Джерело
За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(23 червня 2025 р.)Під час нашої роботи з пошуку ...
188 Охват/переглядів
2025-06-23 05:30
Повідомлення №1842
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(23 червня 2025 р.)Під час нашої роботи з пошуку однодумців отримали таку відповідь:"Я знаю багато про вашу партію. Однак мені не цікаво бути партійним чи брати участь в цьому політичному шоу, яке відбувається в Україні. Однак, дякую, що написали!".Ми хочемо прокоментувати цю відповідь.Ми не є партією і не збираємось нею бути. Партія - це інструмент отримання влади. І так, діюча демократична система влади так працює, що без шоу перемогти у виборах неможливо або майже неможливо. Працює схема: гроші - вибори - прихід до влади - повернення грошей із прибутком. Тому без шоу не обійтись, на жаль.Для змін в країні потрібно не партії створювати, а Громадянські сили.Чим відрізняються?Якщо мета партії - це отримати владу, то мета Громадянської сили - змінити країну.Перед кожним громадянином України стоїть вибір. Брати участь в створенні потужної Громадянської сили чи не приймати.Тобто фактично стоїть питання: брати участь в розбудові країни чи ні?І є два типи громадян: ті хто це робить і ті, хто - ні. Ті, хто не діє в якійсь Громадянській силі або не створює її то, він поводитися як соціальний дрон.Чим більше громадян будуть займати позицію соціального дрону, тим простіше олігархії утримувати владу. І використовувати країну як інструмент для своїх бізнесових інтересів. Саме це і відбувається в Україні.А потім правління олігархії бумерангом вдаряє по тім же громадянам, яких "політика не цікавила". Потім ці громадяни вимушені йти на війну, воювати. Або ж ховатись від неї. Або намагаються втекти за кордон і там прижитися в приймах, як непрохані гості. А ще по громадянах регулярно прилітають ракети, дрони. Все це через те, що країна слабка. А слабка з причини правління олігархії.Країна слабка якраз через те, що більшість громадян не хочуть брати участі в розбудові своєї країни. Замість них це роблять бізнесмени, але розвивають її під себе. А наївні громадяни потім розповідають, що влада не така чи робить щось не так. Насправді, влада робить все що їй треба і ніколи не збиралась думати про наївних громадян. Просто їх використовує.Ми шукаємо тих, хто все це розуміє і з цим згоден. Щоб разом будувати Громадянську силу яка змінить Україну, зробить її Великою Україною.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"