Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 🇺🇦Дафа: не бійся, бийся
Added 15 Jan 2022

🇺🇦Дафа: не бійся, бийся

@DaphniaBlog
Number of subscribers: 11 087
Photos: 1,890
Videos: 124
Links: 798
Description:
Поради: 4149 6293 6893 4741 Регулярні поради: www.patreon.com/23daphnia
Source

🇺🇦Дафа: не бійся, бийся | Цікаво, коли вони зрозуміють, що їх везуть в Україну не убивати, а уби...

Telegram community logo - 🇺🇦Дафа: не бійся, бийся 🇺🇦Дафа: не бійся, бийся @DaphniaBlog
1 500 Views/Reach 2022-11-19 08:45 Message №2102
Цікаво, коли вони зрозуміють, що їх везуть в Україну не убивати, а убиватися? Чи ті хто був здатен усвідомити, утекли в перші дні, а лишилися такі, яким уже не дійде? Я була дитиною під час Афганістану. Пам'ятаю, що ми у школі складали посилки з мила і шкарпеток для "наших воїнів", які виконують "інтернаціональний долг". Вчителька сказала, ми принесли по милу без жодних питань. Точно так, як зараз приносять російські діти у свої школи.Мені досі цікаво, куди київське управління освіти поділо стільки мила? Чи це була відповідальність райкому партії? Напевно, досі комуняцькі діди ним миються і на олх продають. Пам'ятаю день, коли ми всією сім'єю дивилися детектив Агати Крісті. Це була така рідкість і таке щастя на той час, запам'яталося на все життя. По одній серії на тиждень.І от показ перервали для термінового звернення Горбачова. Не передати словами, як батьки злякалися, одна думка - ядерна війна, на нас напали американці. А він оголосив про виведення військ з Афганістану. Дорослі плакали, а я розстроїлася, бо фільм так і не відновили. Це все було у минулому житті, ми відтоді сто разів переродилися і змінилися. А вони так і лишилися біля того самого телевізора.