Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - BeCryptoBee
Added 14 Jul 2024

BeCryptoBee

@BeCryptoBee
Number of subscribers: 349
Photos: 660
Videos: 55
Links: 845
Description:
Про аірдропи і інші активності у крипті. X - https://x.com/Be_CryptoBee Чат - @BeCryptoBee_chat Зв'язок - @BeCryptoBee_bot PerpCalc - https://becryptobee.xyz/
Source

BeCryptoBee | Що сьогодні відбулося? Історичний Flash Crash 🔽➡️ Сьогодні сталася без...

Telegram community logo - BeCryptoBee BeCryptoBee @BeCryptoBee
137 Views/Reach 2025-10-11 05:38 Message №962
🔽 Що сьогодні відбулося? Історичний Flash Crash 🔽➡️ Сьогодні сталася без перебільшення історична трагедія для крипторинку. Для мільйонів людей - це або болючі збитки, або повне обнуленя депозиту.🔴 За різними оцінками, ліквідовано від 20 до 40 мільярдів доларів, понад 2 мільйони трейдерів втратили кошти.🔴 Загальна капіталізація крипторинку впала з $4.2T до $3.2T буквально за кілька хвилин.🔴 Альткоїни просіли на –40% до –99%, відкритий інтерес скоротився з $80B до $30B.🔴 Під час зливу лежали біржі, гаманці не працювали, ліквідації сипались лавиною — докинути маржу або відкупити діп було майже неможливо.🔴 Це — перше в історії настільки різке й масштабне падіння.➡️ Чому це сталося — версія “теорії змови” 😁🔴 Усе почалося з твітту Трампа: він оголосив про введення 100% мит на Китай — традиційно під вечір п’ятниці, перед закриттям фондового ринку.🔴 Такі твіти і раніше спричиняли короткострокові падіння, але далеко не таким як зараз.🔴 Ймовірно, великі гравці (CZ, Binance та інші) використали момент, щоб зробити контрольований “злив”, запустивши каскад ліквідацій, депеги обгорток і маржинальні доміно-ефекти.🔴 Більшість альтів упала на 70–99% за лічені хвилини. На Binance просто не працювала кнопка buy. Схоже, вони самі й відкуповували.🔴 Сьогодні з'являлась інфа про можливе помилування CZ, ще один “збіг”.🔴 На Hyperliquid бачили підозрілу активність: за годину до дампу хтось відкрив лонги на $75 млн з 10х плечем, а потім закрив із профітом ~$200 млн.Ймовірно, “сім’я і кентіки Трампа” добре пообідали 😅🔴 Токен $WLFI також злився перед дампом — ще один штрих до картини.🔴 TRUMP & CZ mafia?➡️ Наслідки:🔴 Крипта знову довела, що це дикий захід.🔴 Тримати зараз щось, крім стейблів і 3–5 найтоповіших монет максимально ризиковано.🔴 Фон надовго залишиться напруженим — навіть ті, хто не втратив, відчувають тиск.🔴 Минулого року ринок очистився від новачків і мем-лудоманів, цього разу — окрім тієї ж категорії ще вимило і досить "консервативних" ф'ючетрейдерів (якщо так можна називати), які торгували з 1.1–2х плечем АБО навіть людей зі стопами на споті.🔴 Ф’ючерси знову довели, що це зло. ф'ючі — допоба-че-ння)➡️ Біржі та DEX’и:🔴 Hyperliquid — вистояв найкраще, HLP показав непогану добову прибутковість.🔴 Lighter — проблеми були ще до піку волатильності: лаги, зламаний UI, сайт закривали (і зараз офлайн), LLP –5% за добу.🔴 Backpack та інші — повна пізда)🔴 $HYPER і $ASTER зараз у –30%.🔴 До дропу Lighter ми таки не дожили "без хуйні” і переоцінки.🔴 Як і раніше вважаю: вартість поінта навіть по $20 — нормальний варіант 😂➡️ Що робити далі:🔴 Вивести все з будь яких джерел/бірж/протоколів кошти на свої гаманці, невідомо кого зачепило і хто може стати неплатоспроможним.🔴 Я особисто — спостерігаю, нічого не відкуповую і поки не фіксую збитки (але можу передумати в будь-який момент).🔴 Мої втрати це мінус ~15% депозиту. На фоні того, що сталося в інших, вважаю, що це ще непогано, але все одно дуже неприємно. І не факт, що це вже кінець.🔴 Хай там як, це був чорний день крипти, який увійде в історію.🔴 Гівняні події від криптопрезидента, який засаджував людей у крипту для того, щоб їх рагнути здається не залишать позитива протягом тривалого періоду.🔴 Сподіваюсь вас сильно не зачепило, а якщо зачепило, то тримайтесь 🫂🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація