Source
DD shit and other | Потроху починають виходити макрозвіти болот за перший квартал. З одног...
11 700 Views/Reach
2026-04-14 06:29
Message №8550
Потроху починають виходити макрозвіти болот за перший квартал. З одного боку все добре - стагнація. Нафтогаз грошей в бюджет дав очікувано мало. Досі незрозуміло як балансує перська криза на фоні знищення інфраструктури - зростання ціни компегсується зменьшенням обсягів. Нарешті криза нерухомості конвертувалась в звіти. Головне - податкова реформа запрацювала, та надходення з боку СМБ падають третій квартал. Обертаємість грошей падає суттєво. Локальні бюджети все це відчули.Але це неофіційні звіти, подивимось, що буде в офіційних.В наших економічних волонтерах теж зараз зустрічється херня. Вони рахують -8% за березень як майже - 100% за рік. Але є два ньюанса: перший, це прямий перенос МоМ до У2У, що в корні невірно. Друге - нерозуміння суті та логістики економічного шока. Зазвичай, економічний шок не приводить до спірального спаду, а переводить економіку на наступний нидчий рівень, де вона продовжує функціонувати. Але ми чекаємо не цього, а знищення економічних механизмів. А це, нажаль має низьку ймовірність на літо, на осень значно більшу. Тож, чекаємо, та працюємо.