Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - BeCryptoBee
Added 14 Jul 2024

BeCryptoBee

@BeCryptoBee
Number of subscribers: 349
Photos: 660
Videos: 55
Links: 845
Description:
Про аірдропи і інші активності у крипті. X - https://x.com/Be_CryptoBee Чат - @BeCryptoBee_chat Зв'язок - @BeCryptoBee_bot PerpCalc - https://becryptobee.xyz/
Source

BeCryptoBee | AsterDEX анонсували чекер по посиланню.➡️ Мої аки отримають по ~3k тке...

Telegram community logo - BeCryptoBee BeCryptoBee @BeCryptoBee
145 Views/Reach 2025-09-11 10:14 Message №941
🕯 AsterDEX анонсували чекер по посиланню.➡️ Мої аки отримають по ~3k ткенів, вродь як пару тижнів крутив його у парі з лайтером, може по 100$/акк вийде, аків не багато, не мультив, чисто потестив)👍 Linea можна було продати по 0.025-0.032$ в перший день торгів. Зараз ціна ~0.025$. Я токени заклеймив усі, вже на біржі, дрейнера ADS переміг, не віддав йому жодного токену Linea.🤷‍♂️ Не знаю як трактувати ціну і все що відбувалось, ціна з одного боку норм, а з іншого мало. При клеймі мережа була перенавантажена, на контракт з клеймом токени закинули більш ніж через годину від початку "офіційного" клейму. У твітері кажуть, що запуск неймовірний.. хоча який блять це неймовірний запуск я хз) Любін каже, що для холдерів токену у майбутньому можуть бути додаткові нагороди, здогадки що це може бути або токен Linea або Metamask. Мережа сьогодні вже пару раз зупиняла генерувати блоки, хоча навантаження зменшене в порівнянні зі вчора. Чи ж тут технології на відміну від інших L2 і чи зможуть їх там знайти невідомо, може ніяких технологій і не треба для розкачки, дивлячись на приколи з MYX.🪙 По Dune бачимо заклеймлених вже 75% аірдропу, а ще не пройшла навіть доба. По статистиці опитувань більшість (~60%) вже продали свої токени.🟢📱 Solana mobile. Відправив дві заявки на розтаможку, прийшло підтвердження, очікую доставки.1️⃣ BuidlPad. Новий сейл - Falcon. Коротко почитав, збирають 4M$ з оцінкою в 350-450M$, для участі треба залочити стейбли на період 3,6,12 місяців і отримати мультиплікатор для заносу. Скоріш за все пропущу, подивлюсь ще.🗓 16 числа відкриється реєстрація і проходження КУС.2️⃣ BuidlPad. По сейлу Lombard начеб-то на сайті у коді є інфа про 14 вересня, скоріш за все десь там віддадуть токени $BARD.🇺🇸📰 Сьогодні і на наступному тижні будуть анонси по інфляції і ключевій ставці, може бути волатильно.🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація