Джерело
За Велику Україну! | ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використан...
138 Охват/переглядів
2025-09-15 16:18
Повідомлення №1987
"ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використання) :Вектор 36Про відписників з нашого телеграм-каналу "За Велику Україну!".Як до цього відноситись?Зазвичай на такі питання прийнято відповідати щось на кшталт "ми не гонимось за кількістю, нас цікавить якість". Тобто всі намагаються казати, що це нормальний процес. Ніхто не хоче визнавати, що в них не виходить розвивати канал. Бо для них це трагедія. Це шлях до банкрутства. Бо абсолютна більшість каналів мають мету - нарощування кількості підписників. Бо це - гроші. Це бізнес. І це стосується абсолютно всіх платформ.У нас ситуація інша.Бо задачі каналу інші.Ми створюємо Громадянську силу. Вона базується на громадянах, які не є соціальними дронами і які вже вмотивовані діяти заради України.Тобто у нас немає мети - отримати владу. Наша мета - змінити країну. Для цього головне не влада, а створення потужної Громадянської сили.Сам канал ми НЕ РОЗГЛЯДАЄМО як пропагандистський. Він координаційний. Тобто в ідеалі - це спільнота людей, які сприймають нашу Доктрину і готові проявляти активність задля її реалізації. Щодо кількості, то так у нас є цільова мета - 1000 підписників. Але не будь-якою ціною і не будь-яких. Більше того, нам не потрібна кількість набагато більша, ніж 1000 підписників. Оптимальним бачиться цифра біля 1200-1300. Тобто нам дійсно потрібно досягнути кількості в 1000 підписників. Бо тоді ми плануємо переходити на інший етап нашої діяльності. Але потрібні лише ті, які будуть відповідати необхідним критеріям. Термінів досягнення цього показника у нас немає. Бо діяльність ми і так ведемо зараз. Чому саме цей показник 1000, написано в Доктрині "Громадянська республіка".Принциповим є постійний прихід в канал громадян і постійний ВИХІД. Бо таким чином робиться необхідна нам фільтрація. Залишаються ті, які сприймають наші стратегію і тактику. Чим більше буде виходів - тим краще. Бо відсіювання буде ефективнішим. Але і зростання поступове до 1000 також потрібне. Полки що у нас тенденція до зниження. Нам це не подобається. Це пов'язано із недостатністю ресурсу, який працює по залученню громадян до каналу. Але робота і над цим також йде. Щодня йде. І якість поступово підписників каналу покращується. Тупі довго не утримуються в каналі. Для тупих ми якраз і робимо пропаганду. Але не в каналі "За Велику Україну!".Тобто ми дуже раді, коли люди відписується. Бо виходять або соціальні дрони, або тупорилі. Бо якщо розумна людина, то не буде закривати для себе доступ до внутрішньої діяльності єдиної громадянської організації в країні. Ми свідомо даємо такий інформаційний доступ. Є в нас для цього мотиви. Дратує не вихід підписників з каналу, а повільне відновлення кількості за рахунок нових громадян. Проте цей процес і є нашою кадровою роботою.