Джерело
За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (13 липня 2025 р.)Отримали коментар на наш черго...
166 Охват/переглядів
2025-07-13 07:56
Повідомлення №1876
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (13 липня 2025 р.)Отримали коментар на наш черговий Спротив:"Це велике питання, що (не)ефективніше, діяти самостійно чи у складі партії. Такі як Шарій і без партії понавпливали так, що не дай боже. З іншого боку партій зареєстровано сотні, але який вплив вони мають, якщо не пройшли до парламенту? Тому я би не оцінював людей категорично за наявністю в їх кишені партбілета".Нагадаємо, це був коментар на нашу позицію, що існує чотири можливих варіантів поведінки Громадянина стосовно своєї країни: - приєднатись до якоїсь громадянської організації чи партії (по аналогу "Поступу") що діє, і разом з нею будувати Україну;- створити свою власну організацію і почати діяти щодо розбудови України;- діяти самостійно по розбудові України, але це не є ефективним і сприймається як неадекватність;- нічого не робити, бути соціальним дроном.При чому тут партії? Партія - це інструмент отримання влади. А ми говоримо про інструмент управління країною. Це різні речі. Для управління країною потрібна не партія, а сила, яка здатна це робити. Тобто формальне або неформальне об'єднання Громадян які мають бажання і мету розвивати свою країну. Іноді такі Громадянські сили створюють партію. Просто для того, щоб легалізувати владу що існує. І РОБЛЯТЬ це, а не просто розповідають, як це робити. Індивідуально діяти можна. Але індивідуум ніколи не буде "об'єднанням Громадян". І, відповідно, ніякої Громадянської сили створити не зможе. А якщо почне набирати популярність і буде залишатись один, то його нейтралізують конкуренти. І досить швидко.Коли людина розповідає, що можна діяти індивідуально, то цим просто виправдовує власну громадянську бездіяльність.І тепер про впливовість. Запам'ятайте, якщо на владу потрібно впливати, щоб вона почала робити реформи, то таку владу потрібно змінювати на іншу. А не впливати на неї. Впливати можна лише на СВОЮ владу. Якщо ти знаходишся в ній. Якщо ти є її частиною. Тобто тоді, коли будь-який Громадянин є частиною єдиної Громадянської влади. Тоді впливати доцільно, бо це своє, для себе і таких як ти.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"