Source
DD shit and other | Просто зафіксую тут досвід:Написав статтю на 7900 слів. Обробив руками...
9 180 Views/Reach
2026-03-28 19:53
Message №8528
Просто зафіксую тут досвід:Написав статтю на 7900 слів. Обробив руками 100+ джерел, LLM-ами 5000+, провів 417 діп-рісерчів.Стаття вийшла непогана.LLM-и не писали статтю. Але виступили непоганими редакторами та дослідниками.Як редактори:Складання плану статті: план складав я, було 10 пунктів, допомогли знайти неочевидні дірки в логіці — це прям круто.По плану та основній ідеї тикнули пальцем у питання, про які вже писано багато, та позбавили від банальності.На це пішло десь 10 ітерацій.По кожному з пунктів плану я написав детальний план розділу, практично по абзацу (яких було 107).По кожному абзацу робили діп-рісерч: хто та що про це писав, хто підтверджує, хто заперечує тези. Після написання — сперечання між авторським текстом та LLM-ом.Після написання глави:Глибокий аналіз на порушення логіки, аргументація, цитати, посилання та фактчекінг.Окремо — плавність переходів всередині та зв'язок із сусідніми розділами.Після написання — жорстка критика, обговорення статті між різними LLM-ами з різними ролями: Клод захищає, Джемінай опонує, ЧатГПТ — рефері, з різними комбінаціями.Окремо — розгромна критика та пошук контраргументів.Критичний погляд з боку авторів галузевих книжок крізь ці книги в берсерк-мод.Переклад по абзацу. Скоріш не переклад, а адаптація, з паралельним фактчекінгом.Той же крес-тест англійської версії.137 годин садомазо. Текстом я задоволений, коли опублікую — покажу вам.Але: я завжди шукав редактора, навіть не редактора, а чувака з хлистом, який мене буде тащити в процесі написання книги. Здається, я знайшов.Буду писати книжку про фандрейзинг так. Частину процесів автоматизую через агентів та оркестраторів, але там обсяг буде разів у 50 більше — історія на півроку.ЗИ: Клод рве всіх. Портал як оркестратор — офігезний. Джемінай — економний у дослідженнях у блоці пошук, у блоці аналіз — таке, тому даблчек через Клод. ЧатГПТ — нюхає ногу, навіть відмінив підписку.ЗИ. Але не можуть вони писати статтю. Навіть всередині кожного абзацу треба уважно слідкувати, бо несе атсебьятіну, ссссука. Але в такому режимі (постійний дабл та тріплчек) зловив тільки 12 разів галюцинацію. Але це за рахунок мого вміння формулювати.