Source
В 16 до Audi Q7 💵 Crypto | Прийшли виплати за промку від Bitget🤬Думаю памятаєте це промо яке було...
506 Views/Reach
2024-08-06 10:31
Message №1484
Прийшли виплати за промку від Bitget🤬Думаю памятаєте це промо яке було на каналі. Так от сьогодні розіслали реварди. Як ви знаєте бітгет ніколи не була біржою яка виплачувала хоча б 50% і не скамила своїх користувачів. У мене проходка по промці 3/13..Чому така погана проходка? - а тому що це контора яка дає мітки за кенді бомб та скамить ще і там. Оскільки всі аки де були прокручені кенді бомб НЕ отримали реварди за сам кенді та за промо ТОН. Відповідно треба було просто прогнати всі аки та зробити 500-1к обороту, а не їбатися ще з кенді за які і так не насипалиБіржа скамила своїх користувачів на премаркеті, уже не перший раз на кенді бомб та взагалі любить маніпулювати курсом на лістингу тим самим скамлячи своїх користувачів.Чи будуть ще промки від них - думаю ніЧи буду я абузити їх біржу - ніЧи бітгет контора підарасів - такУ мене все, радий за тих кому виплатили 100% і ви в плюсі, оскільки я в - на 50$, якщо рахувати рефку то в бу. У висновку - 3 дня роботи, - бабки і - кайф✈️Канал 🤖Multybot 👀Dolphin Anty (AudiQ7 - 20% знижка)