Source
DD shit and other | Продовжую про конференцію.Ми вирішили зробити конференцію не про проду...
6 420 Views/Reach
2026-02-25 10:11
Message №8427
Продовжую про конференцію.Ми вирішили зробити конференцію не про продукти, а про інституції, стратегії та методології. Тому прошу вашої допомоги зі спікерами. Зараз у мене є близько 60 людей, яких я хотів би (міг би) запросити. Приблизно 40 із них я знаю особисто, решту буду діставати нетворком.Тому, якщо ви знаєте людей, які підпадають під такі портрети, напишіть мені про них (у месенджерах, особисто чи просто в коментарях) — усе буду приймати та аналізувати.Європейські підприємці, які працюють у мілтек/дефтек 5+ (бажано 10+) років і під час війни почали будувати продукти для Європи/світу, використовуючи досвід української війни, та чиї рішення вже ефективні на фронті.Європейські приватні та інституційні портфельні інвестори, які інвестують у мілтек/дефтек, із першою інвестицією у 2021–2022 роках. Орієнтовані не на ринок України, а на ринок Європи/світу.Індустріальні полісімейкери, які задають вектор європейської промисловості та підтримують розвиток мілтек.Окремо продовжую шукати, як запросити Маріо Драгі кейноут-спікером. Якщо у вас є ідеї — буду вдячний.