Source
BeCryptoBee | Linea сьогодні розіслали на гаманці LXP-L - токени за ліквідність і LA...
166 Views/Reach
2025-08-29 17:21
Message №933
👍 Linea сьогодні розіслали на гаманці LXP-L - токени за ліквідність і LAM - токен Linea Allocation Multiplier.👍 Токенів LXP-L розіслали на 491к гаманців, нагорода за ліквідність повинна розподілятись з окремого пулу, де Proof of Humanity не треба було проходити.👍 Токенів LAM розіслали на 421к гаманців.👍 По слухам ті хто отримав LAM - елігбл до майбутнього дропу. Його отримали гаманці від 1700 LXP.👍 Відповідно дюні - кількість акаунтів, які не отримали LAM ~400k (з PoH було 821к), але кількість LXP які підлягали дропу зменшилась з 1.8B до 1.4B. Хоча кількість аків зменшилась вдвічі кількість LXP зменшилась на 25%.👍 Щодо можливої алокації. Якщо рахувати, що роздають 9% тим, хто отримав LAM, то формула така:% токенів на дроп 6.48B * ваша кількість лам / загальну кількість LAM
👍 Вважаю непоганий варіант, якщо впадлу рахувати, то можете скористатись цією дюною. Мої аки по ідеї отримають ~11k токенів/акк. Токен очікую по 0.04$.👍 А поки просто чекаю чекера, потім якщо елігбл буду готовитись до боротьби з дрейнером ADSpower :D👍 Вже готова картинка на випадок не елігбл 😅🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація