Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - BeCryptoBee
Added 14 Jul 2024

BeCryptoBee

@BeCryptoBee
Number of subscribers: 348
Photos: 660
Videos: 55
Links: 845
Description:
Про аірдропи і інші активності у крипті. X - https://x.com/Be_CryptoBee Чат - @BeCryptoBee_chat Зв'язок - @BeCryptoBee_bot PerpCalc - https://becryptobee.xyz/
Source

BeCryptoBee | Linea. 💬На форумі dfox (Linea Team) сказав, що:💬Будуть відсікати нових...

Telegram community logo - BeCryptoBee BeCryptoBee @BeCryptoBee
139 Views/Reach 2024-12-19 14:56 Message №710
💰 Linea. 💬На форумі dfox (Linea Team) сказав, що:💬Будуть відсікати нових юзерів, які прийшли після EIP4844 (зниження комісій у L2 весною 2024 року).💬Буде мінімальний поріг LXP для дропу (threshold).🤔Це якщо я правильно зрозумів) 💬Воно виглядає і логічним, тому що LXP до цього моменту коштували разів в 20 дорожче, ніж після цього. А там ще був такий прикол, що останній тиждень місячної кампанії припав на "після оновлення". Хто починав робити активності до зниження комісій попали в просак і виконували сильно дорожче активність, ніж вона робилась в останній тиждень — після оновлення, де якраз і залетіла величезна кількість нових гаманців.💬Я робив ще до цієї кампанії Лінею, тому сподіваюсь, що мене не зачеплять.💬Тому буде ще відбриття сибілів, хоча вже здавалось, що пройдені Proof of Humanity і наявність LXP це достатні умови. 💬Мабуть варто робити:— Іноді транзи, проявляючі активність "не сибільного" акаунту.— Продовжувати тримати лікву там або просто на балансі або у Stargate чи десь ще. Є аки з балансами >50$, >100$, >300$.📆Нагадаю, TGE повинно бути до кінця Q1 2025 (в любий момент).🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація