Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - BeCryptoBee
Added 14 Jul 2024

BeCryptoBee

@BeCryptoBee
Number of subscribers: 349
Photos: 660
Videos: 55
Links: 845
Description:
Про аірдропи і інші активності у крипті. X - https://x.com/Be_CryptoBee Чат - @BeCryptoBee_chat Зв'язок - @BeCryptoBee_bot PerpCalc - https://becryptobee.xyz/
Source

BeCryptoBee | CryptoBee updates 👍🟤️ YieldBasis. Бейс реварду не буде. Усього 4к гама...

Telegram community logo - BeCryptoBee BeCryptoBee @BeCryptoBee
125 Views/Reach 2025-10-15 12:09 Message №966
👍 CryptoBee updates 👍🟤️ YieldBasis. Бейс реварду не буде. Усього 4к гаманців елігбл під "дроп" на яких виділили усього 0.5% дропу, з яких >80% дропу забирає 100 гаманців з вестингом на рік, решті крохи.Крінж піздєц) От порівняйте плазму, яка роздала теж здається чи 0.25 чи 0.5% на дроп на 3-4к гаманців по 10к і цих чортів, у яких оцінка усього в 3-4 рази менша від плазми і які роздали 0.1% дропу на 95% "юзерів-сибілів", навіть по соточці не дропнули. Тіпи роздали дроп усього 0.5% від саплаю на 100 гаманців з вестингом у рік і флексять цифрами про 4к користувачів))Пофіг, витрати були по 1-1.5$/акк, "шалость нє удалась")🟤️ Monad. Сайт розлагав, можете підключати все що у вас є і ТИЦНІТЬ ВНИЗУ КНОПКУ стати в чергу навіть якщо не елігбл. Я так от тицнув в чейн опері по приколу на усіх аках і без КУС отримав дроп. Позавчора перевірив ще раз усі аки опери і знайшов декілька токенів, що завалялись)) продав 23 токени на 230 баксів, а загалом дроп був 1800 токенів які я продав на 800 баксів по 0.45$ півтора тижні тому)🟤️ Aster. На 3 сезон виділили 2.5% на дроп, сезон буде тривати 5 тижнів (епох), по 0.5% токенів на епоху, зараз триває друга епоха, на зараз приблизно 50М Rh поінтів за три дні. Ажіотажу великого поки не спостерігається, але здається що об'єми будуть збільшуватись. Крутити начеб-то вигідно якщо токен не ректанеться. Все ж таки кручу далі, виділив для себе зручну суму для витрат, розбив її на 5 тижнів і буду з фіксованими регулярними витратами крутити об'єми з утриманням. Якщо ситуація зміниться, то буду дивитись чи вигідно крутити, слідкую за тижневими показниками Rh, вартістю токена і своїми витратами за 1М Rh. Зараз виходять витрати ~220$/1M Rh. Токенси з другого сезону не продав, поки потримаю)🟤️ Lighter. Роздали компенсацію в поінтах за втрати в LLP і *не впевнений* за ліквідації. Вийшло дуже мало, значення якось сильно різняться, комусь поінт вийшов по ціні 150$, комусь по 700-800$. Тепер поінти будуть розподілятись по п'ятницям, у цю роздадуть поінти за 17 днів — 600к поінтів. Якщо ви сибіл і до цього отримували поінти - вони ваші, якщо зловлять - не нарахують поінтів, але ті що вже були зароблені - не будуть втрачені, тому кручу об'єми по-трошки скриптом на мультах хоча методика і змінилась і це може бути не вигідно. Вчора була інфа про спот через 2-3 тижні, токен в кінці року - без змін. Сьогодні буде AMA СЕО Lighter з промінтом о 18, подивлюсь, думаю буде багато вижимок, якусь перешлю завтра)🟤️ MegaETH. Буде сейл з перепідпискою, інфи поки немає, буде пізніше.🟤️Знайшов скрипт дельта-нейтральний між різними перпами. Буду з наступного тижня крутити лімітками + хедж по маркету Aster & Lighter і Extended & Lighter, під це виділю також невеликі кошти. 🟤️ Backpack & Lighter. Також лімітка + хедж вручну, пару аків з кешбеком від солана фона, до наступного місяця спалю якусь частку, подивлюсь чи буде повернення комісії, якщо буде — продовжу.🟤️Наче запустилась Bybit Alpha. Може є сенс прийняти участь, думаю що як мінімум перші сейли повинні принести хороший профіт щоб перетягнути на себе частину аудиторії з Binance Alpha, а як максимум приносити якийсь період стабільний невеличкий прибуток.🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація