"ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використання) : Вектор № 19Саме перше, що треба узнати і зрозуміти, щоб зрозуміти шлях "Поступу" - це питання влади, а саме:а) при яких умовах влада втрачається;б) чому результати на виборах і реальна влада - це абсолютно різні речі;в) чому перемогти на виборах за гроші можна, але отримати реальну владу за гроші неможливо;г) як отримати реальну владу (підтримку людей);д) формальна влада (перемога на виборах) не є владою реальною. Бо фактична влада - це виключно підтримка людей. Голосувати можуть і за тих, кого не підтримують, методом найменшого зла, наприклад;д) чим принципово відрізняється поведінка люмпену (біля 30% населення) і середніх прошарків (біля 70%)? Чому на базі люмпену сильну владу неможливо отримати, а середній клас на популізм не ведеться і повести його за собою складно.Це основні питання, з яких потрібно починати розуміти те, що ми робимо.Технологія приходу до влади є в нашій Доктрині "Громадянська республіка" в третьому розділі.Він так і називається: "Розділ III. Технологія приходу до влади".Знайти доктрину в Гуглі просто. Потрібно набрати слова: "Доктрина Громадянська республіка" і вона буде на перших місцях. Знайдіть і прочитайте!
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (31 серпня 2025 р.)Ми отримали пропозицію прибрати з нашого сайту антикорупційний матеріал, який ми опублікували ще 7 років тому.За це нам запропонували гроші. Мотивували тим, що незгодні з матеріалом.Ось цей матеріал: https://postup.org.ua/novyny-i-publikatsii/201-kak-kievskie-chinovniki-otmivayut-millioniНаша позиція:Ми вважаємо, що боротьбу з корупціонерами треба вести системно, а не індивідуально.Бо якраз індивідуальний підхід і дозволяє робити такі пропозиції. Схема заробітку проста. Антикорупціонер, чи якась організація, яка себе називає антикорупційною, збирає компромат на корупціонерів. Потім цей компромат використовується як інструмент шантажу. В разі, якщо корупціонер не заплатить гроші, то матеріали йдуть в ЗМІ або до правоохоронних органів. Таким чином заробляють на корупціонерах під виглядом антикорупційної діяльності."Поступ" таким не займається. Прибрати корупцію може тільки воля влади. І все. Людям, які запропонували нам цю оборудку ми публічно пропонуємо написати нам офіційного листа. Де викласти всі обставини справи. І ми його опублікуємо під нашим зазначеним матеріалом абсолютно безкоштовно.Також наперед пропонуємо всім зрозуміти, що у "Поступу" тільки одне завдання - побудувати Велику України. І на цьому шляху ми не збираємося, по ходу справи, отримувати якісь сумнівні прибутки під виглядом громадянської діяльності.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
"ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використання) : Вектор № 9Кадрова концепція "Поступу":а) будь-яка діяльність в "Поступі" виключно добровільна, без жодного примушення чи маніпулятивного нагнітання;б) апріорі вважаємо, в "Поступі" відсутні соціальні дрони, яким байдужа Україна;в) якщо поступівець не діє, то має бути причина. І це точно не відсутність часу. Бо знайти 15 хвилин в день (або хоча б на тиждень) може кожен!Для того, щоб громадянин почав діяти, очікується, що він має пройти еволюційний шлях: 1) ДІЗНАТИСЬ: що, для чого робить і як робить "Поступ". 2) ЗРОЗУМІТИ.3) СПРИЙНЯТИ.І лише після цього - ДІЯТИ.Без розуміння та сприйняття нічого не вийде. Тому ми і кажемо, що вся робота має бути добровільною. Бо у кожного різний час проходження зазначеного шляху. Може бути таке, що людина цей еволюційний шлях і не здатна пройти. Бо для розуміння потрібне і бажання, і певна базова підготовка. А для повного розуміння нюансів потрібні ще й базові знання, це, як мінімум п'ять рекомендованих книжок плюс книга "Сомнія".p.s. цей Вектор більше для НЕпоступівців, бо поступівці все це знають.
АНОНС СЬОГОДНІ ПЛАНОВА ГРОМАДЯНСЬКА СЕРЕДА ОРГАНІЗАЦІЇ "ПОСТУП"Онлайн-конференції відбуваються в Телеграмі. В аудіоформаті.ПОРЯДОК ДЕННИЙ.- Моніторинг по основним нашим завданням: 2 (по кадрам) + 3(по пропаганді). Розглядаємо кожен раз практичну роботу кожного напрямку взагалі. І поглиблюємось по окремому якомусь з напрямків. Якому конкретно - визначаємо перед початком ГС.Сьогодні на Громадянській середі маємо продовжити роботу щодо стратегії і тактики роботи нашого тлг-каналу "За Велику Україну!". Проблематику викладено раніше - 18 серпня. - Актуалізація поступівського сайту. Виділяємо 15-20 хвилин.(Починаємо з питання "Три види діяльності".)Є також і ПОЗАЧЕРГОВЕ питання. До "Поступу" звернулись із прохання прибрати одну з наших публікацій з нашого сайту. Ця публікація щодо корупції в КМДА в сфері програм захисту тварин. Публікація давня, ще до війни зроблена. Маємо вирішити, як діяти. Питання розглядаються в будь-якому порядку. Порядок визначає модератор наради. Модератор визначається перед початком обговорення. Можуть бути різні модератори по різних питаннях.***ГОСТІ запрошуються.Наші конференції носять робочий характер. Гості можуть приймати участь в обговоренні всіх поступівських питань. Для гостей попередніх реєстрацій чи попереджень не потрібно.Якщо гості мовчать і просто слухають (на екскурсії), то можуть не представлятись.Якщо у гостей будуть питання, то виділяємо для цього до 30 хв. часу. Але бажано попередити. Увага, мова йде про гостей, які мають питання до нашої роботи, а не тих, хто хоче використовувати нашу платформу в якості просуванням власних позицій. Якщо в когось будуть такі питання (просування), то ми готові з ними спілкуватись, але поза межами Громадянських серед.Початок - о 19:00. Завершення - о 20:30. Конференція проводиться на базі спеціально створеного для цього технологічного каналу "Громадянська середа (ГО "Поступ")".Приєднатись до цього технологічного каналу "Громадянська середа (ГО "Поступ")" можна за посиланням: https://t.me/gsPostup
"ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використання) : Вектор № 8.Наша мета досягається тільки пропагандою.Пропаганда, будь-яка, не тільки поступівська, залежить від наступних факторів:- Стале інформаційне поле.Множина людей, набір людей, на яких розповсюджується пропагандою, має бути однією, без змін, поступово розширюючись, інакше "гріється море".- Якість контенту.Має бути дуже і дуже примітивна і доступна до розуміння навіть для повного довбня. Пропаганда не займається поясненнями, вона лише дає чіткі інформаційні вкиди. Пояснення даються вже зацікавленим, хто хоче розібратись. Звичайний піпл такого не хоче. - Кількість розповсюджувачів (людей, індивідуальних пропагандистів).Це головний фактор. При пропаганді діє ефект зараження, саме цей фактор є вирішальний.Успішність нашої пропаганди вимірюється тільки одним показником: кількістю людей в суспільстві, які сприйняли (узнали) нашу громадянську ідеологію. Ідеологія вкладається в суспільство як віра. Але ті, хто її вкладають, мають розуміти, що вони вкладають. Тобто цільовий результат вимірюється не кількістю пропагандистів, а кількістю запропагованих. А потужність пропаганди вимірюється кількістю індивідуальних пропагандистів та сукупністю їх інформаційних полей.Усвідомлення вкладеної інформації та віра в неї досягається тільки шляхом зараження - методом від людини до людини. А не від ролика в ютубі до людини чи від якогось бота, чи ще від чогось штучого із використанням сучасних інформаційних технологій.Приклад. Є інформаційне поле покриття пропагандою - 2 млн. Це може бути досягнуто в тому ж Фейсбуці із 2 млн. підписників. Це можна зробити за гроші. А можна зробити і іншим шляхом - 400 (не астрономічна цифра) людей самостійно, за власною ініціативою розповсюджують інформацію. І кожен з них має 5000 підписників (що неважко досягнути будь-кому). Також інфополе буде - 2 млн. Але ефект реально дає тільки другий варіант і його неможливо зробити за гроші.
"ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використання) :Вектор № 7Для залучення людей в "Поступ" ми нікого не переконуємо. Ні з ким не дискутуємо. Просто розповідаємо про наш рух. Про наші цілі, мету і методи їх досягнення. Шукаємо тих, хто з цим погоджується. Такі люди є, їх треба шукати, це і робимо. На практиці це означає, що треба поширювати інфу про нашу мету, принципи, задачі, план дій - тобто поширювати ідеологію. Цим ми збільшуємо наше інформаційне поле. І серед цього інформаційного поля ОБОВ'ЯЗКОВО будуть появлятись ті, хто буде сприймати наші позиції. Ось їм і треба пропонувати до нас приєднуватись. А потім з ними треба працювати, щоб вони також долучались до такої ж роботи. А не просто ставали платниками членських внесків. Тоді наша потужність збільшується.Чим більше буде коло тих, на кого діє наша пропаганда, тим більше буде потенційних людей, які до нас будуть приєднуватись. Але самі не прийдуть все одно, треба приводити "за руку". Це і є механізм чисельного і якісного зростання нашого Громадянського руху.Важливо. За один-два рази пояснити нашу ідеологію людині неможливо. Повинен бути цикл. А це значить, що людина має бути постійно в нашому інформаційному полі, а не один раз щось про нас почула. Таке інформаційне поле - це наші поступівці, які індивідуально розповсюджують наші матеріали. Зараз ми використовуємо для інформаційного поля сторінку "Поступ" в Фейсбуці. Але це не є нашим головним і стратегічним інструментом пропаганди. Це більше для спілкування із людьми, непоступівцями. Цей телеграм-канал "За Велику Україну!" взагалі не є інструментом пропаганди. Він є інструментом координації і роботи по кадрах. Основний упор у нас на індивідуальне поширення через ВЛАСНІ профілі, в першу чергу в Фейсбуці. Індивідуальне поширення - наш головний інструмент і пропаганди, і створення потужної Громадянської сили. Сили, яка буде здатна взяти ситуацію в Україні під свій контроль. Побудувати Велику Україну.
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (23 серпня 2025 р.)РИА Новости:“Россия никогда не ставила целью просто захватить территории, будь то Крым, Донбасс, Новороссия, а стремилась защитить русских”, – подчеркнул Лавров.Ну так, дійсно. Крим, Донецька, Луганська, Запорізька та Херсонська області самостійно себе окупували та записали себе в Конституцію РФ.Але насправді російська влада дійсно ніколи не казала, що їх мета - захоплення територій. Лавров тут не бреше. Тоді як це пояснити? Навіщо вони по факту території захопили?Схоже на те, що вони захоплені території хочуть обмінювати на якісь домовленості.Якраз зараз всі взялися за гарантії Україні. Але гарантії Україні – це одночасно і гарантії Росії. На що вони хочуть обмінювати наші захоплені території?Росії не потрібно захоплювати окремі території України. Бо їм не частина, а вся Україна потрібна. А всю Україну захопити силою неможливо – потрібне добровільне приєднання.Але добровільного нічого не буде, поки не налагодяться відносини. А відносини можуть почати нормалізуватися лише після повернення всього, і Криму також. Не кажучи вже про компенсації за втрати та багаторічні вибачення перед Українським народом. Крим, про який Президент США Трамп каже, що він ніколи до України не повернеться, насправді можна розглядати як головний козир-замануху в кінці цього довгого "шляху нормалізації". З метою, щоб Україна почала рух до якогось нового інтеграційного об'єднання з РФ. Якщо шлях буде інший, то він веде до зникнення РФ як окремого суб'єкту. Це їх стратегічна мета.Тому Лавров і не бреше, що території не є головною метою СВО. А щодо "захисту росіян"', то це звичайне російське лицемірство перед всім світом і в першу чергу якраз перед росіянами.Це можливий дієвий стратегічний план РФ в даних умовах. А тактичний план може полягати в унеможливленні для України силовим методом повертати захоплені території. Для цього і потрібні гарантії. По мірі того, як Україна буде йти шляхом виконання різних російських умов, РФ може віддавати назад частини захопленого в якості "доброї волі". Примітивна схема, але дієва. Так, наприклад, робив Ізраїль, коли повертав Синайський півострів Єгипту у 1979 році. Ізраїль повернув цей регіон Єгипту після 15-річної окупації в обмін на визнання останнім Ізраїлю як законної суверенної держави.Нічого нового у методах. Але ніякого зближення з РФ, ніколи, ні за яких умов. В найближчі років двадцять це всі й так будуть розуміти. Але потім події будуть поступово відходити у минуле. Ми маємо вкласти нашим нащадкам розуміння, що зближення в майбутньому із РФ – це шлях до деградації. Ми зараз отримали шанс вибудовувати власну потужну країну – Велику Україну. Коли це буде зроблено (олігархію тільки треба нівелювати), то і Крим заберемо без всяких "нормалізацій" відносин із РФ. Це і буде їх покарання і наша остаточна перемога!Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
"ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використання) :Вектор № 2Як відноситись до того, що люди відписуються з нашого телеграм-каналу? ПОЗИТИВНО! Чому? Бо відписуються якраз ті, хто нам не потрібен. А хто нам потрібний? Наша задача - сформувати громадянську силу, яка буде здатна взяти під контроль ситуацію в країні. Почати рух реформ. І побудувати сильну, потужну країну - Велику Україну.Тобто завдання телеграм-каналу не пропагандистське, а кадрове та організаційне.Матеріали, які в каналі публікуються призначені для подальшого розповсюдження, а не для того, щоб пропагувати мешканців самого цього каналу. Хоча багато з "мешканців" це не розуміють. Думають стереотипно, що ми тут їх запросили, щоб їм постійно щось нове розповідати, щоб отримати від них якусь підтримку тощо. Повна дурня! Для підтримки потрібна пропаганда і це точно не на цьому каналі. Тобто Спротиви тут розміщуються не для того, щоб їх читати, а для того, щоб їх звідси брати і розповсюджувати всюди, де є можливість! Це і буде внесок на нашу спільну роботу заради розвитку України.Також в цьому каналі ми пояснюємо практичні аспекти нашої роботи.Ми абсолютно не проти того, щоб з нашими напрацюваннями знайомились і ті, хто самостійно хоче створювати сили (організації), аналогічні "Поступу". Нам всім буде вигідно, якщо таких громадянських структур буде багато.Якщо всі ці позиції людині будуть нецікаві, то питання: навіщо вона тоді нам тут, в каналі? Навіщо нам тут соціальні дрони? У нас йде постійна робота по запрошенню нових людей в канал. Люди заходять по індивідуальних запрошеннях, а не через рекламу чи якісь маніпуляції.Йде постійний процес фільтрації. Причому ніхто нікого не виганяє. Самі звалюють. Залишаються тільки ті, хто потрібен. Через фільтарацію концентрація громадянсько налаштованих людей в каналі зростає. Це і є практичний механізм створення реальної громадянської сили. Приблизно так, як робиться гарна скульптура: береться глиба мармуру, а потім скульптор відсікає все зайве і з'являється витвір мистецтва. 😀
"ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використання) : Вектор № 14"Поступ" рухається по класичній стратегії:а) створюється ідеологія, тобто формується мета, принципи її досягнення, етапи її досягнення тощо (у нас це вже є з 2018 року);б) формується ідеологічне Ядро, яке чітко розуміє ідеологічну основу нашого руху, мету і стратегію дій) і готове проявляти активність в цьому напрямку (це зараз робиться на базі АКТИВУ-2025);в) пропаганда, довготривала із наростаючою потужністю (це є, поступово розкручуємо процес, координуємо роботу через "ПМ"). Ця стратегія класична. Так діяли всі, хто добивався успіху.І перше, і друге, і третє за рахунок фінансування НЕ досягається. Ще раз: НЕ ДОСЯГАЄТЬСЯ за гроші!Бо за гроші не можна "вигадати" ідеологію. За гроші людина не стане прихильником ідеології. Можна за гроші її взяти на роботу, де вона буде говорити необхідні "правильні" речі. Але думати за гроші "правильно" не буде. І за гроші людина не збільшить собі розуму, щоб зрозуміти те, чого вона не здатна зрозуміти без грошей.За гроші можна давати широку рекламу ідеології, але це витрачання грошей дарма. Бо ідеологія розповсюджується як віра. Тобто методом зараження. А "заразити" іншу людину може лише "заражена". Різні боти, канали, ШІ тощо цього ефекту не здатні досягнути. Звичайні пересічні громадяни цих речей не знають і дуже важко розуміють. Мають стереотипне бачення через приклади передвиборчих політпроектів. Але ці політпроекти не мають ніякого відношення до створення громадянської сили, здатної змінити країну.
АНОНС СЬОГОДНІ ПЛАНОВА ГРОМАДЯНСЬКА СЕРЕДА ОРГАНІЗАЦІЇ "ПОСТУП"Онлайн-конференції відбуваються в Телеграмі. В аудіоформаті.ПОРЯДОК ДЕННИЙ.- Моніторинг по основним нашим завданням: 2 (по кадрам) + 3(по пропаганді). Тут ми розглядаємо кожен раз практичну роботу кожного напрямку взагалі. І окремо поглиблюємось по окремому якомусь з напрямків. Якому конкретно - визначаємо перед початком ГС.Сьогодні на Громадянській середі маємо розглянути роботу з підписниками нашого тлг-каналу "За Велику Україну!". Проблематику викладено раніше - 18 серпня. Плануємо йти по обговоренню по зазначених коментарях по відписнику.- Готуємо текст для четвертої розсилки акції "Потужність".- Актуалізація поступівського сайту. Виділяємо 15-20 хвилин.(Починаємо з питання "Прочитайте перед тим, як вступити в «ПОСТУП» дану статтю".)Питання розглядаються в будь-якому порядку. Порядок визначає модератор наради. Модератор визначається перед початком обговорення. Можуть бути різні модератори по різних питаннях.***ГОСТІ запрошуються.Наші конференції носять робочий характер. Гості можуть приймати участь в обговоренні всіх поступівських питань. Для гостей попередніх реєстрацій чи попереджень не потрібно.Якщо гості мовчать і просто слухають (на екскурсії), то можуть не представлятись.Якщо у гостей будуть питання, то виділяємо для цього до 30 хв. часу. Але бажано попередити. Увага, мова йде про гостей, які мають питання до нашої роботи, а не тих, хто хоче використовувати нашу платформу в якості просуванням власних позицій. Якщо в когось будуть такі питання (просування), то ми готові з ними спілкуватись, але поза межами Громадянських серед.Початок - о 19:00. Завершення - о 20:30. Конференція проводиться на базі спеціально створеного для цього технологічного каналу "Громадянська середа (ГО "Поступ")".Приєднатись до цього технологічного каналу "Громадянська середа (ГО "Поступ")" можна за посиланням: https://t.me/gsPostup