Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Культурний Дідько
Added 14 Jul 2024

Культурний Дідько

@CoolDidko
Number of subscribers: 4 393
Photos: 1,560
Videos: 128
Links: 211
Description:
https://www.youtube.com/@CoolDidko Якщо вам подобається і ви хочете підтримати проект, то ось: https://www.youtube.com/channel/UC1L6v1Ln07XMPlsPjkfkc0A/join Приват: https://www.privat24.ua/send/29wyn
Source

Культурний Дідько | Вночі знову погано спалось, знову писав сценарій "фіксимо кіновсесвіт ...

Telegram community logo - Культурний Дідько Культурний Дідько @CoolDidko
2 100 Views/Reach 2025-01-22 08:41 Message №1501
Вночі знову погано спалось, знову писав сценарій "фіксимо кіновсесвіт Марвел".Переписав всю другу фазу, поміняв нафіг все. Написав сиквел Халка, сольник Вдови, перетусував події, зробив єдину лінію, що тягнеться повз усі фільми про пробудження нелюдей. Дійшов до висновку що фіналом фази мають стати Месники в двох частинах: Ера Альтрона і Громадянська війна. В Громадянській війні я б влаштував війну з нелюдьми щоб виправдати назву. А от з Ерою Альтрона не знаю що робити. В принципі, в Агентах Щ.И.Т.а вони круто пофіксили цей сюжет Аідою. Тож я б переніс напрацювання агентів на великий екран, але тут одразу декілька запитаннь. По-перше сюжет в Агентах так добре працював, тому що це була по суті екранізація Таємного вторгнення, яка поступово перетекла в Еру Альтрона з Леді Гідрою. А Таємне Вторгнення екранізовувати ранувато. По-друге, я не впевнений, які проблеми я намагаюсь пофіксити, окрім недостатнього масштабу подій. Типу я не розумію персонажа Віжена від слова зовсім. Тобто вводити синтезоїда тільки для любовного інтереса Ванди в майбутньому це трохи дивно як на мене. Тож поки сам не знаю, що робити з цим фільмом щоб його виправити.