Source
BeCryptoBee | CryptoBee update.👍🥹 Linea Ignition. Фарм зараз виглядає норм, але на ц...
140 Views/Reach
2025-09-10 11:31
Message №940
👍 CryptoBee update.👍🥹 Linea Ignition. Фарм зараз виглядає норм, але на цьому тижні -40% до токенів які отримали через прибирання WL і великого приросту TVL. Фармлю тільки ETH, стейбли закинув в Lighter.👍🪂 Linea. Сьогодні клеймер буде доступний о 18:00, лістинги на біржі о 17/18. Анонсовані усі можливі біржі, у тому числі Binance, Upbit, але на вартість токену це не вплинуло, продовжує падати. З моменту старту премаркетів ціна впала з 0.05-0.055$ до 0.024$ (~60%). Графік показує ахуєнний перфоманс ще до виходу))😴 На Binance Alpha роздадуть по 7700 токенів, що дорівнює акаунту з дворічним стажем і ~3k LXP.🖥 Linea видавала по запиту доступ до функції формування бандлів, це транзакція яка містила у собі декілька дій, наприклад депозит ефіру, клейм і трансфер на інший гаманець у одній транзакції. Але сьогодні після зупинки мережі вони вимкнули цю функцію і тепер антидрейн сервісам буде складніше здрейнити у дрейнерів, можливо, це добра новина для моїх здрейнених акаунтів і я зможу самостійно справитись і зберегти свої токени, побачимо..☄️ Meteora. TGE у жовтні, пару сотень $ може сипануть.👍 Lighter. На цьому тижні краще сипанули за ліквідації, на софтові акаунти теж норм. Поінти стали дробити до сотих, тобто замість 3, 4, тепер отримуєш 3.23 або 4.44. Ставлю собі задачу фармити цей і наступний тиждень і досить думаю для мене)🕯 AsterDex. Дс пост з токеномікою і TGE. На дроп 53.5%, але на TGE з них усього 8.8%. Усього токенів на TGE ~12.5%. Дата 17 вересня. Теж може кешбекнуть трошки витрати на дельта-нейтральний фарм поінтів.🎒 Backpack. Сезон закінчується сьогодні.🛍 BuidlPad. Анонсували у твітері новий сейл, але невідомо поки якого проєкту, очікуємо більше новин. Але дивлячись на алоку 270$ з 5к$ з невідомим прибутком або за відсутності його не виглядає супер крутим варіантом для абуза.🟢📱 Solana mobile почили присилати листи для розтаможки українцям.😐 Не бачу, що можна було б зробити з ретро активностей на зараз окрім як фармінг перп дексів, гівно-тестнетів, AI-проєктів. Може у когось є якісь ідеї, які відпрацьовуєте, поділіться у чаті.🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація