🦭Через півтори години лістинг WAL (Walrus), анонсували біржі KuCoin, Bitget, Bybit, MEXC, Gate, Upbit (не точно, тікер WAL, а проєкт наче ні). 👍Хотілось би Binance, Coinbase, Upbit, але і так добре. 👍Коли клейм відкриють точно не відомо, але лістинги о 12:00.👍Сайт клеймер - https://claim.walrus.xyz/👍Премаркет 0.43$/токен. Якщо ціна буде 0.1 - подумаю чи зливати, якщо 0.2 - зливаю половину, якщо 0.3 - 70%, якщо 0.5 мабуть усі токени.🤤 Monad NFT Soulbound. Пару днів тому попереджали, що закриють твітер - закрили. Нещодавно викатили твіт, у коментах якого пропонують відправити адресу свого гаманця і начеб-то за це розішлють Soulbound NFT. Так що якщо робите монад і підписані у твітері - велкам, дедлайн 24 години (вже менше), твіт тут.😴 Знов сейл на Binance - https://pancakeswap.finance/ido/kiloex через півтори години, але інфи поки немає у твітері.➡️ Hyperliquid розрулили, замість пройобу 12M$ викрутились і зробили профіт 700к$. Але через цей двіж TVL у них зменшився з 280M до 190M$.🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація
💰 Linea. 💬На форумі dfox (Linea Team) сказав, що:💬Будуть відсікати нових юзерів, які прийшли після EIP4844 (зниження комісій у L2 весною 2024 року).💬Буде мінімальний поріг LXP для дропу (threshold).🤔Це якщо я правильно зрозумів) 💬Воно виглядає і логічним, тому що LXP до цього моменту коштували разів в 20 дорожче, ніж після цього. А там ще був такий прикол, що останній тиждень місячної кампанії припав на "після оновлення". Хто починав робити активності до зниження комісій попали в просак і виконували сильно дорожче активність, ніж вона робилась в останній тиждень — після оновлення, де якраз і залетіла величезна кількість нових гаманців.💬Я робив ще до цієї кампанії Лінею, тому сподіваюсь, що мене не зачеплять.💬Тому буде ще відбриття сибілів, хоча вже здавалось, що пройдені Proof of Humanity і наявність LXP це достатні умови. 💬Мабуть варто робити:— Іноді транзи, проявляючі активність "не сибільного" акаунту.— Продовжувати тримати лікву там або просто на балансі або у Stargate чи десь ще. Є аки з балансами >50$, >100$, >300$.📆Нагадаю, TGE повинно бути до кінця Q1 2025 (в любий момент).🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація
🛑 За останній тиждень ETH впав на 37%, а BTC на 30%, про іншу альту можна не казати, там падати хз куди можна, але вона падає і падає)👉Можливі причини падіння:💬Вийшли дані по рівню безробіття в США, після чого фондові ринки почали сипатись, це було у пятницю на закритті торгів. Тому подивимось що буде сьогодні при відкритті торгів о 16:30. 💬На фоні цього прогнозування зниження ключової ставки змінилось з 25 до 50 б.п. у вересні з ймовірністю 95%. Це пов'язано з тим, що, можливо, ФРС переборщила з утриманням ставки на великому рівні що призведе до різкого падіння економіки/рецесії.💬З'явились заяви про можливе "внепланове засідання", яке пройде у найближчий час, а не у вересні, де ставку знизять на 50 б.п. вже зараз, що буде підтвердженням піздєца.💬Корекція на фонді, Баффет злив акцій на 90 мільярдів і фіата у нього збільшилось за квартал з 180 до 270 мільярдів.💬Рушиться також японський фондовий ринок, де індекси втратили більше 10% (денні максимуми падіння з 1987 року).💬Напружена ситуація Іран-Ізраїль.💬Jump Crypto, який володіє великою кількістю ETH і SOL зливають ці активи у значних об'ємах, причина поки не відома.💬Ретроградний Меркурій.🔥 Chat | 🔟 YouTube | 📋 Навігація