Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 🇺🇦D3str0_o: Думки вголос
Added 14 Jul 2024

🇺🇦D3str0_o: Думки вголос

@D3str0_o
Number of subscribers: 198
Photos: 1,840
Videos: 473
Links: 761
Description:
Хто я? Україномовний комментатор? Звичайний гравець? Хейтер русні з Харківщини? Український журналіст? Чат: https://t.me/d3str0_ochat Твіч: https://www.twitch.tv/d3str0_o Інста: https://www.instagram.com/d3str0_o?igsh=MTM5eGNvcDJ4Ymo5OQ==
Source

🇺🇦D3str0_o: Думки вголос | Настав час написати фідбек на гонку🇳🇱На фоні тріумфу в Нідерландах, де...

Telegram community logo - 🇺🇦D3str0_o: Думки вголос 🇺🇦D3str0_o: Думки вголос @D3str0_o
64 Views/Reach 2025-05-13 23:14 Message №5244
🔴🔵Настав час написати фідбек на гонку🇳🇱На фоні тріумфу в Нідерландах, де ми з напарником показали найкращий перформанс за сезон, як індивідуально, так і командно- послідувала БЕЛЬГІЯ🇧🇪Пробачте мене фани- але я вже 2 роки плююсь на цей трек. Він дуже цікавий глядачу і просто вбивчий для пілота. 🟥Залежність від ДРС ігор, вузький та повільний другий сектор, поребрики в олії, купа гравійних пасток- це смерть для пілотів без великого досвіду, до яких я і належу🟨Бонусом до всього- через технічні проблеми в інженера команди 🔵Williams- наша команда прийняла їх під своє крило і вирішила допомогти(Настя, як інженер вела також і їх по ходу гонки)🔵Результат загальний- гонка абсолютно хаотична з ⚫️купою боротьби, 🟡СК, ⚠️штрафів, 🟨поламаних крил і 🟥пілотів в стіні. Через це у войсі, який цієї гонки налічував 5 людей з 2х команд, був також повний апофеоз. 1️⃣🔵Командна робота, яка у нас з Іллєю є ледь не найкращою в пелетоні- пішла по пизді, кожен тягнув ковдру на себе і ми втрачали час в безсенсовій боротьбі. 🔴Стратегія була зафакаплена 🚘2ма СК та невдалими заїздами на піт-стоп. Моральний стан- дайте мені револьвер, я сам застрілюсь🔫🏆Результат для мене- P9. Напарник P10. Це оптимально. На більше сподіватись явно було не варто, мені так точно. 11 сходинка в особистому заліку мною була +- закріплена, але наступна гонка сильно не надихає...🇲🇨Побачимось у Монако і хай прибуде з вами сила💀. Тихої ночі!