Source
BeCryptoBee | Ой-ой-ой, халепа..🕯 Крипта знов сипеться, альта укатується дуже сильно...
121 Views/Reach
2025-10-18 10:53
Message №968
🫠😅 Ой-ой-ой, халепа..🕯 Крипта знов сипеться, альта укатується дуже сильно, BTC був близько до лоя 10 числа, ETH тримається краще. S&P/фонда на хаях, золото хай за хаєм обновляє, а крипта падає. Багато хто в тільті, здається що це або до відскоку або до тривалого падіння.🔵️ ZeroBase. Токени розіслали. За стейкінг 2.5к на кожному акаунті протягом 5 місяців отримано ~300$/акаунт. Продав одразу, норм.🔵️ Fleek airdrop для тих хто взаємодіяв з їх чатом, купляв підписку, клейм 14 листопада. Я 1 акк по приколу робив, 1 місяць підписки = 1000 FLK.🔵️ OpenSea. Можна було качати сундуки, вчора можна було їх відкрити, в них дроп токенів OP, ARB, ETH, WBTC іноді NFT, але в середньому "дроп" в 30% від витрат + бадж.. але скоріш за все це просто компенсація, а основна нагорода зарахується у майбутній дроп. Бачив пару скринів з BAYC, Pudgy, Hypurr нфтшками, але це одиничні випадки. На дроп виділено досить великий саплай токенів (25% на сезони і 50% на ком'юніті вцілому) і вихід буде у Q1 2025.🔵️ Turtle. Відкрили чекер дропу, може хтось буде елігбл, я ні. Кажуть, що за скрол бадж turtle щось впало.🔵️ Meteora. Тільки мейн елігбл, я профітнув нормально в метеорі в минулому році на меланії, також трохи фармив у ренжі, дроп на декілька сот баксів буде + за стейкінг JUP ще стільки ж, думаю буде більше.🔵️ Monad. Пушать закинути в стейкінг, закину усі тестові токени у стейкінг.🔵️ Lighter. Роздали поінти. 🔵️ Декілька ручних докручував до 100 поінтів (невистачало 2-3) - докрутив, але ліквідаціями поінти вийшли дуже дорогі мабуть через те, що ліквідацій було пізда скільки в ці 2.5 тижні) 🔵️ Скриптами крутив дельтою зв'язкою з 3-5 аків, по 150-350к об'єму/акк, усього 14М об'єму з витратами 550$, зали 92 поінти, по 6$/поінт або 150к об'єму за поінт. Добре що не збрили і взагалі дали) відносно премаркету дуже непогано виходить, очікував або 0 або 10-15$/поінт. Не розумію, це по новій чи все ще старій системі розподілили поінти. Умов по фармінгу поінтів все ще немає, хоча писали, що через декілька годин після розподілу оновлять документацію, поки не оновили.🔵️ Ще з прикольного) я на мейнах і на ручних аках декілька тижнів кидав рефки у дс і вони фармлять по 0.3-1 поінт в середньому, але на цьому тижні 3 акаунта були "з аномаліями", від рефів прилетіло по 51, 34 і 12 поінтів. Цікаво, яким чином реферали нафармили 300+ поінтів за період. Може якась "лазєйка", як була раніше з ліквідаціями.🔵️ У чаті СЕО робив опитування по назві мемтокену, поки перемагає $LIGER.🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація