Source
BeCryptoBee | Legion. Приймаю участь у сейлі YieldBasis.➡️ Буде 2 етапи: 1️⃣ Етап з ...
153 Views/Reach
2025-09-28 15:12
Message №953
😆Legion. Приймаю участь у сейлі YieldBasis.➡️ Буде 2 етапи: 1️⃣ Етап з заповненням заявки на сайті Legion 29 числа з 17:00. Треба поповнити внутрішній баланс гаманця у токені USDC мережі ERC20, заповнити заявку з коментарем чому хочеш інвестувати і вказати суму яку хочете внести. Через приблизно добу отримаєте відповідь з апрувом чи ні і сумою яку можна занести. Шанси думаю не великі, особливо для тих у кого рейтинг не великий. На мейн закину більшу суму, на мульти закину невеликі суми, може щось і апрувнуть.2️⃣Етап FCFS пройде 1 жовтня 17:00, буде паралельно на Kraken & Legion. Пул буде значно більшим ніж у гарантованому етапі, чи можна буде встигнути - хз, сайт і без сейлу лагає, під час сейлу легіон мабуть ляже, кракен може виживе, тому мабуть якщо пробувати приймати участь у цій фазі, то краще на кракені, але кращі і там і там.🔗 Можна підключати твітер, гітхаб і гаманці. 🌉 Чим старше гаманець, тим краще його рейтинг, також впливають кількість транзакцій, баланс гаманця, об'єми торгів. Тому підключаю старенькі гаманці, можна підключати декілька, система обере той, я у якого рейтинг найкращий. 🟢 Можна підключати SOL гаманці, не тільки EVM. 🤨 Щодо твітеру, то там впливають смарт фоловери, якщо на вас підписані такі - рейтинг більший.🫠 На гітхаб треба мати репозиторії, зірки, активність, вік також впливає.🪙🪙Також можна підключати телеграм, дискорд, але це наче не впливає на рейтинг, але я підключу там де є акаунти.🪂 Ще можна було б закинути в пул YieldBasis, який повинні розширити через декілька днів, може аірдропне випадково, але це більше утопія ніж реальність.🗓 TGE буде в жовтні, "ікси" повинні бути, розлок 100% на TGE.🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація