Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 🇺🇦D3str0_o: Думки вголос
Added 14 Jul 2024

🇺🇦D3str0_o: Думки вголос

@D3str0_o
Number of subscribers: 198
Photos: 1,840
Videos: 473
Links: 761
Description:
Хто я? Україномовний комментатор? Звичайний гравець? Хейтер русні з Харківщини? Український журналіст? Чат: https://t.me/d3str0_ochat Твіч: https://www.twitch.tv/d3str0_o Інста: https://www.instagram.com/d3str0_o?igsh=MTM5eGNvcDJ4Ymo5OQ==
Source

🇺🇦D3str0_o: Думки вголос | ️Стосовно ЖурКастів: Загалом я ще окреслив на стрімі, чому вони перест...

Telegram community logo - 🇺🇦D3str0_o: Думки вголос 🇺🇦D3str0_o: Думки вголос @D3str0_o
144 Views/Reach 2025-01-25 14:36 Message №4930
‼️Стосовно ЖурКастів: Загалом я ще окреслив на стрімі, чому вони перестали виходити, але якщо коротко- 5 ЖурКастів, які б мали бути- накрились по різним причинам (тобто просто рубрика померла, коли цього ставатись не мало б)👀У мене є готовий ЖурКаст про проблему гемблінгу у кіберспорті, але його проблема в тому, що в Україні серед медіа представників немає людей, які були б в цьому питанні незалежні) Фактично кожен наразі має пряме чи непряме партнерство з букмекерами, чи "казино", тому вони навіть якщо б хотіли, то не могли б сказати, що реально думають з цього приводу. Поясню: 🛑Всі медійники MC- фактично непрямі партнери GGBET, бо він є титульним спонсором трансляцій🛑Декілька людей поза МС співпрацюють з FavBet 🛑Доволі багато людей почали співпрацю з GoGoCase 🛑Ті хто таких партнерств не мають- не мають фактичної ваги у ком'юніті(типу мене)Тож на папері ЖурКаст цей може та міг би відбутись(він готовий був ще станом на кінець 2023 року), але його проведення- це пук в калюжу, бо навіть якщо ми і прийдемо до якихось висновків по ходу подкасту (неважливо, чи то на користь гемблінг індустрії, чи то проти неї), то всім буде абсолютно начхати на це, бо:🛑Або люди, які прийдуть на подкаст не будуть мати незалежної думки з цього приводу🛑Або люди, які прийдуть на подкаст не будуть мати ваги у ком'юніті Коло замкнуте, а тема цікава... Прикро напевно:)