Source
Культурний Дідько | Є хороші новини, огляд "Максима Оси" буде. Настя подивилась зі мною кі...
2 600 Views/Reach
2025-04-20 17:31
Message №1599
Є хороші новини, огляд "Максима Оси" буде. Настя подивилась зі мною кіно, нажартувала купу крутих реготак, тож тепер у мене вистачить матеріалу на повноцінний ролик. Після оформлення сценарію, вийшло як з "Пекельною Хоругвою" - 8 сторінок про фільм і 2 про його стоворення. І, о матінко, от де справжнє гостросюжетне дійство.За останні 2 дні перерив, мені здається, весь інтернет, передивився і перечитав все, що збереглося, на тему виробничого пекла. Довелось відсіювати сайти з булщітом, читати між рядків в словах режисерів що вони не можуть сказати напряму, занурюватись в справжнісеньку Санта-Барбару і у підсумку я більш-менш склав для себе цільну картину, що відбулось. На аби-неаби-яку об'єктивність вказує те, що з рештою в цій історії немає чітко поганців і добряків, всі доклались до проблеми по-своєму, всі молодці.Звісно, коли вже остаточно закінчу з висновками, я б, мабуть, спробував би зв'язатись з усіма трьома режисерами і, в ідеалі, з автором коміксу, щоб уточнити в них деякі деталі, які я міг неправильно зрозуміти. Бо не хочеться булщітити, як деякі ЗМІ. Але, навряд, це вдасться реалізувати, тож від якогось відсотка булщіта я не застрахований. А поки думаю, що б його намалювати на прев'юшці, щоб людям було цікаво подивитись про першу українську комікс-екранізацію? Поки дві ідеї: намалювати осу з головою Максима. І намалювати Максима перед потрійним дзеркалом, де на нього дивляться ще дві його незняті версії.Може у вас будуть якісь ідеї для прев'ю?