Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну!
Додано 14 лип 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Кількість підписників: 598
Фото: 110
Посилання: 431
Опис:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin

👥 Кількість підписників

598
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: +1
Середній/Місяць:: +1

👁️ Середній перегляд на повідомлення

120
Середній/День:: 139
Середній/Тиждень:: 104
ERR: 20.07%

📊 Кількість повідомлень на день

1.8
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 1.9
Середнє за день: 1.8

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (17 червня 2025 р.)Як би не такі як вона, то не було б у нас зараз самостійної України. Продовжували б жити так, як казав би нам Кремль.Олена Теліга.Народилася 21 липня 1906 в с. Ільїнському під Москвою.Батько — Іван Шовгенів, відомий учений, викладав у Московському інженерному училищі, інженер-гідротехнік, походив зі Слобожанщини.Мати — Юліянія (Уляна) Нальянч-Качковська, вчителька, походила з Поділля, з давньої української православної священицької родини.У 1918 році Теліга разом з родиною переїхала до Києва. Де її батько почав працювати професором Київського політехнічного інституту. Потім він став директором Департаменту водних, шосейних і ґрунтових доріг Міністерства шляхів уряду Української Народної Республіки.Після поразки УНР та втрати Україною незалежності Теліга жила в Чехословаччині. З вересня 1929 до 1939 року проживала у Варшаві. У грудні 1939 року вступила в ОУН (Організація Українських націоналістів), де активно працювала в Культурній референтурі Проводу ОУН. Після початку радянсько-німецької війни в липні 1941 року в складі похідних груп ОУН нелегально перейшла кордон і переїхала до Львова. 22 жовтня 1941 року прибула до окупованого німецькою армією Києва. У Києві Олена Теліга очолила створену Спілку українських письменників (знаходилась на вулиці Трьохсвятительській, 23, тепер Десятинна, 9). Редагувала тижневик «Літаври» — літературно-мистецький додаток до газети «Українське слово». Просувала українську культуру на окупованих територіях. Німці заборонили цю діяльність.Теліга не брала до уваги постанови нацистської влади: ігнорувала вказівки гітлерівців зухвало і принципово.За це її німці заарештували та розстріляли у Бабиному Яру орієнтовно 21 лютого 1942. Їй було 35 років.Відомо всього 38 її віршів.Ось один з них (Пломінний день).Прочитайте...День прозорий мерехтить, мов пломінь,І душа моя горить сьогодні.Хочу жити, аж життя не зломить,Рватись вгору чи летіть в безодню.Хоч людей довкола так багато,Та ніхто з них кроку не зупинить,Якщо кинути в рухливий натовпНайгостріше слово — Україна.І тому росте, росте прокляття!Всі пориви запального квітняНеможливо в дійсність переллятиНа землі байдужо-непривітній.(на фото пам’ятник Телізі на території Київського Політехнічного Інституту, не дуже далеко від місця, де її розстріляли нацисти)Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
"ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використання) :Вектор № 20 Шлях до досягнення нашої мети складається з двох позицій:1) Досягнути того, щоб всі поступівці (і якомога більше непоступівців) узнали і зрозуміли нашу стратегію і тактику.2) Ті, хто зрозуміють і погодяться - почнуть робити щось з набору "2+3". 15 ХВИЛИН!Для того, щоб щось (з задач 2+3) зробити. Потрібно від 5 до 15 хвилин. Бажано щодня. Але й раз на тиждень краще, ніж нічого. Навіть раз на місяць краще, ніж нічого!Проте складним є те, щоб всі узнали і зрозуміли, що це за задачі такі "2+3" і чому саме вони ведуть до мети. Як виявляється, пересічна, типова людина не хоче узнавати про це. А значить і зрозуміти не зможе. Бо не можна зрозуміти того, що не знаєш. Тому і робити нічого не буде. Але при цьому буде говорити, що треба діяти, треба щось робити, а не триндіти! І свято вірити, що якщо всі будуть платити членські внески аж 100 грн., але нічого не робити, то це буде шлях до мети.Але ж ми НЕ маємо бути "типовими людьми"!
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(15 червня 2025 р.)Кожному Громадянину України ми пропонуємо ознайомитись із цим текстом керівника Центру протидії дезінформації РНБО Андрія Коваленка:Чи існує взагалі «російський народ», про який каже путін, продовжуючи брехню про нашу приналежність до нього? (Спойлер - ні)Подивімось на поняття «російський народ» з історичної, етнічної, імперської, лінгвістичної та ідеологічної сторони.По-перше, чи є росіяни нащадками Русі?Російська державна ідентичність базується на претензії до спадщини Київської Русі. Але ця претензія значною мірою є ретроспективною реконструкцією, сформованою в XV–XVII століттях Московським царством.Після падіння Києва під ударами монголів у 1240 році (за іншими даними 1241) Русь розпалася на окремі землі. Москва перебувала в залежності від Орди понад два століття і ввібрала багато ординських рис у систему управління, політичну культуру та соціальну ментальність.Московія пізніше сконструювала міф про «третій Рим», нібито успадкувавши як православ’я, так і державність від Візантії та Русі. Це була політична узурпація історії Києва.По-друге, чи існує «російська нація»?Поняття «русский народ» - штучно сформоване етнополітичне явище. Воно виникло під впливом імперських процесів. У Московії не було єдиної нації: вона включала угро-фінські племена, слов’ян (новгородців, смолян), татар, народи Поволжя. Згодом відбувалося насильницьке зросійщення та асиміляція.У XVIII–XIX столітті за Петра І та Катерини ІІ формується концепція «триєдиного народу» - великороси, малороси, білороси, що є ідеологічною конструкцією, яка частково і досі використовується режимом путіна, а також просувається ідеологом відродження російської імперії - дугіним.«Русские» - це симулякр, сплав імперського підданства і лояльності, а не кровної спільності.По-третє, «російський народ» - це не етнос, а політична категорія, яка створена імперією для легітимізації експансії та асиміляції інших.У російській імперії, срср, а зараз і в рф, «русскость» = вірність центру, мові, царю, вождю, президенту. Якщо народи - це спільнота пам’яті та історії, то «русские» - це спільнота амнезії  яка замінила ідентичність та власну історію і народні культури на службу силі.Мова, культура, свідомість - це штучний клей, який тримає «русскость».Мова - один із небагатьох маркерів, який тримає «росіян» разом. Але й вона є результатом державного насадження.Літературна російська сформована в XVIII столітті, як суміш церковнослов’янської, московських говірок і польсько-французької граматики.Вона обслуговувала імперський центр, а не народну культуру.Російська культура - вторинна і централізована. Вона завжди була частиною пропаганди вождя.Також вона не є культурою народу, а виключно культурою імперських еліт, яка нав’язується всім підданим.Тому в росії завжди боролися з регіональною ідентичністю, від закриття національних шкіл до знищення фіно-угорських мов.То чи існує «російський народ»?У біологічному, етнічному, антропологічному сенсі - ні, бо це мозаїка з десятків народів і субетносів.У культурному сенсі - це абстракція без колективної пам‘яті, що щоразу відроджується з новим царем, вождем або президентом.У політичному сенсі - це народ-слуга імперії, народ-функція, створений для обслуговування вертикалі влади. І не є класичним поняттям народу як такого.«русский народ» - це не етнічна істина, а імперська фікція, яка потребує постійного відтворення через насильство, пропаганду і стирання ідентичностей інших.Саме тому «російського народу» як такого не існує.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(14 червня 2025 р.)Пропонується оцінити ці два повідомлення.Вони з'явились одночасно."Від імені американського народу я хочу привітати російський народ з Днем Росії. Сполучені Штати залишаються відданими підтримці російського народу, який продовжує будувати свої прагнення до кращого майбутнього", - Державний секретар США Марко Рубіо."Трамп нашел окошко в своем плотном графике, чтобы познакомиться лично именно накануне дня России, заявил российский посол Александр Дарчиев.По его словам, Россия и Штаты обречены как великие державы на неконфронтационное мирное сосуществование". (РИА Новости)Це не просто лицемірство. Ця заява свідчить, що США підтримують Росію.Населення на Росії несе пряму відповідальність за злочини путінського режиму проти Українського народу.Без підтримки більшості росіян ця б війна можливо б і дійсно, закінчилась би "за три дні", але не на користь Росії.Зазначеною заявою Америка каже, що не просто стає на сторону Росії. Вона підтримує дії Росії. Вона згодна з ними. Вона вважає це прийнятним! США по суті кажуть: Росія, так, продовжуй вбивати Українців. Ти все правильно робиш!Тобто ми бачимо повну згоду між США та РФ. Це ще одне свідчення, що війна йде ДОГОВІРНА. Про яку домовились США та РФ з метою вирішення власних різних питань. Те, що зараз таке відбувається - це вже стало очевидним фактом. Всі це бачать. Але є інше питання: чи є фактом й те, що війна також і розпочалася через спільну домовленість у 2022 році між США та РФ? Все свідчить, що так і було.Лише тупі можуть вірити в те що ми (Україна) потрібні США. Тобто, потрібні, але не як рівноправний партнер.ВСІ! Абсолютно всі ВІДПОВІДАЛЬНІ керівники держав спочатку думають про свої країни. Всі так обурюються Орбаном, Фіцо, Вучичем. Але на що обурюватись? Вони проугорські, просербські та про словацькі. Як і Путін проросійський. Чому хтось повинен думати про народ іншої держави? Тому заява США - це також проамериканський підхід. Їм вигідний союз з Росією на цей момент. Одна із головних помилок - вважати, що світ обертається навколо України. Але на жаль це не так. І чим ми слабші, тим менша наша вага і роль в загальній геополітиці.Рано чи пізно Україна стане Великою. І американці також будуть відповідати за слова Рубіо і за дії своєї країни ПРОТИ України! Україна нікому не подарує такого до себе відношення! Проамериканські дії влади США не повинні бути антиукраїнськими, як вони це весь час демонструють і лицемірно це намагаються приховати!Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(13 червня 2025 р.)У 1940 році маленька Фінляндія перемогла сталінський СРСР. Хоча була в 60 разів слабша. Так, певну частину своєї території Фінляндія втратила, але все-таки перемогла. Обставини Фінської війни призвели до деморалізації радянської армії. Росія більше не наважувалась чинити агресії проти фінів. Є свідчення, що саме нездатність ефективна дія радянських військ проти маленької Фінляндії спонукала Гітлера напасти на СРСР.Українцям є чого вчитись у фінів.Ось що розповідав Юрій Горліс-Горський (1898-1946) військовий і громадський діяч Української Народної республіки, старшина Армії УНР, розвідник, письменник, який знаходився у Фінляндії в ті часи:"Загроза з боку червоної Москви автоматично довела фінів до політичної єдності. Надалі існують політичні партії, є демократи та націоналісти, але зникнула політична боротьба і сварки. Всі об’єдналися під одним гаслом: "Фінляндія і тільки Фінляндія". Кожний на своєму місці працює під цим гаслом, відкидаючи в бік другорядне.У травні (в один з років перед Другою Світовою війною) відбувся конкурс - марш між Швецією і Фінляндією. Автором його був король Швеції. Головна ціль перевірки - справність й державна здисциплінованість обох народів.Умовини: добровільний марш на поклик уряду — 15 кілометрів за дві з половиною години. А що шведів у два рази більше, ніж фінів, то на тисячу шведів мало відмаршувати п’ятсот фінів. Шведські журналісти підрахували, що під час маршу мають брати участь більше мільйону шведів і біля півмільйона фінів. Були певні перемоги Швеції. І, дійсно, під час маршу шведів відмаршувало більше мільйону, але фінів — більше півтора мільйона!Переїжджаючи в цей час на авто аж на далеку північ, ми на всіх шляхах зустрічали групи й колони маршовиків. Маршували всі: від вісімдесятилітніх дідів і бабів до восьмилітніх дітей. Військові, селяни, урядовці та робітники – після завершення роботи, школярі - після закінчення занять. Всі відходили та підходили до контрольних станиць просто, по-діловому. На заклик уряду вийшли усі, не маючи в тому, ніякої особистої користі. Той, що відмаршував, дотримавши часу, одержував лише простенький значок, за який мав заплатити 5 марок".Як бачимо, все це починалось і розвивалось від влади Фінляндії. Влада! Все від неї залежить. А якщо при владі олігархія (поєднання влади та бізнесу), як в Україні, то така влада перетворює власну країну на майданчик для бізнесу. Олігархію потрібно прибирати. Потрібно змінювати систему влади.Переможемо разом!ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!ГО "Поступ".
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (12 червня 2025 р.)Чергова, дуже важлива, як завжди промова Зеленського. “Російські удари ракетами та шахедами гучніші, ніж намагання США та інших у світі примусити Росію до миру” – так відреагував Володимир Зеленський на чергову атаку РФ."Важливо, щоб відповіддю на цей та інші подібні російські удари було не мовчання світу - а конкретні дії. Дії Америки, яка має силу, щоб примусити Росію до миру. Дії Європи, яка не має альтернативи тому, щоб бути сильною. Потрібен жорсткий тиск заради миру", – наголосив Президент.Такі вмовляння наш Президент робить вже три роки. І три роки робить публічні прокльони на адресу росіян.Як діють прокльони чи образи проти росіян? Зменшують їх агресію? Ні. Навіщо тоді це робити? Може замість прокльонів щось робити дієве?Зеленський закликає світ, США, Європу діяти. Щоб примусити Росію до миру.Питання: а навіщо їм усім примушувати Росію до миру? Навіщо, якщо саме війна для них усіх відкриває вікно можливостей вирішувати купу власних питань?Це і розвиток власного ВПК, це і вигідне переформатування ринків завдяки механізму санкцій. Це і отримання дешевої сили для себе. Наприклад, у 2024 році мігранти з України внесли до бюджету Польщі 15,1 млрд злотих (понад 162 млрд грн). Це більш ніж уп’ятеро, аніж українці отримали допомоги від польського уряду за рік – 2,8 млрд злотих. Таким чином чистий прибуток Польщі від українців становить 12,3 млрд злотих ($3,2 млрд).Це і можливість інвестувати у відновлення України. А для того, щоб можна було в це інвестувати, спочатку потрібно зруйнувати!НАТО ніяк не могло примусити своїх країн-членів фінансувати альянс на рівні  2% ВВП. Завдяки війні в Україні це завдання не просто вже практично виконують, а й піднімають планку фінансування до 5% ВВП.То чому всі ці країни мають примушувати Росію припинити агресію, якщо вона тільки плюси дає? США то взагалі вже почали ділити разом із Росією між собою світ. Роблять один одному послуги. Наприклад, Росія обіцяє сприяти для США вирішити вигідно для Штатів питання із Іраном. А ті у відповідь спеціально роблять так, щоб Україну тримати слабкою в російській війні.А навіщо мир нашій владі? Щоб зразу відбулися вибори і вони цю владу втратили? Мабуть краще на весь світ розповідати про велике бажання миру, – а насправді мати в голові тільки одне бажання – бути владою!Україні потрібен мир. І Україні потрібна влада, яка буде дійсно  хотіти миру, щоб розвивати країну. Кожен раз, як ми чуємо виступи нашого шановного Президента чи його друзів, – згадайте про їх реальні інтереси. Та чи співпадають вони з інтересами України та українського народу.Рано чи пізно за все це вони мають дати відповідь. Бо це вони довели Україну до такого стану!Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
АНОНС СЬОГОДНІ ПЛАНОВА ГРОМАДЯНСЬКА СЕРЕДА ОРГАНІЗАЦІЇ "ПОСТУП"Онлайн-конференції відбуваються в Телеграм. В аудіоформаті.ПОРЯДОК ДЕННИЙ.1. Пояснення поступівської концепції пропаганди. (З ЦЬОГО БАЖАНО ПОЧАТИ. ПОВТОРЮЄМО)2. Актуалізація поступівського сайту. Виділяємо для цього 15-20 хвилин.(Починаємо з питання"Прочитайте перед тим, як вступити в «ПОСТУП» дану статтю".)3. Головне питання: прискорення, масштабування, збільшення потужності нашої роботи. ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ РОБОТИ (організація роботи).Практичне питання: як досягнути, щоб Актив перетворився на ядро? Метод солоних огірків.Задачі 2+3 - кількість і якість. Про яку якість і кількість йде мова? Часу для цього багато не потрібно, але що потрібно, щоб цей процес було запущено? Повертаємось до обговорення питання Активу і Ядра. Що це таке? Звідки береться і що з цим робити? Навіщо потрібне саме Ядро, що від нього залежить?4. Питання критеріїв ефективності руху "Поступу" (в разі модерування Д.Т.).5. Відпрацьовуємо "Одне питання" по напрямку Кадри, (при наявності К.С.).6. На яку мотивацію ми розраховуємо в створенні Громадянського руху?Питання розглядаються в будь-якому порядку. Порядок визначає модератор наради. Модератор визначається перед початком обговорення.***ГОСТІ запрошуються.Наші конференції носять робочий характер. Гості можуть приймати участь в обговоренні всіх поступівських питань. Для гостей попередніх реєстрацій чи попереджень не потрібно.Якщо гості мовчать і просто слухають (на екскурсії), то можуть не представлятись.Якщо у гостей будуть питання, то виділяємо для цього до 30 хв. часу. Але бажано попередити.Початок - о 19:00. Завершення - о 20:30. Конференція проводиться на базі спеціально створеного для цього технологічного каналу "Громадянська середа (ГО "Поступ")".В цьому каналі є посилання для приєднання до конференції. Приєднатись до цього технологічного каналу "Громадянська середа (ГО "Поступ")" можна за посиланням: https://t.me/gsPostup
"ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використання) :Вектор № 35 Виконком організації "Поступ" і Громадянська середа мають різне призначення і навіть принципи функціонування.Громадянська середа є джерелом Активу. Тобто в Активі лише ті, хто приймав хоч раз добровільно участь в роботі ГС. Склад Активу оновлюється щорічно. Ворота в Актив - це Громадянська середа. Громадянська середа - це мотор організації.Громадянська середа (і її частина - Актив) є прообразом Верховної Громадянської Ради країни.Виконком - це статутний формальний орган. Його головне призначення - адміністрування організації. Це щось на зразок Кабінету Міністрів.Напрямки Пропаганда і Кадри - це рушійна сила Громадянської сили, яку створює "Поступ".Відповідно до принципів Громадянської рнеспубліки кожен поступівець і непоступівець (!!) може приймати участь в роботі Громадянської середи. Тобто фактично приймати участь в управлінні нашим Громадянським рухом. Для того, щоб увійти в Актив, то непоступіпець має приєднатись до лав ГО "Поступ". У Виконком може увійти будь-який поступівець за бажанням, але після перебування в лавах "Поступу" не менше ніж півроку.
"ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використання) :Вектор № 31Причини, чому людина не приєднується до організації "Поступ". 1. Несприйняття необхідності виконання свого власного громадянського обов'язку взагалі. 2. Незгода із курсом на побудову Громадянської республіки. 3. Несприйняття "Поступу" як організації, здатної довести справу до перемоги. 4. Небажання втратити певний ступень свободи в разі вступу в організацію. 5. Побоювання, що асоціація із організацію зараз або в майбутньому, може негативно відобразитись на власному іміджі. 6. Нерозуміння свого місця в організації. 7. Побоювання, що вступивши в організацію, людина виявить її не такою, як вбачалося, але вийти з організації буде виглядати несерйозним кроком. 8. Розуміння того, що для України робити все-таки щось потрібно. Але має бути хоч якась винагорода за такі дії. Проте в "Поступі" такої винагороди не видно. 9. Бажання не бути рядовим членом організації, але побоювання того, що нерядовим не дадуть стати або не вийде. 10. Побоювання, що будуть поступово нав'язувати робити ту роботу, ті дії, які не хочеться робити або щодо яких є підозра, що вони неправильні. 11. Побоювання того, що будуть витягувати гроші. 12. Побоювання того, що будуть користуватися ім'ям людини без її на це згоди. 13. Є бажання зробити зміни в Україні швидко, прямо зараз, але "Поступ" пропонує довгий шлях за якимсь планом. 14. «Жаба» давить щомісяця сплачувати членські внески (100 грн. або 40 грн. — для непрацюючих). 15. Не все ще до кінця зрозуміло по діяльності організації. 16. Є побоювання, що якщо реально організація почне загрожувати владі, то влада почне відповідні дії проти організації, а людина не хоче опинитись під репресивними діями влади. 17. Відсутність бажання.Всі ці зазначені причини ми сприймаємо як поважні але не реабілітуючими. І вони потребують обговорення з тими, хто такі думки має. Нижче аргументи (причини), які НЕ СПРИЙМАЮТЬСЯ! : Відсутність часу. Ця причина не може бути сприйнята, бо адекватна людина завжди зможе знайти, мінімум 15-20 хвилин хоча б на тиждень, щоб приймати реальну участь в перебудові України. В цьому разі аргумент "відсутність часу" реально сприймається як "відсутність бажання". Я знаходжусь на державній (військовій) службі і мені не можна. Не сприймається тому, що "Поступ" не політична партія і за законом в ній може брати участь будь-який громадянин України. В цьому разі реальний аргумент – "відсутність бажання". Я вже підтримую (знаходжусь в іншій партії). Не сприймається, бо "Поступ" позапартійна структура і в ній є зараз і можуть бути надалі громадяни, які беруть участь в інших політичних силах. В цьому разі реальний аргумент (причина) - "відсутність бажання".Є єдиний аргумент, який дійсно може сприйматись серйозно. Це тяжка хвороба. Тяжка і невиліковна депресія також є тяжкою хворобою і є реабілітуючим фактором. Так, людина в такій ситуації може мати зовсім іншу філософію свого життя, ніж звичайний громадянин. І це зрозуміти можна. Таке життя. Всі зазначені пункти мають бути відпрацьовані. Щоб вирішити питання приєднання до "Поступу" або неприєднання. Щоб разом будувати Велику Україну. Але людина ніколи не буде це робити, якщо вона є соціальним дроном! Прочитання цих пунктів у соціального дрона має викликати алергію. А у громадянсько-налаштованої - зацікавлення, щоб розібратись.
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (08 червня 2025 р.)Польський Сейм затвердив нове державне свято. 11 липня відзначатимуть Національний день пам'яті поляків – "жертв геноциду, вчиненого ОУН та УПА на східних землях Другої Речі Посполитої". У відповідь Міністерство закордонних справ України заявило, що це суперечить духу добросусідських відносин між Україною та Польщею. Правильно відповіло.Поляки що, почали забувати, якщо впаде Україна, то паде й Польща?Ні. І польська влада, і всі розумні поляки та еліта точно знає, що це їм шкодить. Дружня і сильна Україна, а тим більше антиросійська, є гарантом безпеки для Польщі. І все одно роблять такі дії. Чому?Бо розумні поляки та еліта нікого не цікавлять як виборці, цікавить люмпен.Бо треба заручитись підтримкою тих, від кого залежить результат на демократичних виборах. В більшості це якраз ті, хто не здатен мислити раціонально. Вони приймають рішення на основі емоцій.Тобто результат виборів у будь-якій демократичній державі сильно залежить від середнього культурного, освітнього рівня населення.Розуміє верхівка Польщі чи не розуміє наслідки своїх антиукраїнських дій, але діяти буде в угоду люмпенізованих громадян. Інакше владу втратить..Саме цей ефект, коли є залежність влади від рівня розвитку населення критично проявляється при діючій демократичній системі влади. Хочеш не хочеш, але маєш робити так і говорити те, щоб за тебе проголосували громадяни, які думають не розумом, а емоціями. Причому примітивними емоціями, які мають походження від тваринних інстинктів.Цей недолік демократичної системи проявляється в будь-якій країні де діє демократія. І це одна з причин, чому ми виступаємо за зміну діючої системи влади на Громадянську республіку. Щоб не було такого, коли до влади приходять лише балакуни, а не ті, хто хоче і здатен країну розвивати. При Громадянській республіці вплив на владу тупорилої частини населення менший.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"