Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 🇺🇦Дафа: не бійся, бийся
Added 15 Jan 2022

🇺🇦Дафа: не бійся, бийся

@DaphniaBlog
Number of subscribers: 11 087
Photos: 1,890
Videos: 124
Links: 798
Description:
Поради: 4149 6293 6893 4741 Регулярні поради: www.patreon.com/23daphnia
Source

🇺🇦Дафа: не бійся, бийся | Порошенко і Справа громад вантажать "Спартани" для відправки в Україну...

Telegram community logo - 🇺🇦Дафа: не бійся, бийся 🇺🇦Дафа: не бійся, бийся @DaphniaBlog
1 200 Views/Reach 2022-11-09 14:08 Message №2085
Порошенко і Справа громад вантажать "Спартани" для відправки в Україну. Хотіла написати "ті самі Спартани", але ні, це ж зовсім інше, ви розумієте. Вчора у Притули під дописом-плюю-в-очі- поясненням про завищену ціну закупівлі, яка по факту не відбулася і ніколи не відбудеться, був цілий хор захоплених голосів, колективне поклоніння.Мене вразило, як запопадливо дописувачі звертаються до Притули. "Дякуємо, що все пояснили!" - хоча по факту ніяких пояснень. "Ваша чесність не викликає сумнівів!" - ну-ну, як на мене викликає, і досить великі."Мені так шкода, що вам довелося витрачати свій дорогоцінний час на ці пояснення..."Люди, де ваша гідність? Зате у Пороха у першій тріаді коментарів усе стабільно. "Навіщо піаритися, вам не соромно?" "Знову якусь рухлядь привіз, конями запрягати треба буде, ги-ги." "А скільки він вкрав у народу, що тепер оце все купляє?"Це так огидно, що деколи опускаються руки. Але я не дозволяю собі занепадати духом. Якщо ПП не звертає уваги на цю несправедливість, то і нам напевно не треба. Спартани їдуть на фронт, це головне.