Source
BeCryptoBee | BeCryptoBee updates:💵 USDai. Розширюють пули на 75М$. Думаю закинути т...
130 Views/Reach
2025-10-08 13:17
Message №958
🔥 BeCryptoBee updates:💵 USDai. Розширюють пули на 75М$. Думаю закинути трошки туди, фарм буде з мультиплікатором 15х протягом 30 днів. З мінусів невідома дохнідність і вивід 30 днів. Мультити не буду, спробую занести сьогодні о 19:00. Заносити в мережі Arbitrum, токен USDC, посилання тут.🙂 Meteora токеномика — посилання. Я стейкав $JUP без виводу, 3% дропу на таких користувачів припаде, може трошки компенсується падіння ціни $JUP, а то зараз -20% десь від ціни купівлі місяців 4-6 тому.😴 Aster — калькулятор дропу при розрахунку 1%/тиждень і поточній ціні токену.💡 Щодо наступного, 3го сезону, який розпочався 6 числа, то думаю можна пофармити позиціями з довгим утриманням. Об'єми впали з 60-120B до 15B, кампанія буде тривати 5 тижнів начеб-то. Відсотку на дроп невідомо. Якщо фармити лімітками з дельтою на іншій perp dex, то можна мабуть розраховувати на норм дроп у випадку, якщо ціна залишиться +- без змін і таким же % на дроп.🖥 Калькулятор поінтів Perp Dexes, де можна обрати % на дроп, FDV і побачити вартість токену.🥹 Lighter TVL виріс з 600М до 1.2B, OI виріс теж десь на 50-80% до 2.2B за останній тиждень. За перший тиждень мейннету поінти не нарахувались, сказали що наступний раз нарахують одразу за два тижні, вони змінюють формулу отримання поінтів і додадуть цю інфу у документацію. Начеб-то була інфа, що об'єми не будуть тепер так сильно роляти, а що буде роляти поки невідомо. Зріжуть скоріш за все фармінг мультами за воштрейдинг, зроблять акцент на OI або ще якісь показники, які треба бустанути під вихід. По плану далі у них спот і мемчик, тікер здається буде $LIGER, це я так думаю)🎒 З Backpack якось не супер очевидний ребейт тих 1000$ за підключення гаманця з солана телефону, кампанія тривати буде до 24 грудня, ребейт буде щомісяця, коли конкретно - хз, скоріш за все першого числа кожного. Скільки витрачено на комісію теж фіг знає щоб якось розрахувати скільки ще варто відкрутити. Про кампанію шилу мало, підтримка відповідає на від'єбісь.❓ Metamask сьогодні-завтра щось анонсує, скоріш за все квести, за які будуть реварди у токенах $LINEA.🪂 Можна клейманути копійки ревардів за Sonic airdrop (Solana). І для тих Sonic (ERC20) також можна клейманути вестинг. ➡️ Почну з цього тижня крутити Backpack + Pacifica. Можливо Aster + Lighter утриманням. Скриптом сибілив трошки Lighter ще в минулому тижні, далі не буду цього вже робити)🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація