Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Культурний Дідько
Added 14 Jul 2024

Культурний Дідько

@CoolDidko
Number of subscribers: 4 393
Photos: 1,560
Videos: 128
Links: 211
Description:
https://www.youtube.com/@CoolDidko Якщо вам подобається і ви хочете підтримати проект, то ось: https://www.youtube.com/channel/UC1L6v1Ln07XMPlsPjkfkc0A/join Приват: https://www.privat24.ua/send/29wyn
Source

Культурний Дідько | Вчора вирішив, що цей Марвел-марафон мене підзадовбав та треба зробити...

Telegram community logo - Культурний Дідько Культурний Дідько @CoolDidko
2 800 Views/Reach 2025-04-10 15:52 Message №1584
Вчора вирішив, що цей Марвел-марафон мене підзадовбав та треба зробити паузу хоча б тиждень, перемкнутись на щось інше, підготуюсь поки до наступного відева. Взагалі-то після кожної серії оглядів я планував робити огляд чогось українського, таку традицію ввести. Але щось я не встигаю дивитись українське. Та й мало чого мене цікавить, бо мелодрами то не моє, комедії я не розумію, історичні також важко переношу, військові з дитинства не дивлюсь, бо війна мене лякає, а більше в нас майже нічого не знімають. З варіантів була ідея спробувати оглянути "Віктор Робот", ми зі спонсорами дивились на стрімі, там є про що поговорити, але може й не назбиратися достатньо матеріалу для огляду. Про "Сторожову заставу" мені сказати рішуче нема чого, фільм ніякий. Думав, може спробувати "Спіймати Кайдаша", та все ніяк його не подивлюсь. А фокус-группа вчора запропонували "Максима Осу". Я спробував. Вчора за вечір, я почитав біографію автора коміксу, історію створення фільму, прочитав сам комікс і написав сценарій огляду. Словом за ніч став експертом в цій темі.Але вийшло лише 5 сторінок. Огляд "Пекельної Хоругви" був 10. Малувато, ви не дивитиметися. Тож доведеться глянути фільм вдруге, я такого зазвичай не роблю, але треба пошукати ще матеріал для жартів. Цього разу гляну з Настюхою, бо, як не крути, а найкращі жарти в оглядах це вона генерує. Якщо не вдасться набрати жартів на хвилин бодай 20-25, то не буде огляду, спробую щось інше пошукати.А ви може напишіть якусь може маловідому інфу, на яку мені варто звернути увагу. Може за щось зачіплюсь.