Source
BeCryptoBee | ️ HyperUnit & trade.xyz — обхід обмеженого доступа. Це основний брідж ...
140 Views/Reach
2025-10-20 09:01
Message №969
⭐️ HyperUnit & trade.xyz — обхід обмеженого доступа. Це основний брідж у Hyperliquid (nonEVM мережі також). Також вони недавно запустили свій PerpDEX trade.xyz, доступ до якого мають лише ті, хто мав 5M об'ємів на Hyperliquid. ➡️ Думаю відпрацювати проєкт двома способами.1️⃣ Робити бріджи на сайті - декілька активних днів, декілька асетів, мереж.2️⃣ Активність у trade.xyzне на пряму, а через based (у дс підтвердили, що за не пряму взаємодію також нараховуються поінти на trade.xyz).🟠 Зареєструватись через гаманець, підключити пошту, робимо депозит у USDC наприклад з Arbitrum, Base.🟠 У розділі токенів змінюємо BTC на XYZ100 (індекс топ100 нефінансових компаній США), біля кнопок Long, Short натискаємо Transfer Funds і переводимо на XYZ необхідну суму. 🟠 Так робимо не 3-4 аках, потім на одному відкриваємо лонг, на інших 2-3 шорт, торгуємо дельтою, комісія велика, об'ємів мало, у ордербуку буде палевно крутити великі об'ємі, тому по трошку). Мінімальний ордер - 125$ (з 20 плечем це 6.25$, менше депати немає сенсу).🎒 Backpack. 4ий сезон буде останнім перед TGE, усього буде 10 сезонів, зараз закінчується третій. Сьогодні почну відкручувати Solana Mobile акаунти. Треба у додатку на телефоні підключити гаманець який має NFT, яке отримане при першому запуску телефона. Комісія буде повернена у кінці календарного місяця, зараз протестую, витративши невелику кількість коштів і якщо отримаю повернення - продовжу у наступному місяці.🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація