Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - BeCryptoBee
Added 14 Jul 2024

BeCryptoBee

@BeCryptoBee
Number of subscribers: 349
Photos: 660
Videos: 55
Links: 845
Description:
Про аірдропи і інші активності у крипті. X - https://x.com/Be_CryptoBee Чат - @BeCryptoBee_chat Зв'язок - @BeCryptoBee_bot PerpCalc - https://becryptobee.xyz/
Source

BeCryptoBee | Привіт усім! Почався другий місяць осені, закінчився Q2, можна підбити...

Telegram community logo - BeCryptoBee BeCryptoBee @BeCryptoBee
166 Views/Reach 2025-10-01 07:07 Message №955
🍁 Привіт усім! Почався другий місяць осені, закінчився Q2, можна підбити активності по проєктам — чим займаюсь, що пропускаю, за чим спостерігаю:👍 Lighter. Роздали поінти за останній тиждень, роздали мало. Зробили анонс, що через 36 годин будуть усіх користувачів, які зловживають self-trading`ом блокувати, поінти не нараховувати, можна буде їм перейти у режим з комісією і продовжити торгувати тільки у такому випадку. Повинні були зробити анонс про кінець бета сезону тому декілька днів тому підтверджували, що кінець у Q3, який вчора завершився, але поки тиша. ❗️ Aster. На початку планував спалити у другому сезоні умовні 1к, де за перший тиждень спалив близько 400$, решту палити 600$ не планую через фад, але вирішив все ж таки трохи усереднити фармінг, планую спалити 100-200$, тому що на цьому тижні йде буст 1.5х до поінтів. Сьогодні вийшов ще один твіт, також ніхуя не зрозумілий, де вони пишуть, що об'ємів 540B, а не 140B, а поінтів 580B, як і раніше) але по факту об'ємів на тижні близько 300B, звідки вони беруть ці цифри уявлення не маю, але пахне найобчиком) але в мене вродь по математиці все ще не так хуйово виходить і може вийде вийти в плюс навіть, якщо токен по баксу не буде) Вйобую не значні для себе кошти, готовий до невеликого мінуса.🎒 Backpack. Планую зареєструвати і пофармити два акаунти з фрішними 1к$ за солана мобілу, яка прийшла тиждень тому. Ще не займався. Фармити буду у парі скоріш за все з лайтером оскільки там будуть нульові комісії.🌊 Pacifica. Новий perp DEX на Solana. Зменшили комісії на 50% 29 числа. Фармінг буде тривати 10 місяців, якось довгенько, поки мабуть стримаюсь.😋 Buidlpad IDO Momentum. Думаю на декілька аків закинути фармитись у стейбл пул. Може якось вплине на приоритетну алокацію на сейлі. 🛍 Flying Tulip. Майбутній тір1 сейл, принаймні на зараз так виглядає все.😆 Legion. Не закидав у першу фазу, спробую на FCFS з одного аку Kraken і все. Накидали майже 200М$ при зборах в 5М. Хоча це і не перепідписка, але алокації будуть маленькі, може пофомлю потім трошки) Бачив інфу, що фкфс буде лише на кракені, на легіоні відмінили, пробувати буде через веб і додаток на телефоні.🥹 Plasma. Відкрила можливість виводу стейблів, вивід триває наче до двох днів, скоро можна буде забрати кошти з Impossible Finance.☄️ Meteora. TGE заплановано на 23 жовтня.👩‍💻 Скрипти іноді запускаю на:— Hyperbolic, OpenRouter, Nous.— По June, мені вдалось зареєструвати 75 аків, спілкуються з АІшкою. Сьогодні дропнули останні 5к слотів для тих, хто подавався у WL. Усього доступ отримало 100к користувачів, більше відкриватись не будуть у такому форматі як раніше. Натякали, що скоро введуть підключеня соц.мереж, начеб-то Discord, можливо не тільки.😴 Binance alpha останні 3 тижні показує непогані результати, здається що за місяць можна знов отримувати 300-1000$/акаунта, але чи довготривала це ситуація чи ні невідомо.🕯 По ринку — хочеться збільшити кількість стейблів, продавши трошки альти, ефіра на наступному рості, якщо такий рост буде) В ідеалі продати ETH по 4.7-5.2k$, SOL 280-300$, SUI 4-5,5$ Linea 0,05+$😅🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація