Source
Культурний Дідько | Я набулщітив в Марвел-марафоні. Конспектуємо:- Джон Фавро таки хотів з...
1 300 Views/Reach
2024-11-01 12:04
Message №1054
Я набулщітив в Марвел-марафоні. Конспектуємо:- Джон Фавро таки хотів зробити Мандарина головним лиходієм першої Залізяки, його відмовили розумні люди. А Обідая мав стати лиходієм в сиквелі, а був переписаний під лиходія в першому фільмі. Фавро погодився, бо сказав, що після Месників, коли з’явиться Тор, Мандарин і його магічні персні вже не здаватимуться зайвими.(Хоча те, що я розповідав, мені звучало логічніше)- Фавро мав знімати перших Месників, але після того як він їм запустив кіновсесвіт, він хотів від Марвел нормальних грошей, тож вони знайшли дешевого Відона.- Залізну людину 2 також запустили у виробництво без сценарію, після чого постійно лізли до Фавро, розповідаючи йому, що ще треба включити у фільм, щоб прорекламувати Месників. Тому Фавро зарікся щось знімати для Марвел і залишився виключно як второплановий актор.- Першу версію сценарію Месників писав Зак Пенн, той, що писав і фільм про Халка. Він також вважав, що магія у їх з Фавро приземленому реалістичному світі Марвел виглядатиме дивно, тому планував, що Тор і Локі мають з'явитись під кінець Месників. - Червоного черепа не вбили у Кепі, бо за версією Пенна, саме він мав бути головним лиходієм фільму. Але, коли на роль Локі і Тора підписали Гідлстона і Гемсворда, вибір студії впав на те, щоб більше уваги приділити їм.(Цю частину я не дуже зрозумів)- Сцену, де всі Месники намагаються підняти молот Тора Зак Пенн написав для перших Месників. А Відон зняв у других.- Все ж відомо, чому Нортона звільнили після Халка. Він переписав сценарій Зака Пенна під себе і Файґі його підтримав, бо сказав, що дійсно стало краще. Але Нортон не зміг зупинитись, продовжував переписувати і вносити зміни під час фільмування, чим викликав конфлікти з акторами і режисером. А коли побачив, що на фінальному монтажі прибрали його геніальні знахідки, пригрозив, що не рекламуватиме фільм, поки не повернуть сцени, які він хоче. Тож Файґі зарікся з ним працювати. (Цікаво, Фавро скаржився на те саме, тільки в зворотній бік)- Луї Летер'є, режисер фільму про Халка, вважав, що саме Халк має стати антагоністом в першому кроссовері, щоб Месники, як і в коміксах, об'єднались, щоб зупинити Халка. Тому та кінцівка Халка несправді мала означати, що Халк виривається на свободу і йде крутишити.- Коли прийшов Відон він, як і Нортон, сказав, що сценарій Зака Пенна лайно і його треба переписувати. І Файґі знову погодився. Я б на місці Пенна заплакав би витираючи сльози дивідендами. - Джос Відон вважав, що Локі - якась замала загроза для Месників і запропонував додати другого диходія - сина Обідаї Стейна. На щастя Файґі сказав "ні"- Потім у Скарлет Йогансон намічався конфлікт графіків знімання і Джос Відон написав версію сценарія, де замість неї була Оса у виконанні Зої Дешанель. Але оскільки Оса мала стати новою персонажкою, фільм мав витратити час на знайомство з нею. Пізніше, віце-президент Марвел-студіос відмітив, що вона була так прикольно написана, шо це було ледь не найцікавіше у фільмі. Але все ж є Йогансон змогла знятись- Джос Відон написав супер-цікаву передисторію Соколиному Оку, але то все довелося вирізати. І Соколине Око по сьогодні нерозкритий персонаж- Фразу про шавуху вигадав ще Ніколас Брендон, коли після прослуховування на роль Ксандера в Баффі, пожартував "щось я втомився, може по шавусі?"- Ну про вирізані сцени то ми знаємо https://youtu.be/tnrO5dw2y-4?si=-uaNPLtUbWiXCs6t