Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну!
Додано 14 лип 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Кількість підписників: 598
Фото: 110
Посилання: 431
Опис:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin

👥 Кількість підписників

598
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: +1
Середній/Місяць:: +1

👁️ Середній перегляд на повідомлення

120
Середній/День:: 139
Середній/Тиждень:: 104
ERR: 20.07%

📊 Кількість повідомлень на день

1.8
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 1.9
Середнє за день: 1.8

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (28 червня 2025 р.)День Конституції 28 червня. Що ми святкуємо?А "святкуємо" ми панування олігархії. Саме діюча Конституція України закріплює систему влади, яка працює по схемі: гроші - вибори - прихід до влади - повернення грошей із прибутком.Внаслідок маємо правління олігархії (злиття бізнесу і влади). Олігархію ніколи і ніде не цікавить розвиток країни. Її завжди цікавить збільшення власного капіталу.Одночасно потрібно сказати, що нинішня Конституція також не відповідає й іншим реаліям сьогодення. Її норми не захищають від свавілля влади, не дозволяють домогтися справедливості. Багато хто вважає, що від Конституції щось залежить. Але, як свідчить практика, насправді все залежить тільки від влади, а не від Конституції. І не має значення, що в ній написано.Навіть якщо змінити Конституцію, то це все одно не призведе до усунення олігархії.Якщо  зараз  хтось замінить нашу Конституцію на Конституцію Громадянської республіки, – то нічого не зміниться. Потрібно змінити мислення громадян. А це пропаганда. Над цим потрібно працювати, якщо ми хочемо усунути олігархію. Цим ми і займаємось. Але це не робиться швидко.Варто додати, що Конституцію замінити потрібно. Але одночасно зі зміною пануючої олігархічно-демократичної  ідеології у суспільстві. Зміна Конституції має просто зафіксувати нові принципи побудови життя Українського народу. І лише тоді, коли критична маса громадян їх зрозуміє та підтримає, є сенс і Конституцію змінювати.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
"ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використання) :Вектор № 12 Перелік основних позицій (ідей, тез, якорів, наративів тощо) для нашої пропаганди. Це те, що ми в суспільство просуваємо.*** Велика Україна - наша мета!*** Соціальний дрон - головна проблема! *** Проблеми в Україні через олігархію (поєднання бізнесу і влади). Олігархія - ворог, це наслідок і демократичної системи влади, і панування психології соціального дрону.*** Олігархія - це, увага, поєднання бізнесу і влади, а не просто впливові великі бізнесмени, як багато хто вважає. Це бізнес у владі.*** До панування олігархії призводить демократична система яка працює по схемі: гроші - вибори - прихід до влади - повернення грошей із прибутком.*** Громадянська республіка - це система влади, яка нівелює олігархію.*** Необхідно прибрати діючу демократичну систему влади, замінити на республікансько-громадянську (Громадянську республіку).*** "Поступ" - єдина в країні організація, яка одночасно: знає сутність проблем країни (діагноз), має план дій, програму (лікування), ПРАКТИЧНО рухається (робить конкретні дії) відповідно до програми.*** Мета "Поступу" не влада, а зміна країни. *** Подолати корупцію може будь-яка влада за півроку, якщо ні - то це не влада, або сама корумпована.*** У кожного громадянина існує чотири можливі варіанти поведінки по відношенню до країни: а) приєднатись до діючої організації або партії (по аналогу "Поступу") і разом з нею будувати потужну країну; б) створити свою власну організацію і діяти щодо розбудови України; в) діяти самостійно по розбудові України, але це не є ефективним і може бути проявом неадекватності; г) нічого не робити, бути соціальним дроном.*** Перший крок до Великої України - самостійна Україна (позбавились від залежності РФ, тепер треба і від США).*** Громадянин - це той, хто ПОСТІЙНО робить щось з цього, відповідно до обставин:- особисто приймає участь в управлінні країною;- співпрацює із владою по розбудові України;- впливає на владу;- тисне на владу;- замінює недолугу владу (шляхом чергових, позачергових виборів, а якщо треба - то негайно, через Майдан).*** За стан держави завжди винна тільки влада. Народ же винний в тому, що влада паршива, але не за стан справ в країні!
АНОНС СЬОГОДНІ ПЛАНОВА ГРОМАДЯНСЬКА СЕРЕДА ОРГАНІЗАЦІЇ "ПОСТУП"Онлайн-конференції відбуваються в Телеграмі. В аудіоформаті.ПОРЯДОК ДЕННИЙ.1. Пояснення поступівської концепції пропаганди. (З ЦЬОГО БАЖАНО ПОЧАТИ, як вступ. ПОВТОРЮЄМО)2. Питання критеріїв ефективності руху "Поступу". Перелік показників сформовано, є в технологічній групі. Оцінюємо їх. (в разі модерування Д.Т.).3. Актуалізація поступівського сайту. Виділяємо для цього 15-20 хвилин.(Починаємо з питання "Прочитайте перед тим, як вступити в «ПОСТУП» дану статтю".)4. Головне питання: прискорення, масштабування, збільшення потужності нашої роботи. ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ РОБОТИ (організація роботи).Практичне питання: як досягнути, щоб Актив перетворився на ядро? Метод солоних огірків.Задачі 2+3 - кількість і якість. Про яку якість і кількість йде мова? Часу для цього багато не потрібно, але що потрібно, щоб цей процес було запущено? Повертаємось до обговорення питання Активу і Ядра. Що це таке? Звідки береться і що з цим робити? Навіщо потрібне саме Ядро, що від нього залежить?5. Відпрацьовуємо "Одне питання" по напрямку Кадри, (при наявності К.С.).6. На яку мотивацію ми розраховуємо в створенні Громадянського руху?Питання розглядаються в будь-якому порядку. Порядок визначає модератор наради. Модератор визначається перед початком обговорення.***ГОСТІ запрошуються.Наші конференції носять робочий характер. Гості можуть приймати участь в обговоренні всіх поступівських питань. Для гостей попередніх реєстрацій чи попереджень не потрібно.Якщо гості мовчать і просто слухають (на екскурсії), то можуть не представлятись.Якщо у гостей будуть питання, то виділяємо для цього до 30 хв. часу. Але бажано попередити.Початок - о 19:00. Завершення - о 20:30. Конференція проводиться на базі спеціально створеного для цього технологічного каналу "Громадянська середа (ГО "Поступ")".В цьому каналі є посилання для приєднання до конференції. Приєднатись до цього технологічного каналу "Громадянська середа (ГО "Поступ")" можна за посиланням: https://t.me/gsPostup
"ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використання) :Вектор № 37Чому ми не використовуємо платну рекламу?Завдання побудувати Велику Україну потребує впровадження в суспільство Громадянської ідеології. Те, що демократію, як систему влади потрібно прибирати, зрозуміло багатьом. Бо породжує олігархію - злиття бізнесу і влади. Потрібно замінити діючу систему влади на республікансько-громадянську (систему Громадянської республіки). А це, в свою чергу, можливо лише в разу панування в суспільстві Громадянської ідеології.Відомо, що будь-яку ідеологію маси не здатні сприймати розумом. Лише як віру.Віра розповсюджується методом зараження.А зараження ніколи не відбувається через інформаційний вплив. Тобто кількість інформації майже не впливає на сприйняття народом нової ідеології. Зараження відбувається лише від людини до людини. І чим більше "заражених" тим більший ефект зараження. За рахунок реклами це не досягається. А досягається методом індивідуальних пропагандистів, який і застосовує "Поступ". Цей метод має і іншу назву - апостольський. Саме таким методом розповсюджуються всі релігії.Тому ми і не витрачаємо гроші на рекламу і не збираємось це робити. Але гроші можна використовувати на самі медіа продукти. Проте толку з цього також не буде, якщо громадянин комусь буде давати подивитись гарний ролик, але сам не буде розуміти, що він дає. Індивідуальний пропагандист відрізняється від прихильника (аналог прихожанина в церкві) тим, що здатен пояснити, що він пропагує і у що він вірить. Прихильник просто вірить, але пояснити чітко не здатен. Проте велика кількість прихильників здатна впливати на зараження інших людей, щоб вони ставали прихильниками. Кожен прихильних фактично прив'язаний до свого індивідуального пропагандиста. Це як аналогія священника і прихожанина в церкві. Прихожанин у церкві вірить в Бога не тому, що прочитав гарні і дорогі оголошення чи відео, а тому, що стикається із віруючими людьми, які на нього впливають. А щоб цей процес рухався в напрямку зростання мають бути священники, які модерують процес "зараження" людини вірою. Таку функцію мають виконувати індивідуальні пропагандисти в "Поступі". Тобто реклама тут не потрібна, ані платна, ані безплатна. Збільшення кількості індивідуальних пропагандистів - це те, що потрібно. Але і вони за гроші не зможуть дати результату, якщо самі не будуть впевнені (вірити) в те, що пропагують.Важливе уточнення:ці принципи діють для впровадження ідеології в маси, а для інших видів пропаганди реклама може давати необхідний результат.
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(23 червня 2025 р.)Під час нашої роботи з пошуку однодумців отримали таку відповідь:"Я знаю багато про вашу партію. Однак мені не цікаво бути партійним чи брати участь в цьому політичному шоу, яке відбувається в Україні. Однак, дякую, що написали!".Ми хочемо прокоментувати цю відповідь.Ми не є партією і не збираємось нею бути. Партія - це інструмент отримання влади. І так, діюча демократична система влади так працює, що без шоу перемогти у виборах неможливо або майже неможливо. Працює схема: гроші - вибори - прихід до влади - повернення грошей із прибутком. Тому без шоу не обійтись, на жаль.Для змін в країні потрібно не партії створювати, а Громадянські сили.Чим відрізняються?Якщо мета партії - це отримати владу, то мета Громадянської сили - змінити країну.Перед кожним громадянином України стоїть вибір. Брати участь в створенні потужної Громадянської сили чи не приймати.Тобто фактично стоїть питання: брати участь в розбудові країни чи ні?І є два типи громадян: ті хто це робить і ті, хто - ні. Ті, хто не діє в якійсь Громадянській силі або не створює її то, він поводитися як соціальний дрон.Чим більше громадян будуть займати позицію соціального дрону, тим простіше олігархії утримувати владу. І використовувати країну як інструмент для своїх бізнесових інтересів. Саме це і відбувається в Україні.А потім правління олігархії бумерангом вдаряє по тім же громадянам, яких "політика не цікавила". Потім ці громадяни вимушені йти на війну, воювати. Або ж ховатись від неї. Або намагаються втекти за кордон і там прижитися в приймах, як непрохані гості. А ще по громадянах регулярно прилітають ракети, дрони. Все це через те, що країна слабка. А слабка з причини правління олігархії.Країна слабка якраз через те, що більшість громадян не хочуть брати участі в розбудові своєї країни. Замість них це роблять бізнесмени, але розвивають її під себе. А наївні громадяни потім розповідають, що влада не така чи робить щось не так. Насправді, влада робить все що їй треба і ніколи не збиралась думати про наївних громадян. Просто їх використовує.Ми шукаємо тих, хто все це розуміє і з цим згоден. Щоб разом будувати Громадянську силу яка змінить Україну, зробить її Великою Україною.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (22 червня 2025 р.)Розходиться інформація, що ось це пише Народний депутат від партії "Слуга народу" Дмитро Гурін:"Джерело української корупції — український народ.Хабарі не тільки беруть, їх ще й дають.Можна довго агітувати за посадки чиновників, але громадяни для цього мають не давати хабарі, а йти в поліцію, ДБР і НАБУ.І буде діло".Бачимо приклад, коли влада нахабно переводить стрілки на народ. Виходить – це Український народ створив умови для корупції?Це народ пише та приймає закони, за якими живе країна? Якщо народ винен у корупції, то значить народ має право, власноручно, без народних депутатів розбиратися з корупціонерами, по справедливості звісно?Те, що нардеп говорить повну маячню, то це ясно. Питання інше: навіщо він цю дурню розповідає?Бо треба, аби цю дурню обговорювали. Відвернути увагу. Щобільше, є люди, які дійсно можуть в це повірити та розповідатимуть хрінь щось типу: потрібно починати з себе.Ось приклад, можливої дискусії. Тобто практичний результат маніпулятивного вкиду зі сторони влади:Громадянин А:Перше, чому дають хабар? Часто навіть не тому, що вимагають, а тому, що бажають бути кращі ніж сусід. Щоб швидше щось вирішити, і починають шукати кому дати там, де навіть і не вимагають.Громадянин Б:Ото сказав, це в кого така ситуація "бажають бути кращі ніж сусід", щоб швидше щось вирішити? Може дають хабаря, бо звичайним шляхом не можна вирішити питання?Громадянин А:Скільки раз проходив таке. Коли люди дають хабар, щоб не стояти у черзі. Щоб не чекати згідно закону, а зробити папери швидше, наприклад у БТІ, але ж з них ніхто хабаря не вимагав!Громадянин В:А чому так не можна робити, якщо такий механізм є? Цей же механізм не люди створили, а чиновники. Я б був би психологічним мазохістом і дурнем, якщо б стояв в черзі два роки задля отримання пільгового житла для своєї сім'ї, якщо є можливість дати хабар і не чекати. А якщо б це стосувалось, наприклад лікування когось із рідних, то я б не просто дурнем був би. А ще й проявляв би злочинну недбалість до членів моєї сім'ї. Цікаво, багато знайдеться таких принципових, хто заради принципу і порядку буде жертвувати життям чи здоров'ям своїх близьких?Громадянин А:Я до чого написав? Що корупція не однозначна. Є побутова, де часто люди самі ідуть і з них часто не вимагають нічого. А є там де вимагають або закони написані так, щоб можна було б вимагати.І таким чином можна продовжувати дискутувати. От саме це – нескінченні дискусії серед громадян і були метою нардепа. Аби відвернути їх увагу від розуміння реальних причин проблеми країни. А реальна причина проблем України одна – влада.Ми пропонуємо дуже уважно сприймати те, що говорять люди з влади. Чим більше влада стає непопулярною, тим більше йде маніпулятивних інформаційних вкидів. Треба ж їм якось намагатись утримуватись у владі, якщо країну не розвивають. От і займаються ІПСО проти власного народу.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(21 червня 2025 р.)Олігархію, як систему влади потрібно прибирати.Не олігархів потрібно прибирати, а саме систему влади, яка породжує олігархію.Бо ця система діє за принципом: гроші - вибори - прихід до влади - повернення грошей із прибутком.В результаті маємо владу, яку цікавить лише збагачення, власний бізнес. У такої влади розвиток країні не є пріоритетом.Як прибрати олігархію? Як її нівелювати?Є два варіанти.Перший - встановити диктатуру і вичистити капітал з влади.Ми проти такого варіанту.Встановити диктатуру не так і просто. Потрібна підтримка достатньо великої кількості громадян і потрібні відповідні обставини в країні. Щоб така підтримка з'явилась. Якраз наша влада такі обставини та створює. Корупція, відсутність розвитку країни, бідність, відсутність можливості досягнути справедливості законним шляхом. Все це веде до диктатури.Але досвід історії свідчить, що все це врешті-решт погано завершується. Дуже мало прикладів, коли диктатура призводила до чогось гарного. Так, на початку порядок необхідний може і буде забезпечено. Але через деякий час авторитарне правління стає консервативним. Починаються застійні явища. Потім починається деградація країни. А прибрати диктатури важко. Потрібно чекати, поки ослабне або сама зійде з політичної сцени.Є другий варіант прибрати олігархію - змінити систему влади.Але це реформа. І вона може бути успішною лише в разі, якщо громадяни зрозуміють необхідність такої зміни. І почнуть їх підтримувати. Тобто потрібна довготривала пропаганда. Самі собою народні маси, без популяризації таких реформ, не здатні дійти до необхідних висновків. А якщо намагатись змінити систему влади без достатнього розуміння громадянами, що і на що змінюється і навіщо, то буде крах. Реформа не запрацює. Але одночасно буде і дискредитація необхідних змін. Це відштовхує розвиток країни назад ще далі від того моменту, з якого диктатура починала правити.Тому єдиний шлях - це постійно пропагувати серед народу причини необхідності зміни демократії (як системи влади) на республікансько-громадянську систему - Громадянську республіку.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
"ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, для службового використання) :Вектор 36Про відписників з нашого телеграм-каналу "За Велику Україну!".Як до цього відноситись?Зазвичай на такі питання прийнято відповідати щось на кшталт "ми не гонимось за кількістю, нас цікавить якість". Тобто всі намагаються казати, що це нормальний процес. Хоча насправді для них це трагедія. Це шлях до банкрутства. Бо абсолютна більшість каналів мають мету - нарощування кількості підписників. Бо це - гроші. Це бізнес. І це стосується абсолютно всіх платформ.У нас ситуація інша.Бо задачі каналу інші.Ми створюємо Громадянську силу. Вона базується на громадянах, які не є соціальними дронами і які вже вмотивовані діяти заради України.Тобто у нас немає мети - отримати владу. Наша мета - змінити країну.Сам канал ми НЕ РОЗГЛЯДАЄМО як пропагандистський. Він координаційний. Тобто в ідеалі - це спільнота людей, які сприймають нашу Доктрину і готові проявляти активність задля її реалізації. Щодо кількості, то так у нас є цільова мета - 1000 підписників. Але не будь-якою ціною і не будь-яких.А лише тих, які будуть відповідати поставленим завданням. Термінів досягнення цього показника у нас немає. Бо діяльність ми і так ведемо зараз. Чому саме цей показник 1000, написано в Доктрині.Принциповим для досягнення цієї мети є постійний прихід в канал громадян і постійний ВИХІД. Бо таким чином робиться необхідна нам фільтрація. Залишаються ті, які сприймають наші стратегію і тактику.Прихід нового підписника ми сприймаємо дуже позитивно. Бо це потенційний наш однодумець. Крім того, це дає можливість вичищати канал від соціальних дронів з тенденцією до зростання. Так, тенденція до зростання нам потрібна. Але не за рахунок якості. Бо ми розраховуємо на кожного підписника як на "одиницю" в розвитку нашого Громадянського руху. Тобто ми дуже раді, коли люди відписується. Це так і є, як би воно не звучало дивно. Але виключно при умові, що одночасно приходять інші. І при тенденції загального зростання. Якщо тенденція буде йти до зменшення кількості, то це погано. Але все одно є плюс - зростає якість. Головне для нас - збільшення потужності нашої сили. І це точно не кількість підписників тут чи в будь-якому нашому інструменті. При досягненні необхідної критичної маси нашої потужності, ми візьмемо в свої руки всю владу і повністю перепрошиємо цю країну. Це наша мета. Тому і вибори нас не цікавлять, поки не доберемось до необхідного рівня потужності. І якщо це буде тільки через 150 років то так і буде. В цьому випадку нашу справу маємо передавати наступним поколінням Українців.
"ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використання) :Вектор № 25.Навіщо робляться ці Вектори?Основна ідея в тому, щоб налаштовувати власну команду на необхідний ритм. Щоб всі учасники команди однаково акцентували свою увагу на ті моменти, які в першу чергу важливі для досягнення мети. Таким чином забезпечується процес синергії.Елементи цього інструменту ми використовуємо і в наших Спротивах. Коли періодично (циклічно) даємо необхідні позиції. Реально - це забезпечення роботи пропаганди. Бо пропаганда - це наш головний і єдиний інструмент досягнення мети. А мета проста: створити потужну громадянську силу, яка має прийти до влади і повести країну радикальними реформами.ПРОПОНУЄТЬСЯ давати пропозиції (Твердохлібу напряму або через Представників) додаткові питання для цих наших Векторів. Або повідомляти, якщо щось викликає роздратування. Бо ці Вектори мають стимулювати роботу, а не дратувати. Непоступівці також можуть давати свої пропозиції по векторам чи запитання. Через контакти, які визначені в описі каналу. Вони потім транслюються до центру управління Поступу.
АНОНС СЬОГОДНІ ПЛАНОВА ГРОМАДЯНСЬКА СЕРЕДА ОРГАНІЗАЦІЇ "ПОСТУП"Онлайн-конференції відбуваються в Телеграмі. В аудіоформаті.ПОРЯДОК ДЕННИЙ.1. Пояснення поступівської концепції пропаганди. (З ЦЬОГО БАЖАНО ПОЧАТИ, як вступ. ПОВТОРЮЄМО)2. Питання критеріїв ефективності руху "Поступу" (продовжуємо, опрацьовуємо питання в разі модерування Д.Т.).3. Актуалізація поступівського сайту. Виділяємо для цього 15-20 хвилин.(Починаємо з питання"Прочитайте перед тим, як вступити в «ПОСТУП» дану статтю".)4. Головне питання: прискорення, масштабування, збільшення потужності нашої роботи. ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ РОБОТИ (організація роботи).Практичне питання: як досягнути, щоб Актив перетворився на ядро? Метод солоних огірків.Задачі 2+3 - кількість і якість. Про яку якість і кількість йде мова? Часу для цього багато не потрібно, але що потрібно, щоб цей процес було запущено? Повертаємось до обговорення питання Активу і Ядра. Що це таке? Звідки береться і що з цим робити? Навіщо потрібне саме Ядро, що від нього залежить?5. Відпрацьовуємо "Одне питання" по напрямку Кадри, (при наявності К.С.).6. На яку мотивацію ми розраховуємо в створенні Громадянського руху?Питання розглядаються в будь-якому порядку. Порядок визначає модератор наради. Модератор визначається перед початком обговорення.***ГОСТІ запрошуються.Наші конференції носять робочий характер. Гості можуть приймати участь в обговоренні всіх поступівських питань. Для гостей попередніх реєстрацій чи попереджень не потрібно.Якщо гості мовчать і просто слухають (на екскурсії), то можуть не представлятись.Якщо у гостей будуть питання, то виділяємо для цього до 30 хв. часу. Але бажано попередити.Початок - о 19:00. Завершення - о 20:30. Конференція проводиться на базі спеціально створеного для цього технологічного каналу "Громадянська середа (ГО "Поступ")".В цьому каналі є посилання для приєднання до конференції. Приєднатись до цього технологічного каналу "Громадянська середа (ГО "Поступ")" можна за посиланням: https://t.me/gsPostup