Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - БУТУСОВ ПЛЮС
Added 14 Jul 2024

БУТУСОВ ПЛЮС

@ButusovPlus
Number of subscribers: 347 564
Photos: 9,630
Videos: 18,800
Links: 9,350
Description:
Офіційний канал головного редактора Цензор.Нет Юрія Бутусова YouTube: youtube.com/c/БутусовПлюс Стати спонсором: https://www.youtube.com/channel/UCg7T647ROSeONOCHeNMBduQ/ Twitter: https://twitter.com/UButusov Надіслати контент: @feedbackbutusov_bot

👥 Number of subscribers

347 564
Average/Day:: -41
Average/Week:: -576
Average/Month:: -637

👁️ Average views per message

47 357
Average/Day:: 54,700
Average/Week:: 48,357
ERR: 13.63%

📊 Messages per Day

1
Last day: 11
Week average: 3.9
Average per day: 1

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 43,200 26-04-11 14:43
↓ ↓ ↓https://youtu.be/vL2gGCnjd80У квітні 22-го Гусарівка Балаклійського району Харківщини оговтувалася від російської окупації. Як нагадування про страшні бої – сила-силенна спаленої техніки, російська форма, документи, спорядження, рештки ліквідованих загарбників. Та головні події у Гусарівці сталися 8-го березня 2022-го. Батальйонна тактична група 93-ї бригади, що складалася з 2 механізованих рот, 2 артилерійських батарей, протитанкістів і танкістів під командуванням Ростислава "Крота" Силівакіна (нині – командир 66-ї ОМБр) мала вийти на околиці Балаклії. У Гусарівці, яка була на шляху, БТГр зіткнулася з переважаючими силами противника – щонайменше 4 БТГр! «Ми змогли звільнити трохи нашої території, нанести нормального ураження противнику, заблокувати його», – зазначає на момент подій начальник штабу БТГр Володимир "Умка" Шипка, а нині – начальник штабу 47-ї ОМБр.Про одну з наймасштабніших битв 93-ї ОМБр – у документальному фільмі на нашому Youtube-каналі за посиланням https://youtu.be/vL2gGCnjd80
👁 42,300 26-04-10 10:51
🦾 Мінус С-300 та пункт управління БПЛА. Lasar’s Group НГУ, Повітряні сили ЗСУ та 15 ОбрАР провели масштабну спецопераціюУ взаємодії з Відділом застосування авіації ОКП Повітряних сил ЗСУ Lasar’s Group НГУ провели багатошарову спецоперацію на Запорізькому напрямку. На кожному з її етапів було уражено важливі ворожі цілі.Першим кроком стало знищення російського комплексу РЕБ «Палантин» дронами «Лазарів». Наступна фаза — удари по системах ППО противника. Lasars Group організували полювання на зенітно-ракетні комплекси С-300 при підтримці аеророзвідки 15 ОбрАР «Чорний ліс».Завдяки спільним аналітичним діям було встановлено місце розташування систем ППО росіян. Далі Lasar’s Group завдали ударів по: пусковій установці системи С-300В; багатоканальній станції наведення ракет системи С-300В.Ці комплекси заважали працювати українській авіації. Однак «Лазарі» звільнили шлях, і ОКП Повітряних сил знищили пункт управління російських БПЛА.lasarsgroup.army | Facebook | Instagram | Telegram | Tiktok
👁 50,900 26-04-03 11:14
👊 Комплексна спецоперація. Lasar’s Group НГУ знищили РЕБ «Палантін» вартістю $20 мільйонівНа Запорізькому напрямку ОЗСП Lasar’s Group НГУ провели комплексну спецоперацію. Завдяки ретельному плануванню та взаємодії з суміжниками вдалося знищити рідкісну ціль противника — систему РЕБ «Палантін».«Лазарі» відпрацювали по техніці у смузі відповідальності 17-го армійського корпусу. Наші екіпажі зафіксували скупчення засобів ППО за лінією бойового зіткнення. Під час підготовки операції зі знищення цих систем вдалося зʼясувати, що їх прикриває потужний РЕБ. Він і став пріоритетною ціллю.Lasar’s Group разом з 15-ю ОБрАР «Чорний ліс» проаналізували район, де були зосереджені засоби росіян. А побратими з 15-ї ОБрАР провели остаточну розвідку.Після цього «Лазарі» власними дронами вилетіли на ураження «Палантіна». Першими ударами екіпажі підбили ціль, а наступними — остаточно знищили. У росіян мінус $20 мільйонів, а у нас — вільніше небо для дронів.lasarsgroup.army | Facebook | Instagram | Telegram | Tiktok
👁 44,300 26-03-25 11:12
💪 Спецоперація на ворожій території. Lasar’s Group НГУ завдали ударів по скупченню танків і ВАТНа початку березня ОЗСП Lasar’s Group НГУ провів спецоперацію на території Бєлгородської області росії. Наші екіпажі завдали ударів по скупченню техніки противника, яку він готував для подальших боїв.Ворог заховав свої засоби в лісозмузі, сподіваючись їх уберегти. Однак аеророзвідка «Лазарів» проаналізувала територію ворога та знайшла цілі за допомогою власних безпілотників. Наші розвідники одразу ж передали всю зібрану інформацію екіпажам ударних дронів, які вилетіли в район розташування техніки.Під час спецоперації Lasar’s Group НГУ влучно відпрацювали по шести танках і двох одиницях важкої автомобільної техніки. Частину з цих цілей спалено дощенту.Противник, ймовірно, стягував танки і ВАТ в Бєлгородській області для подальшого застосування на Харківщині. Та завдяки успішним діям «Лазарів» ця техніка більше не поїде на українську землю.lasarsgroup.army | Facebook | Instagram | Telegram | Tiktok
👁 38,800 26-03-22 12:46
Операція “G-Day”: 412 бригада Nemesis спалила понад 130 одиниць автотехніки під Гуляйполем На початку 2026 року 412 бригада Nemesis спланувала та здійснила масштабну операцію зі знищення ворожої логістики в районі Гуляйполя. Протягом лише одного місяця (у січні та лютому) бійці батальйону Asgard спалили понад 130 одиниць автотехніки, майже чотири десятки мотоциклів та квадроциклів, ліквідували три сотні окупантів. Ретельно спланована операція суттєво знизила наступальні спроможності російського угруповання та заповільнила його просування. Ключові логістичні шляхи були фактично перерізані, важкі бомбери та FPV-дрони не залишали ворогу жодного шансу. За словами командира батальйону Германа Ісаєва, “в дні коли проводилась операція жодна вантажівка з боєприпасами, провізією, дронами та живою силою не доїхала до фронту”.Бійці батальйону Asgard розповіли деталі розгрому ворожої логістики взимку під Гуляйполем. Відео вже на нашому youtube-каналі! 412 ОБрБпС NemesisInstagram | TikTok | YouTube | Facebook
👁 44,500 26-03-21 08:28
60 діб на позиції та 4 доби без зв'язку під завалами від FPV!Ні, це не опис фільму. Це, на жаль, реалії наших піхотинців. Бійці 5 роти 2 МБ 47 ОМБр«Чак» і «Сич» тримали оборону позиції на Північно-Слобожанському напрямку 2 місяці! Їх не могли поміняти: не було погоди для безпечної ротації. А потім на позицію воїнів прилетіла ворожа FPV — і хлопців засипало. Їх шукали дроном із гучномовцем, скидали їжу — але відгуку не було. Три доби в статусі «зниклі безвісти». На сусідню позицію заходили інша група піхотинців — і їх направили перевірити завалений бліндаж. І тут крик з-під землі — живі! «Гуділо все в голові… Прямий прильот». — «Почув знакомий голос, і я крикнув «Слава Україні», — розказують «Чак» і «Сич» одразу після виходу, закурюючи цигарки. Після виходу бійців оглянули медики стабпункту «Маґури». Далі — шпиталь, тепер — реабілітація.Шануємо внесок кожного побратима і кожної посестри!Semper audentes! Завжди відважні!18-й армійський корпус47 ОМБрКод нації 47 | Наш сайт | Instagram | Facebook | Підтримай 47-му
👁 44,400 26-03-19 10:27
💪 Мінус батарея. Lasar’s Group НГУ спалили шість одиниць БМ-21 «Град» під час спецопераціїНа Покровському напрямку росіяни регулярно застосовують реактивні системи залпового вогню для ураження позицій СОУ. Та завдяки Lasar’s Group НГУ спроможності ворога значно зменшилися. У результаті нещодавньої операції екіпажі «Лазарів» знищили батарею БМ-21 «Град».Техніка противника була розташована у смузі відповідальності 7-го корпусу ДШВ. Lasar’s Group НГУ провели спільну аналітичну роботу з 2-м батальйоном «Щедрик» 411 ОпБС «Яструби». Після цього побратими розвідали район дислокації ворожих засобів та надали інформацію Lasar’s Group.На полювання за РСЗВ було оперативно відправлено дрони «Лазарів». Наші бійці завдали точних ударів і знищили шість одиниць БМ-21 «Град», що дорівнює батареї.Завдяки ретельно спланованим діям Lasar’s Group НГУ і батальйону «Щедрика» вдалося суттєво зменшити вогневий тиск ворога на позиції українських піхотинців.lasarsgroup.army | Facebook | Instagram | Telegram | Tiktok
👁 63,000 26-03-17 16:46
Пришвидшуємо впровадження ШІ у війні — запускаємо Defense AI Center «A1»Щоб бути швидшими за ворога на полі бою, ми створюємо систему центрів компетенцій військових технологій при Міністерстві оборони. Найближчим часом за кожним ключовим напрямом сучасної війни з’явиться окремий центр: дрони, Middle Strike, Deep Strike, артилерія та інші.Завдання центрів — постійно аналізувати поле бою, технології та визначати наступні кроки розвитку. У технологічній війні перемагає той, хто швидше проходить цикл інновацій.Першим таким центром стає Defense AI Center «A1», який ми реалізуємо за підтримки уряду Великої Британії. Основні завдання центру:— аналіз бойових даних;— прогнозування дій ворога;— розвиток автономних систем;— нові інструменти управління.Центр допоможе швидше перетворювати бойовий досвід і дані з фронту на технологічні рішення та прискорювати впровадження інновацій у військах.AI-рішення стануть частиною кожного домену сучасної війни — від розвідки до управління. Наше завдання — створити найефективнішу оборонну систему Європи. Це AI-driven армія нового покоління, що базується на швидкості інновацій, автономних системах і мережевій перевазі.Долучайтеся до команди та надсилайте резюме: [email protected] 📩Ідеї для розвитку центру надсилайте: [email protected] 📩
👁 54,700 26-03-16 10:27
ДЕСЯТКИ ЛІКВІДОВАНИХ ОКУПАНТІВ ЗА НАШ ПІКАП — 110 ОМБр ОГОЛОШУЄ КОНКУРС💥 На полі бою окупантів багато, але й у 110-ки на кожного знаходиться свій аргумент. Наші пілоти дронів уважно стежать за рухами ворога — через погане забезпечення росіяни змушені блукати полями в пошуках їжі та транспорту. Саме там їх і зустрічають наші FPV та скиди. Результат стабільний: десятки ліквідованих загарбників і знищена техніка противника.🚗 Водночас ворогу вдалося спалити пікап наших воїнів, і тепер підрозділу терміново потрібен новий бойовий автомобіль. Тому оголошуємо конкурс на підтримку збору: за найбільші донати підготували трофейні подарунки — тубус від одноразового гранатомета, металевий ящик з-під БК та прапор із підписами воїнів!💳 Банка: https://send.monobank.ua/jar/2MFkubMbjk💳 Картка: 4874100026588684🏦 IBAN: UA773220010000026206376393994Новий пікап потрібен, щоб підвозити екіпажі, обладнання та боєкомплект до позицій — і щоб наша робота по ворогу не зупинялась ні на день! ENG belowDOZENS OF ELIMINATED OCCUPIERS FOR OUR PICKUP — THE 110th MECHANIZED BRIGADE ANNOUNCES A FUNDRAISING CONTEST💥 There are plenty of occupiers on the battlefield, but the warriors of the 110th Brigade have their own answer for each of them. Our drone pilots carefully monitor enemy movements — due to poor logistics, Russian soldiers are forced to wander through fields searching for food and transport. That’s exactly where our FPV drones and drops find them. The result is consistent: dozens of eliminated invaders and destroyed enemy equipment.🚗 At the same time, the enemy managed to burn one of our pickup trucks, and now the unit urgently needs a new combat vehicle. That’s why we’re launching a fundraising contest: the biggest donors will receive trophy gifts — a disposable grenade launcher tube, a metal ammo box, and a brigade flag signed by our soldiers!💳 Jar: https://send.monobank.ua/jar/2MFkubMbjk💳 Card: 4874100026588684🏦 IBAN: UA773220010000026206376393994The new pickup is needed to deliver crews, equipment, and ammunition to positions — so that our work against the enemy never stops!🗡 Наш сайт | Instagram |Facebook | YouTube |TikTok| 🪖Рекрутинг - 073 110 40 07 |Допомогти фонду 110 ОМБр ⬇️🔥 Моно 🏦 ПриватБанк
👁 50,000 26-03-04 07:33
🔴На Покровському напрямку п’ятеро чернівецьких гвардійців 173 дні тримали оборону. Постійні обстріли, нестача води, провізії та повне оточення не зламали їх. «Кожен день ми відбивали атаки піхоти противника, ховались від дронів і мінометних обстрілів. Двічі нас намагались взяти в полон, але ми успішно відбились. Нас врятувало лише Боже чудо і молитва. Інакше як пояснити, коли дрони залітали у бліндаж чи скиди падали під ноги і не вибухали? І таких чудес було багато», – згадує гвардієць на псевдо Сармат.Ворог регулярно намагався прорватися під прикриттям артилерії, мінометів та бронетехніки. Гвардійці знищили з десяток мотоциклів противника і безліч піхотинців«Піхота на мотоциклах – фактично щодня атакували. БТРи з танками намагались прорвати позиції двічі на тиждень мінімум, але не доїжджали. Наші оператори БпЛА робили все, щоб зупинити противника на підході, ворожа техніка горіла, і до 20 русаків розбігалися. Їх бійці зустрічали стрілецьким вогнем і знищували. Це загалом біля двох рот окупантів вони знищили за цей час. Але головне було – витягнути наших хлопців звідти», – розповідає Краб.Згодом окупанти виявили позицію Сармата, Кота та їхнього побратима з суміжного підрозділу. Почався черговий штурм. Їх бомбили з 6 ранку і до самого вечора. А ввечері піхота намагались вчергове штурмувати їхні укріплення. Ворога відігнали українські дрони. Тоді гвардійці вирішили змінити позицію. Під покровом туману бійці перемістились до покинутого підвалу в селі, де вони переховувалися ще два з половиною місяці. Трохи пізніше дивом вийшли цілими з позиції та спустились в село також Приход і Док. Знайти вільне укриття – вдалось не відразу. Спочатку воїни натрапили на росіян, які оселились в покинутій хаті. Пізніше нацгвардійці ще не раз прикидались «своїми», коли окупанти заходили «в гості».Виснажені, але непереможені воїни нарешті отримали доступ до води – поруч був колодязь. Та ще на довгий час залишились в оточенні з критичним браком провізії. Попереду у гвардійців була важка евакуація, відбиття нападу росіян з засідки. Але зрештою всі вони повернулись додому. За мужність і героїзм усі вони були нагороджені відзнакою Президента України «За оборону України» і зараз продовжують службу і подають приклад стійкості всім своїм побратимам.Читайте повну історію про незламних гвардійців за посиланням - https://ngu.gov.ua/173-doby-pid-zemleyu-ta-200-znyshhenyh-okupantiv-yak-cherniveczki-gvardijczi-trymaly-oboronu-pid-pokrovskom/