Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - BeCryptoBee
Added 14 Jul 2024

BeCryptoBee

@BeCryptoBee
Number of subscribers: 349
Photos: 660
Videos: 55
Links: 845
Description:
Про аірдропи і інші активності у крипті. X - https://x.com/Be_CryptoBee Чат - @BeCryptoBee_chat Зв'язок - @BeCryptoBee_bot PerpCalc - https://becryptobee.xyz/
Source

BeCryptoBee | ChainOperaAI. Додали тірів, прибрали усіх користувачів і залишили лише...

Telegram community logo - BeCryptoBee BeCryptoBee @BeCryptoBee
95 Views/Reach 2025-09-24 13:10 Message №949
🤖 ChainOperaAI. Додали тірів, прибрали усіх користувачів і залишили лише eligible. з'явились якісь тіри NFT для мінту від 1 до 5 рівня, в мене майже на усіх мультах 1 рівень, але більшість елігбл. Для першого рівня КУС проходити наче не треба, але треба заклеймити NFT і натиснути кнопку Register і буде писати Register in progress. Я хз чи буде за це щось нараховувати, але це фрішно і без необхідності пройти КУС, як для 2+ лвла NFT, декілька і таких аків є, буду робити КУСи на них.Завтра походу клейм зранку і лістинги. Також сьогодні була інфа, що вони зібрали додатковий інвест. Це проєкт на BSC, а у цій мережі зараз іксує багато що.🛍 RICE AI sale. Фіксанув ще частину алокації, яка лінійно нараховується по ціні 0.145$ з двох аків. Дуууже приємно на даний момент, пздц гемний сейл був. Ще 5 місяців розлоків 🤤👍 Lighter. Роздав на цьому тижні в півтора-два рази дорожче поінти і за ліквідації, мабуть згортаю удочки, нафармив досить багато, кількістю задоволений. Продовжу мультами дельта-нейтрально фармити скриптом, але там чисто прикормка, розраховую, що аки можуть бути забанені і дроп на них не сипануть. Але поінти вийшли на цьому тижні по 1.9$, хоча і не багато.😴 Aster вродь профіт повинен бути все одно. Поки актуально, але треба рахувати і підкручувати по трошки.🤖 Klok aka Mira AI оголосили токеноміку і дроп 6% токенів. Начеб-то за спілкування з AI також повинні щось сипанути, я тут майже не мультив, переписувався зовсім не багато скриптом у парі з OpenRouter, Hyperbolic, Nous, може і вони скоро запланують вихід оскільки ChainOpera AI і Mira вже виходять. Наче на 26 число бачив лістинги, але це може не точно. Metamask твітнули запитання чи буде у них токен і там 100% що буде. Я на вже старих аках робив якось свапи, бріджи у них на сайті, може щось і тут прилетить, зараз робити нічого не планую.🤔 Base. Байтять на набивання транзакцій і торгівлі на Base. Я робив раніше щось теж на старих аках, на нових просто нативно юзав, депозити, бріджі в основному. Користувачів там пздц скільки, сумніваюсь, що потраплю під дроп, але було б приємно.🛍 Є декілька сейлів на Legion і Kaito, не приймаю участь поки. Подивлюсь на сейл YeildBasis, може там спробую щось закинути, в процесі.🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація