Source
В 16 до Audi Q7 💵 Crypto | Шо ви як, надіюсь воркаєте на бичці?😱Осьтаннім часом мало роблю постів...
500 Views/Reach
2024-12-06 21:08
Message №1778
Шо ви як, надіюсь воркаєте на бичці?😱Осьтаннім часом мало роблю постів, так як стараюсь виносити всі темки які зараз є, це включаючи різні муви, фючики, промки, мінти і решта фігня яка годує на бичці. Тому поки максимальний фокус на цьому так як за цей період потрібно максимум витягнути з ринку щоб потім на медвежці лутати на пасиві з стейкінгів і тдПо промкам поки такі результати:🟠Промки Bybit ZRC - 5Supra - 2Paal - 7F - 8Move - готую 10 аків🟠Промки MexcL1 - 12RWA - 5KACY 5CHR - 3Поки альтсезон і токени файно стріляють, через це виходить норм виносити з бірж. Зараз чекаю виплат по мексу і буду дивитись шо по бритві, бо реварди виходить 60-150$ з аку, деколи покраще бубіта але вже гляну як вийде і буду плотно заганятиЗ актуального поки готуємо аки під MOVE + поєднуємо з різними акціями і рулетками (кому треба кину в лс). Також 10 числа буде аж 5 виплат за промки включаючи Супру у якої по курсу виходять майже 2лями$ виплат, тому буду акуратно шортити але тут DYOR. Також бачу зараз багато хто засаджується в шорт по Jito, я мб скіп так як уже шортив подібні виплати і здебільшого інвестори і команда не зливали токени а робили це ще давніше на шорті або просто пампануть курс і винесуть всіх шортистів, крч тут ДУОР, я скіпКрч зараз максимально воркаєм, та стараємось виносити всі логічні муви, такі я шорт по F який сьогодні був на мексі, так як на бичці бабки майже сипляться на голову хто вміє їх правильно зловити)✈️Канал⚡️Чат 👀Dolphin Anty (AudiQ7 - 20% знижка)