Багато людей часто задають купу питань. І всі двоє питають одне й те саме: ну і що може той телус?В максимумі я показую реальні цифр, які може видати телус напряму по дроту чи через це чудовий роутер по вай фаю.Зустрічайте: 5 гагібіт на секунду і чудовий пінг чекають на вас, якщо є потреба, гроші і ви живете в правильно районі.А якщо ви купили Вайфай7 роутер і у вас останній Айфрн і Айпад, то ви матимете десь 1400 мегабіт на секунду швидкості. Щоб дивитись ютубчик, витрачаючи 20 в максимумі.Ну круто ж, чо!По факту весь будинок напцчканий компами з гарними моніторами, будинок теж гарний, з тих, де лише за місцерозташування дають мільйон.Як визначити ззовні, чи канадець акуратна людина, чи ні?Легко: якщо його машина ще влазить в гараж, то акуратний. Якщо вже не влазить і стоїть ззовні - то ні. Або має дві машини. Або човен.Фіг його зна в общім…А тим часом все ще є промо акції на всяке: телефонію, інтернет, дуже дешевий термостат, в теорії з ним дешевше ніж без нього, дуже дешеві камери в дверному дзвінку, з записом інформації і збереженням її в хмарі, з можливістю говорити з тим, хто натиснув на дзвінок.Ще не комунізм, але шари багато.#telus#work
Все ж таки ера гарних авто минула. Так, інколи є ще гарні, але вже відносно. А абсолютно гарні були раніше.Таке ми кажемо останні років 70. І влітку це особливо помітно.Дуже боляче дивитись на сучасні кросовери після такої ципи.От думаю таке, пишу, а сам думаю: може все ж таки це симптоми старості? Може сучасне радіо таки гарне, просто я канал не знайшов? Може виборці були праві? А я просто не знайшов нічого позитивного ще починаючи з піаніни? Може сучасні мультики теж гарні, а тоді, в нульових були не чудові, а теж, просто гарні?А от читати з читалки подобається. І писати пальцями. І коли воно виправляє, теж подобається. Чекаю окуляри доповненої реальності для всіх, чекаю щось нове в навушниках, чекаю, чекаю.А тим часом караван іде, а от собаки на нього тут не гавкають. А всередині каравану проходить десь чверть життя. Чи проїжджає.Важкий був тиждень, з нікому непотрібними вибриками від одного палестинця з Гази (боса, по сумісництву), якісь тупі перевірки, якісь вимоги чогось.Злості нема. Є розуміння плинності цього, і навіть нема бажання потім плюнути на могилу цього недоараба. Хай їм шайтан займається.Як насипати цукру в бак сучасного авто? Треба пістолетом кришку продавлюівти? Скільки треба цукру на бак?Це я не собі, це друг питав…#thoughts
Причепив люстру. Від пульта не працює. Що не так - не знаю. Але включи:вико працює, до того ж гарна. Нова, з маркетплейсу, упакована. Ціна - в 9 разів нижче такої ж з магазину. Продавець - білий канадець.Розкажу історію, в яку мені, як людині, яка мислить імовірностями, досі не віриться.Пʼятниця, 17.15 вечора, багатоквартирний будинок, де менеджери в офісі не сидять. І ясно, що нікого нема. Поки ходив і шукав кімнату, мені відповіли з мого лісу де вона. І якраз там було сказано, що треба менеджмент з ключами. Іду до ліфту в надії подзвонити в офіс, стою, чекаю на щось розумне від автовідповідача. Тим часом в хол заходить жінка і якийсь, окремо від неї, чоловік. Жінка каже, що в мене гарна футболка (типу смолирлк, а більше похвалити ж нема чого. Ну не скаже ж вона, що я однаково несхожий на Бреда Піта і на Алена Делона). Я відповідаю, що футболка з України.Вона питає, чи давно я тут і чи знайшов роботу.Відповідаю, що два роки з гаком і так, я працюю в Телусі і конкретно зараз чекаю на відповідь з офісу, бо мені треба ключіЖінка щось кличе того мужика, що кудись потихеньку йшов і, херак, а саме цей дядько і є носій ключів. І він чудово знає де і що знаходиться, і через хвилину я вже в комутаційній даю сервіс моїм клієнтам.Висновків нема. Просто вчіть мову і не вчіть теорію імовірностей.#work#Telus