Source
Культурний Дідько | Привітайте мене з першим відевом у цьому році!) Щоправда, не на моєму,...
2 200 Views/Reach
2025-01-24 16:33
Message №1509
Привітайте мене з першим відевом у цьому році!) Щоправда, не на моєму, каналі, але вже хоч щось, чи не так?)Оце Рустам пропонував взяти участь, я вже думав відмовитись, бо і у самого величезна робота над 5-годинним відео, від якого я дурію. А то якраз був в роз'їздах і погодився, бо я не вдома, не попрацюю, тож є вільний час. Записав на той мікрофон, що опинився під рукою, і змонтував на тому компі, що мені позичили.Але вийшло так, що я зробив майже повноцінний огляд "Бетмена майбутнього" на, здається, хвилин 30. Для чого передивився три серіали про Бетмена, та подекуди довелось лізти в "Лігу справедливості". Я тоді завівся ідеєю дослідити це все і кажу Рустаму, що не можна отако говорити про "Бетмена майбутнього" без величезного контексту його екранізацій в 90-х і запропонував перекваліфікувати ролик в огляд мультвсесвіту DC 90-х та 00-х. Але Раш сказав, що вже пізно щось міняти, хлопці вже працюють над своїми частинами, і взагалі то надто об'ємна тема і то може наступного разу. Рустам сказав, що я трохи перевиконав план, на що я запропонував вирізати ті 15 хвилин, які він просив для кросоверу, а повну версію я презентую пізніше у себе на каналі, коли зроблю огляд мультвсесвіту DC 90-х та 00-х самостійно (спонсори вже бачили про що я). Бо я в процесі роботи над цим відео написав вже майже готовий сценарій огляду всіх тих мультсеріалів і коли будуть сили на натхнення візьмусь. Але не скоро, бо не хочу знову занурюватись у масштабну роботу. З однієї такої я й досі не можу винирнути, третю фазу Марвел-марафону вже пів року намагаюсь закінчити і все ніяк, забагато роботи.Тож приємного перегляду, зараз і сам піду гляну, що там вийшло, та піду працювати над своїм.https://youtu.be/SeNuRqBVA_E?si=Z5xoaqTwQAVxIpz1