Source
BeCryptoBee | CryptoBee updates:🕯 AsterDex. Наче виходить, зроблять анонс 8 числа, т...
163 Views/Reach
2025-09-05 10:56
Message №937
👍 CryptoBee updates:🕯 AsterDex. Наче виходить, зроблять анонс 8 числа, трошки об'ємів там крутив, може зачеплю дроп, але це таке, кешбек чисто думаю буде.🛍 Buidlpad Lombard $BARD. Зробили рефанд за участь у сейлі, алока з 5к вийшла усього 270$. Кошти можна виводити.👍 Linea Ignition. Начеб-то лупити у цій кампанії не можна у рамках одного протоколу і одним тим самим активом, тому заніс стейбли у EtherDEX USDC/USDT, ефіри у AAVE, взяв borrow USDC десь на 40% депу з hf ~1.8 і докинув їх у пул на EtherDEX USDC/USDT. З моменту анонсу для пабліка TVL виріс на >30%, але дохідність все ще приємна. Токен на премаркеті впав теж ніхуйово, здається недооціненим, але не так важливо, що мені здається, важливо яка ціна буде на виході і протягом наступних пару місяців. Будем бачити.👍 Lighter. Пробую в останній вагон на 2-3 тижні пофармити софтом дельта-нейтрально, якщо витрати будуть до 2$/поінт на цьому тижні - пофармлю ще декілька. Основний фарм ліквідаціями, продовжую, також мабуть 1-2 тижні ще пофармлю. Одна з регулярних активностей протягом останніх місяців. "Ставка" досить велика на проєкт.🎒 Backpack. Триває останній тиждень другого сезону 10 тижневої кампанії. Зробили анонс у дискорд, що по плану робити 4 сезони і зараз начеб-то середина фармінгу, але попередили щоб ми не дивувались, коли сезонів буде 3 або 5 — це на зараз невідомо, залежить від регуляторних моментів.🤖 JuneAI. Зареєстрував акаунти в JuneAI, слідкуйте у твітері коли вони відкривають доступ по кодам, раз-два на тиждень відкривають доступ для 10к реєстрацій, які заповнюються за 40-50 хвилин. Іноді роздають доступ тим, хто подавався на WL залишаючи пошту на сайті. Після реєстрації можна "спілкуватись", робити це в ідеалі звісно автоматизовано.🫨 Hyperlane. Роздали за Q2 дропчик в 50-100 токенів (30-60$) для юзерів, яки витратили на комісії >3-5$, щось таке. Під дроп попали користувачі які через хайперлейн виводили з екліпсу кошти, на Q3 може бути ще менше користувачів, тому якби в мене був скрипт на бріджи в hyperlane - мабуть трошки попалив би комси. 👩💻 Скриптом кручу Fogo, зробив ChainOpera агентів на кожному акаунті, трошки "поспілкувався" з агентами на мультах, буквально декілька разів, не задрочу люто.🤯 Є якесь йобнуте відчуття не продавати дроп Linea)))) Пару років тому виходив старкнет з FDV 20 лярдів і його не хотіли продавати, а тепер виходить Linea по 2-3B FDV і усі готові зливати в стакан, мені мабуть подобається як мене є**** 😅🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація