У 2019 мій тато подарував мені смарт-годинник. Не найдорожчий з можливих, щось формату модних на той момент "Mi Band" тільки з більшим дисплеємНещодавно помітив, що цей годинник неправильно показує погоду. Ніби за вікном холодно і дощиить, але він показує спеку та сонце. "Помилка синхронізації, чи програмний збій", подумав я і поліз в налаування. Але побачив я інше. Виявляється вже більше 3х років, як мій годинник показував мені погоду у Харкові. Всі ці 3 роки, після того, як мій дім став попелом, а рідне місто перетворюють на руїни- частинка мене все одно лишалась тамСьогодні цей годинник кінцево зламався. 6 років він служив мені вірою та правдою. І ніколи не підводив. Ніби то це техніка, їй властиво рано чи пізно ламатись, але відчуття, що це було щось більше. Це була частинка минулого життя, яке вже ніколи не повернути. Взагалі він був(та і є, навіть в поламаному стані я його залишу собі) далеко не єдиною такою частинкою.Люди крутять біля виску, але я все ще зберіг: стару зубну щітку, старі блютуз навушники, старий телефон(після якого я змінив їх вже 3), старий рюкзак, купу старий речей, типу рваних та вже давно на мене малих джинсів, вбитий та в дірках спортивний костюм, навіть пару шкарпеток віком в 4 роки. Хотів дописати до цього червоний метелик, але це інша історія, яку знає тільки людей 20 з цього каналу. І таких речей було більше, насправді то, але деякі з них потроху десь губляться, через постійні переїзди, якісь ламаються, якісь мене все ж змушує викидати совість та відсутність вільного місцяІ знаєте, навіть досі, коли Настя просить мене не вдягати старі речі, бо я виглядаю в них як безхатько- я просто відповідаю "ці речі пережили більше, ніж ти можеш собі уявити". І виходжу на вулицю одягнутий, ніби бомжара, але щасливий і переповнений купою приємних спогадів про минуле. Минуле, яке вже ніколи не повернеш...
🔴🔵Настав час написати фідбек на гонку🇳🇱На фоні тріумфу в Нідерландах, де ми з напарником показали найкращий перформанс за сезон, як індивідуально, так і командно- послідувала БЕЛЬГІЯ🇧🇪Пробачте мене фани- але я вже 2 роки плююсь на цей трек. Він дуже цікавий глядачу і просто вбивчий для пілота. 🟥Залежність від ДРС ігор, вузький та повільний другий сектор, поребрики в олії, купа гравійних пасток- це смерть для пілотів без великого досвіду, до яких я і належу🟨Бонусом до всього- через технічні проблеми в інженера команди 🔵Williams- наша команда прийняла їх під своє крило і вирішила допомогти(Настя, як інженер вела також і їх по ходу гонки)🔵Результат загальний- гонка абсолютно хаотична з ⚫️купою боротьби, 🟡СК, ⚠️штрафів, 🟨поламаних крил і 🟥пілотів в стіні. Через це у войсі, який цієї гонки налічував 5 людей з 2х команд, був також повний апофеоз. 1️⃣🔵Командна робота, яка у нас з Іллєю є ледь не найкращою в пелетоні- пішла по пизді, кожен тягнув ковдру на себе і ми втрачали час в безсенсовій боротьбі. 🔴Стратегія була зафакаплена 🚘2ма СК та невдалими заїздами на піт-стоп. Моральний стан- дайте мені револьвер, я сам застрілюсь🔫🏆Результат для мене- P9. Напарник P10. Це оптимально. На більше сподіватись явно було не варто, мені так точно. 11 сходинка в особистому заліку мною була +- закріплена, але наступна гонка сильно не надихає...🇲🇨Побачимось у Монако і хай прибуде з вами сила💀. Тихої ночі!
‼️Стосовно ЖурКастів: Загалом я ще окреслив на стрімі, чому вони перестали виходити, але якщо коротко- 5 ЖурКастів, які б мали бути- накрились по різним причинам (тобто просто рубрика померла, коли цього ставатись не мало б)👀У мене є готовий ЖурКаст про проблему гемблінгу у кіберспорті, але його проблема в тому, що в Україні серед медіа представників немає людей, які були б в цьому питанні незалежні) Фактично кожен наразі має пряме чи непряме партнерство з букмекерами, чи "казино", тому вони навіть якщо б хотіли, то не могли б сказати, що реально думають з цього приводу. Поясню: 🛑Всі медійники MC- фактично непрямі партнери GGBET, бо він є титульним спонсором трансляцій🛑Декілька людей поза МС співпрацюють з FavBet 🛑Доволі багато людей почали співпрацю з GoGoCase 🛑Ті хто таких партнерств не мають- не мають фактичної ваги у ком'юніті(типу мене)Тож на папері ЖурКаст цей може та міг би відбутись(він готовий був ще станом на кінець 2023 року), але його проведення- це пук в калюжу, бо навіть якщо ми і прийдемо до якихось висновків по ходу подкасту (неважливо, чи то на користь гемблінг індустрії, чи то проти неї), то всім буде абсолютно начхати на це, бо:🛑Або люди, які прийдуть на подкаст не будуть мати незалежної думки з цього приводу🛑Або люди, які прийдуть на подкаст не будуть мати ваги у ком'юніті Коло замкнуте, а тема цікава... Прикро напевно:)