Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну!
Додано 14 лип 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Кількість підписників: 598
Фото: 110
Посилання: 431
Опис:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin

👥 Кількість підписників

598
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: +1
Середній/Місяць:: +1

👁️ Середній перегляд на повідомлення

120
Середній/День:: 139
Середній/Тиждень:: 104
ERR: 20.07%

📊 Кількість повідомлень на день

1.8
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 1.9
Середнє за день: 1.8

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(13 вересня 2025 р.)Зеленський: "Без нових санкцій не буде прогресу в дипломатії та в усіх намагань завершити війну"."Надто довго вже немає посилення тиску на Росію, яке б ударило відчутно й без затримок саме по російській воєнній машині – саме по тих галузях та сферах, які впливають на агресію", — зазначив Президент.Вже скоро майже чотири роки одна таж сама пісня! Огидно. Влада повністю віддала долю України в руки так званих союзників.Владі вже нема що сказати. Але якщо нічого не говорити, то потрібно ж працювати, країну розвивати. Влада це чомусь не робить. От і займається постійною балаканиною. Весь час поки знаходиться у владі.Треба знати, що ніякі санкції ще не зупиняли воєн.Відомі лише три варіанти завершення будь-якої війни:- поразка;- перемога;- договір.Якщо хтось знає інші способи, то нехай розповість про них.Для договору треба бажання двох сторін. Це очевидно. Також очевидним є те, що тиснути на сторону яка НЕ ПРОГРАЄ у війні – безперспективно. Потрібно тільки домовлятись.А ще очевидно, що сторони які знаходяться у стані війни, в принципі не можуть накладати санкції одна на іншу. Бо якщо воюють, то немає і ніяких ділових справ між собою, щоб було на що накладати санкції.Чи всі розуміють, що найкращі переговори - це прямі переговори? І що кожен посередник завжди за своє посередництво бере плату з воюючих сторін у вигляді отримання якихось вигід? І що чим більше посередників - тим більше вигоди мають віддати воюючі сторони.Це як купувати щось через компанії-прокладки, кожна бере свій відсоток, а інакше для чого?На кого працює Президент Зеленський?Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
"ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використання) :Вектор № 25.Навіщо робляться ці Вектори?Основна ідея в тому, щоб налаштовувати власну команду на необхідний ритм. Щоб всі учасники команди однаково акцентували свою увагу на ті моменти, які в першу чергу важливі для досягнення мети. Таким чином забезпечується процес синергії.Елементи цього інструменту ми використовуємо і в наших Спротивах. Коли періодично (циклічно) даємо необхідні позиції. І постійно звертаємо увагу не головні якорі нашої пропаганди. Ці Вектори хоч і повторюються, але постійно змінюються. Постійно актуалізуються. Доречі, метод використання таких Векторів ми запозичили у СБУ.ПРОПОНУЄТЬСЯ давати пропозиції (Твердохлібу напряму або через Представників) додаткові питання для цих наших Векторів, Або повідомляти, якщо щось викликає роздратування. Бо ці Вектори мають стимулювати роботу, а не дратувати. Непоступівці також можуть давати свої пропозиції по Векторам чи запитання. Через контакти, які визначені в описі каналу. Вони потім транслюються до центру управління Поступу.
АНОНС СЬОГОДНІ ПЛАНОВА ГРОМАДЯНСЬКА СЕРЕДА ОРГАНІЗАЦІЇ "ПОСТУП"Онлайн-конференції відбуваються в Телеграмі. В аудіоформаті.ПОРЯДОК ДЕННИЙ.- Моніторинг по основним нашим завданням: 2 (по кадрам) + 3 (по пропаганді). Розпочинаємо кожен раз практичну роботу кожного напрямку взагалі. І поглиблюємось по окремому якомусь з них. Якому конкретно - визначаємо перед початком роботи.Сьогодні на Громадянській середі маємо продовжити роботу щодо стратегії і тактики роботи нашого тлг-каналу "За Велику Україну!".- Актуалізація поступівського сайту. Виділяємо 15-20 хвилин.(Починаємо з розділу "Членство".)Питання розглядаються в будь-якому порядку. Порядок визначає модератор наради. Модератор визначається перед початком обговорення. Можуть бути різні модератори по різних питаннях.***ГОСТІ запрошуються.Наші конференції носять робочий характер. Гості можуть приймати участь в обговоренні всіх поступівських питань. Для гостей попередніх реєстрацій чи попереджень не потрібно.Якщо гості мовчать і просто слухають (на екскурсії), то можуть не представлятись.Якщо у гостей будуть питання, то виділяємо для цього до 30 хв. часу. Але бажано попередити. Увага, мова йде про гостей, які мають питання до нашої роботи, а не тих, хто хоче використовувати нашу платформу в якості просуванням власних позицій. Якщо в когось будуть такі питання (просування), то ми готові з ними спілкуватись, але поза межами Громадянських серед.Початок - о 19:00. Завершення - о 20:30. Конференція проводиться на базі спеціально створеного для цього технологічного каналу "Громадянська середа (ГО "Поступ")".Приєднатись до цього технологічного каналу "Громадянська середа (ГО "Поступ")" можна за посиланням: https://t.me/gsPostup
"ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використання) :Вектор № 35 Виконком організації "Поступ" і Громадянська середа (ГС) мають різне призначення і навіть принципи функціонування.Громадянська середа є джерелом Активу. Тобто в Активі лише ті, хто приймав хоч раз добровільно участь в роботі ГС. Склад Активу оновлюється щорічно. Ворота в Актив - це Громадянська середа. Громадянська середа - це мотор організації.Громадянська середа (і її частина - Актив) є моделлю-прообразом Верховної Громадянської Ради України.Виконком - це статутний формальний орган. Його головне призначення - адміністрування організації. Це щось на зразок Кабінету Міністрів.Напрямки Пропаганда і Кадри - це рушійна сила Громадянської сили, яку створює "Поступ".Відповідно до принципів Громадянської республіки кожен поступівець і непоступівець (!!) може приймати участь в роботі Громадянської середи. Тобто фактично приймати участь в управлінні нашим Громадянським рухом. Для того, щоб увійти в Актив, то непоступіпець має приєднатись до лав ГО "Поступ". У Виконком може увійти будь-який поступівець за бажанням, але після перебування в лавах "Поступу" не менше ніж півроку.
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (07 вересня 2025 р.)Змінити ситуацію в Україні може лише сила іншої природи. Неолігархічна. Громадянська, тобто яка має своє походження від громадян, а не капіталу.Для створення такої Громадянської сили потрібні дві умови.Що це за умови, розповідає Степан Бандера. Саме так ми і діємо, приєднуйтесь до нас. Разом станемо сильнішими! "В кожному ідеологічному чи політичному русі найважливішу ролю відограють два основні його складники: ідея і людина. Провідні ідеї і світові засади в ідеологічному русі та керівні програмові постанови в політичному – творять «душу», істоту, внутрішній зміст руху. Люди, які визнають, поширюють і здійснюють ідеї та програму і з тією метою беруть активну участь в русі – творять його живий, діючий організм.Обидва основні складники ідеологічного і політичного руху – ідея і людина – однаково важливі й необхідні для його існування й розвитку, як без одного, так і без другого він не може розвиватись й діяти. Якість, сила та історична роля кожного ідеологічного й політичного руху однаковою мірою залежать від якості та динаміки його ідейного складу та його людських кадрів. Найкращі ідеї й програми не спроможні формувати життя й розвитку, доки не знайдуться ті апостоли і борці, люди сильних характерів, віри, запалу, посвяти і чину. Так само й спільнота сильних, дійових і бойових людей мусить мати якісь більші ідеї, цілі, щоб створити триваліші вартості, щоб на довший час змогти формувати життя й розвиток народу, його частини, чи більше народів". Степан Бандера.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (06 вересня 2025 р.)По інформації видання Форбс Україна Індія вирвалася в лідери експортерів дизелю в Україну. Також Індія стала найбільшим імпортером російської нафти в Світі.Цього року Україна імпортувала з Індії 451 000 тон палива індійського походження за 333 млн дол. США, а це близько 10% від загальних постачань палива в Україну.Разом з тим, у першому півріччі 2025 року Європейський Союз імпортував скрапленого природного газу (LNG) з Росії на суму 4,48 млрд євро, що на 1 млрд євро більше, ніж за аналогічний період минулого року. І досить велика доля цього газу була також імпортована в Україну. А ще газ везуть в Україну імпортери під виглядом казахського і азербайджанського, хоча фактичне його походження теж російське.Тобто ЗСУ б’є по нафтопроводу Дружба щоб зупинити заробітки Росії, а потім Україна сама купує російського походження нафтопродукти.То може варто бути послідовними? Невже за роки війни не можна було знайти інших постачальників нафтопродуктів, не російського походження? Ми ж продовжуємо фінансувати ворога, який потім вбиває наших людей.Чи просто всі заробляють на війні, як завжди.Владні чиновники заробляють на нелегальному виїзді за кордон, на відкатах, на лобіюванні своїх. Медкомісії заробляють на незаконних видачах інвалідності і таке інше. ТЦК-шники заробляють на анулюванні повісток, на липових відстрочках. Наближений до влади бізнес заробляє на фіктивному бронюванні та мізерних зарплатах заброньованих-рабів. Постачальники Міноборони заробляють на завищенні цін на свою продукцію. Місцева влада заробляє на неякісному будівництві оборонних споруд. Цей список можна продовжувати довго.Війна все спише, чи не так? А що ж влада наша? А влада імітує боротьбу з корупцією, все обіцяє і готується до виборів.Для "Поступу" нічого дивного. Ми розуміємо, що все це буде доти, поки не зміниться система влади в Україні, поки до влади не прийде нова Громадянська сила.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (05 вересня 2025 р.)Пенсійна система України несправедлива та потребує реформування: на пенсії 4 тисяч суддів іде така ж сума, як на пенсії 120 тисяч освітян та медиків. Тобто різниця складає цілих 30 разів.Про це написав голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики, нардеп Гетьманцев.Як бачимо, влада 30 років триндить про пенсійну реформу, але за всі роки нічого так і не зробила. Взагалі нічого. Лише створила Електронний кабінет на сайті Пенсійного фонду.Як довго ще терпіти таке знущання?Довго!До тих пір поки править олігархія - таке буде постійно.Що робити? Змінювати владу. Так скаже більшість. Але як змінювати владу?Через вибори. Люди мають нарешті вибрати чесних і достойних. Тих, хто буде думати про народ і країну, а не про себе. Таке нам скажуть окремі дурні, а інші будуть цю хрінь підтримувати.Ні! Ніяких виборів! Довибиралися! Всіх їх треба розігнати! Потрібен Третій Майдан. Якщо не буде результату - то четвертий, п'ятий... Так можуть сказати ще одні, не зовсім розумні люди.Все це балаканина. Нічого не буде змінюватись до тих пір, поки в Україні не буде сформовано силу нового типу - Громадянську силу. Яка буде мати своє походження від громадян, а не від капіталу, як зараз.Приєднуйтесь до створення такої сили. Створюємо її разом. Зростаємо її. А потім візьмемо всю відповідальність на себе і олігархію нарешті приберемо.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
"ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використання) :Вектор № 31Причини, чому людина не приєднується до організації "Поступ". 1. Несприйняття необхідності виконання свого власного громадянського обов'язку взагалі. 2. Незгода із курсом на побудову Громадянської республіки. 3. Несприйняття "Поступу" як організації, здатної довести справу до перемоги. 4. Небажання втратити певний ступень свободи в разі вступу в організацію. 5. Побоювання, що асоціація із організацію зараз або в майбутньому, може негативно відобразитись на власному іміджі. 6. Нерозуміння свого місця в організації. 7. Побоювання, що вступивши в організацію, людина виявить її не такою, як вбачалося, але вийти з організації буде виглядати несерйозним кроком. 8. Розуміння того, що для України робити все-таки щось потрібно. Але має бути хоч якась винагорода за такі дії. Проте в "Поступі" такої винагороди не видно. 9. Бажання не бути рядовим членом організації, але побоювання того, що нерядовим не дадуть стати або не вийде. 10. Побоювання, що будуть поступово нав'язувати робити ту роботу, ті дії, які не хочеться робити або щодо яких є підозра, що вони неправильні. 11. Побоювання того, що будуть витягувати гроші. 12. Побоювання того, що будуть користуватися ім'ям людини без її на це згоди. 13. Є бажання зробити зміни в Україні швидко, прямо зараз, але "Поступ" пропонує довгий шлях за якимсь планом. 14. «Жаба» давить щомісяця сплачувати членські внески (100 грн. або 40 грн. — для непрацюючих). 15. Не все ще до кінця зрозуміло по діяльності організації. 16. Є побоювання, що якщо реально організація почне загрожувати владі, то влада почне відповідні дії проти організації, а людина не хоче опинитись під репресивними діями влади. 17. Відсутність бажання.Всі ці зазначені причини ми сприймаємо як поважні але не реабілітуючими. І вони потребують обговорення з тими, хто такі думки має. Нижче аргументи (причини), які НЕ СПРИЙМАЮТЬСЯ! : Відсутність часу. Ця причина не може бути сприйнята, бо адекватна людина завжди зможе знайти, мінімум 15-20 хвилин хоча б на тиждень, щоб приймати реальну участь в перебудові України. В цьому разі аргумент "відсутність часу" реально сприймається як "відсутність бажання". Я знаходжусь на державній (військовій) службі і мені не можна. Не сприймається тому, що "Поступ" не політична партія і за законом в ній може брати участь будь-який громадянин України. В цьому разі реальний аргумент – "відсутність бажання". Я вже підтримую (знаходжусь в іншій партії). Не сприймається, бо "Поступ" позапартійна структура і в ній є зараз і можуть бути надалі громадяни, які беруть участь в інших політичних силах. В цьому разі реальний аргумент (причина) - "відсутність бажання".Є єдиний аргумент, який дійсно може сприйматись серйозно. Це тяжка хвороба. Тяжка і невиліковна депресія також є тяжкою хворобою і є реабілітуючим фактором. Так, людина в такій ситуації може мати зовсім іншу філософію свого життя, ніж звичайний громадянин. І це зрозуміти можна. Таке життя. Всі зазначені пункти мають бути відпрацьовані. Щоб вирішити питання приєднання до "Поступу" або НЕприєднання. Щоб разом будувати Велику Україну. Але людина ніколи не буде це робити, якщо вона є соціальним дроном! Прочитання цих пунктів у соціального дрона має викликати алергію. А у громадянсько-налаштованої - зацікавлення, щоб розібратись.
АНОНС СЬОГОДНІ ПЛАНОВА ГРОМАДЯНСЬКА СЕРЕДА ОРГАНІЗАЦІЇ "ПОСТУП"Онлайн-конференції відбуваються в Телеграмі. В аудіоформаті.ПОРЯДОК ДЕННИЙ.- Моніторинг по основним нашим завданням: 2 (по кадрам) + 3(по пропаганді). Розглядаємо кожен раз практичну роботу кожного напрямку взагалі. І поглиблюємось по окремому якомусь з напрямків. Якому конкретно - визначаємо перед початком ГС.Сьогодні на Громадянській середі маємо продовжити роботу щодо стратегії і тактики роботи нашого тлг-каналу "За Велику Україну!". - Актуалізація поступівського сайту. Виділяємо 15-20 хвилин.(Починаємо з розділу "Членство".)Питання розглядаються в будь-якому порядку. Порядок визначає модератор наради. Модератор визначається перед початком обговорення. Можуть бути різні модератори по різних питаннях.***ГОСТІ запрошуються.Наші конференції носять робочий характер. Гості можуть приймати участь в обговоренні всіх поступівських питань. Для гостей попередніх реєстрацій чи попереджень не потрібно.Якщо гості мовчать і просто слухають (на екскурсії), то можуть не представлятись.Якщо у гостей будуть питання, то виділяємо для цього до 30 хв. часу. Але бажано попередити. Увага, мова йде про гостей, які мають питання до нашої роботи, а не тих, хто хоче використовувати нашу платформу в якості просуванням власних позицій. Якщо в когось будуть такі питання (просування), то ми готові з ними спілкуватись, але поза межами Громадянських серед.Початок - о 19:00. Завершення - о 20:30. Конференція проводиться на базі спеціально створеного для цього технологічного каналу "Громадянська середа (ГО "Поступ")".Приєднатись до цього технологічного каналу "Громадянська середа (ГО "Поступ")" можна за посиланням: https://t.me/gsPostup
"ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використання) :Вектор № 3Швидкість досягнення нашої мети залежить тільки від одного - потужності нашої пропаганди. Саме сюди направлені всі наші зусилля. А це залежить від двох факторів:перший фактор - кількість Провідників (індивідуальних пропагандистів);другий фактор - кількість запропагованих.Провідник (індивідуальний пропагандист) - це той, хто самостійно, без прохань і нагадувань розповсюджує необхідні наші матеріали. Це можуть бути як поступівці, так і непоступівці. Ще раз: самостійно, без стимулювання і нагадувань викладає пропагандистські матеріали в соцмережах. Для того, щоб давало ефект, мінімально, потрібно розміщувати будь-який матеріал "Поступу" чи про "Поступ" у себе в профілі в Фейсбуці. Можна і в інших мережах, але більш концентровано ми зараз працюємо через Фейсбук. Матеріали можна брати або з самого Фейсбуку, або з цього тлг-ганалу "За Велику Україну", або з нашого сайту чи ютуб-каналу. Або самому написати.ВАЖЛИВО!Чим більше "друзів" (підписників) в профілі в Фейсбуці - тим більше буде і кількість запропагованих. Тобто потрібно нарощувати кількість "друзів".ЩЕ ОДИН ВАЖЛИВИЙ МОМЕНТ!Задача пропаганди полягає не втому, щоб "сподобатись", а в тому щоб "вдовбати" певну ідею в голову людини. А задача "сподобатись" - це задача вже агітації. Тобто пропаганда - це не про "сподобатись", а про те, щоб "залізло в голову і не вилазило".І ще. Наше завдання по пропаганді за гроші не вирішується. Це принципово. І це потрібно також зрозуміти, чому саме так. Бо ефект зараження купити неможливо.