Source
🇺🇦Дафа: не бійся, бийся | Оце так спогади підкинув фісбучок! Рік тому рівно:"Сьогодні. В тебе є ...
1 700 Views/Reach
2022-11-05 07:21
Message №2070
Оце так спогади підкинув фісбучок! Рік тому рівно:"Сьогодні. В тебе є тільки сьогодні. Все, що в тебе є - це сьогодні. Ніяких завтра чи післязавтра не існує. Тільки і завжди - сьогодні." З такими думками я прийшла додому, зробила собі теплу ванну, насипала туди солі із квітами лаванди і лягла. Рівно через 30 секунд з-за дверей басом:- Маааам, а пам'ятаєш, ти вчора ребра тушкувала? - Та звісно, і що?- А вони закінчилися! - (подумки: йоптваю, півтора кілограми м'ясистих ребер домашньої свинятинки, жрете ви їх чи що???) - Ну і на здоров'я, дєткі, кушайте.- Мааа, так а що зараз взяти?- Пельмені зваріть! (і не їбіть мені мозок)"Сьогодні - це важливо. Преступно міряти життя цілими місяцями, кожен день має значе..."- Мряяяяяяв, мряяя! (у перекладі з котячої: впусти, нємєдлєнно! Інакше я тобі у кросівки нассу!)- Лютік, приб'юнахрін, іди сси у лоток у туалеті!- Мря, мрууу, мняв! (він замалий, моя прекрасна мохната дупця туди не вміщається!)- Лютік, ти охуїв? 9 років відмінно поміщався, а тільки варто мені було купити ще один побільше, так туди ти не став поміщатися??? - Мрняяя, мряяяв! (я 9 років страждав! Впусти кажу зараз же!)- Не впущу! - Мня?- Ніт! - Мнямня (я це запам'ятаю)З-за стіни чутно звуки котика, який копає тунель до Китаю."Сьогодні - це мірило, яким треба гаптувати життя. Що було сьогодні, те і є - щастя."(У ванну вривається чоловік, бачить мене у воді із квіточками лаванди): - О, тобі у воду наче миши насрали. - Блядь- Багато, багато мишей.- Блядь!- А до цього вони зжерли 2 тищі вагонів зерна!- Да ну блядь же!! Коротше, ванну з лавандою я тепер ще не скоро спокійно прийму )))(у коментарях фото того, як виглядає вода із квітами лаванди)