Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну!
Додано 14 лип 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Кількість підписників: 598
Фото: 110
Посилання: 431
Опис:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Джерело

За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(21 червня 2025 р.)Олігархію, як систему влади по...

Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
180 Охват/переглядів 2025-06-21 07:32 Повідомлення №1840
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(21 червня 2025 р.)Олігархію, як систему влади потрібно прибирати.Не олігархів потрібно прибирати, а саме систему влади, яка породжує олігархію.Бо ця система діє за принципом: гроші - вибори - прихід до влади - повернення грошей із прибутком.В результаті маємо владу, яку цікавить лише збагачення, власний бізнес. У такої влади розвиток країні не є пріоритетом.Як прибрати олігархію? Як її нівелювати?Є два варіанти.Перший - встановити диктатуру і вичистити капітал з влади.Ми проти такого варіанту.Встановити диктатуру не так і просто. Потрібна підтримка достатньо великої кількості громадян і потрібні відповідні обставини в країні. Щоб така підтримка з'явилась. Якраз наша влада такі обставини та створює. Корупція, відсутність розвитку країни, бідність, відсутність можливості досягнути справедливості законним шляхом. Все це веде до диктатури.Але досвід історії свідчить, що все це врешті-решт погано завершується. Дуже мало прикладів, коли диктатура призводила до чогось гарного. Так, на початку порядок необхідний може і буде забезпечено. Але через деякий час авторитарне правління стає консервативним. Починаються застійні явища. Потім починається деградація країни. А прибрати диктатури важко. Потрібно чекати, поки ослабне або сама зійде з політичної сцени.Є другий варіант прибрати олігархію - змінити систему влади.Але це реформа. І вона може бути успішною лише в разі, якщо громадяни зрозуміють необхідність такої зміни. І почнуть їх підтримувати. Тобто потрібна довготривала пропаганда. Самі собою народні маси, без популяризації таких реформ, не здатні дійти до необхідних висновків. А якщо намагатись змінити систему влади без достатнього розуміння громадянами, що і на що змінюється і навіщо, то буде крах. Реформа не запрацює. Але одночасно буде і дискредитація необхідних змін. Це відштовхує розвиток країни назад ще далі від того моменту, з якого диктатура починала правити.Тому єдиний шлях - це постійно пропагувати серед народу причини необхідності зміни демократії (як системи влади) на республікансько-громадянську систему - Громадянську республіку.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"