Source
BeCryptoBee | Binance Wallet запустив черговий сейл, де елігбл тільки ті, хто торгув...
143 Views/Reach
2025-04-18 10:04
Message №820
😴Binance Wallet запустив черговий сейл, де елігбл тільки ті, хто торгував токенами Binance Alpha, а таких я думаю супер мало. Цікаво подивитись на результати.🫠Wormhole - можна клеймити нагороду, якщо раніше ви її отримували за стейкінг, період вестингу 3 місяці закінчився.😶🌫️Superform - оголосили про старт 3-го сезону фармінгу починаючи з 21.04 перед цим забайтивши створення foundation і анонсом токену. Пробили дно ггвп, розрахунку на дроп немає вже, тільки APY, який є непоганим.🗿Aztec - скоро запустять тестнет, можна заповнити форму, можливо це надасть доступ до тестнету (наступного етапу їх роадмапи). Раніше (пару років тому) я робив активність у цьому проєкті, але потім вони закрились і почали робити трохи інший продукт, але кажуть що не забудемо тих ерлі, але скоріш за все забудуть) я от хз тепер заповнювати заявки на нові гаманці/пошти чи на ті, які частково здрейнені в адс павер, але мають "історію".🎒Backpack роздали поінти, в мене вийшло ~1700 поінтів за 750к об'ємів з витратами ~550$ = ~0.3$/point, мабуть трошки дохуя, в ідеалі б мати 0.15-0.2$/point, але розрахунок ще і на lighter, де також фармляться поінти.💰LayerZero фандрайзнули 55М$ від A16Z з вестингом 3 роки. Продовжую по-трошки юзати Л0.🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація