переддень дня Святої Трійці не є випадковим збігом обставин, але свідчить про свідомі провокативні та антицерковні наміри організаторів.Київська Митрополія ПЦУ висловлює протест проти цієї провокації та нагадує, що позиція Православної Церкви щодо самого явища гомосексуалізму та його ідеологічного пропагування зафіксована у Декларації Помісного Собору ПЦУ «Про негативне ставлення до гріха содомії (гомосексуалізму), його пропаганди у суспільстві, до гендерної ідеології і так званих одностатевих шлюбів (одностатевих співжиттів)» від 27 липня 2023 р. Пресслужба Київської МитрополіїУкраїнської Православної Церкви (ПЦУ
👁 3,680 25-05-28 17:43
З ДНЯМИ НЕЗАЛЕЖНОСТІ ХРИСТИЯНСЬКИЙ КАВКАЗ !!!Сьогодні братня Вірменія відмітила День Незалежності. Позавчора, в той самий день коли Вірменія згадувала великий День перемоги в Сардарапатскій битві, Незалежність відзначала братня Сакартвело. Україна приречена на боротьбу за Кавказ, і нашим природним союзником є християнські нації регіону. Тимчасові ускладнення на кшталт проросійських (інших прочужинських) урядів в Тбілісі чи Єревані або геополітично імпотентного політикуму в Києві, не здатні відмінити ані геополітичної необхідності, ані цивілізаційної спорідненості наших країн.Ми не можемо лише тримати оборону, ми приречені на експансію. Не маємо іншого виходу.Але на відміну від чужинських імперії, з півночі чи півдня, для українців нації Кавказу є не розмінною монетою, а братами та сусідами, свобода яких є гарантом нашої.Ми всі приречені на спільну боротьбу за нашу свободу, незалежність та базові орієнтири спільної християнської цивілізації.Слава Сакартвело! Слава Вірменії! Слава Україні!