Source
BeCryptoBee | CryptoBee updates 👍🌉 YieldBasis. Завтра буде сейл на Binance. TGE дата...
125 Views/Reach
2025-10-12 18:37
Message №963
👍 CryptoBee updates 👍🌉 YieldBasis. Завтра буде сейл на Binance. TGE дата 15 числа. Може буде якийсь дропчік за деп у пули обертки BTC, заносив з мультів.😴 Aster перерахував токени, збільшили кількість в 1.5-3 рази, здається сильно впливало утримання, тепер для мене це не -30-40% від витрат по поточним, а +10-20%. До 15:00 (вродь) завтра можна обрати що будете клеймити, токен або ребейт комісії ($). Можливо, незаклеймлені токени розподілять серед тих, хто обере токен.🪂 Hyperswap. Вийшов чекер дропу, якщо робили там активність - можете перевірити свій гаманець, я не робив нічого у екосистемі Hyperliquid. (Зараз вродь лагає чекер).🆚 Lighter Pool VS Hyperliquid pool. Твітер розділився на 2 табори, одні раді тому що HL pool отримав велику дохідність на цьому падінні через завчасне примусове закривання позицій через ADL і став на сторону пулу, а не трейдерів, а інша частина табору — стали на сторону лайтеру який втрати 5% пулу, але позицій трейдерів закривались по справедливим цінам, кошти на які йшли з Lighter pool. 😎 Lighter закрив сайт через 3–4 години після дампу на кілька годин — проводили технічні роботи. Згодом у Twitter вони повідомили, що не розрахували технічні можливості секвенсерів і в майбутньому планують збільшити потужності. Також повідомили, що за втрати коштів депозитерів у пул буде невелика компенсація у стейблах і токенах.🤩15 числа буде АМА СЕО Lighter з промінтом, послухаю.💵 ZeroBase. Анонснули, що дроп отримають ~350k учасників, хто взамодіяв з Zerobase, робив Galxe-кампанію. Анлок на TGE без локів, коли TGE? soon.🤤 Monad. Можна на сайті з клеймом натиснути кнопку Register, скоріш за все це черга на клейм, гаманець поки можна не підключати, писав про це у чаті, зробив ще у п'ятницю, чекер/клеймер походу 14 числа.🔼 Крипта трошки відновилась, але все ще більшість токенів знаходяться в -20-40% від цін до падіння, але це вже значно краще ніж було.. Рижа мавпа сьогодні ввечері твітнула, що з Китаєм в тарифами все буде окей, не переймайтесь. Треба спостерігати завтра за відкриттям фонди.Чи це тимчасовий відскок перед подальшим падінням чи просто маніпуляція в моменті звісно що не відомо, але більше душою хочеться вірити у рост:🔵️ Усі плечі скинули, їх майже нуль.🔵️ Багатьох просто ліквіднуло або лишило великої частині депу.🔵️ Мало хто відкупив і буде рухатись на фомо спостерігаючи за ростом, якщо такий буде і чекати діп.🔵️ Не відкупили, тому що були налякані + втратив якусь частину депу.🔵️ Лонгів зараз усього 35%..🤨 У твіті пояснюється що відбулось з ринком у ту ніч — посилання.🤔 Хочеться зробити паузу в роботі з перп дексами і загальною активністю в наступному тижні, поменше рухів, послідувати за новинами — які протоколи, проєкти, ММи збанкрутіли після дампу. Якщо таких новин не буде, то збс, просто хочеться пересидіти трошки на заборі. Aster мабуть все ж таки ще мінімально покручу обережно. Lighter завтра скрипти трохи теж підрублю, коли збільшиться волатильність - офну, у ніч вт-ср повинні розподілити поінти за 2 тижні. Backpack на паузі, вони здається взагалі не вижили і ліквіднули навіть спотові позиції, може компенсують, але це ж треш..🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація