Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну!
Додано 14 лип 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Кількість підписників: 598
Фото: 110
Посилання: 431
Опис:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin

👥 Кількість підписників

598
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: +1
Середній/Місяць:: +1

👁️ Середній перегляд на повідомлення

120
Середній/День:: 139
Середній/Тиждень:: 104
ERR: 20.07%

📊 Кількість повідомлень на день

1.8
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 1.9
Середнє за день: 1.8

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (27 вересня 2025 р.)"У Росії не повинно бути жодних сумнівів: НАТО та союзники використовуватимуть всі необхідні військові та невійськові засоби для самозахисту", — заява НАТО.В Альянсі також зазначили, що РФ несе відповідальність за "ескалаційні дії" після порушення повітряного простору Польщі, Фінляндії, Латвії, Литви, Норвегії та Румунії. "Наша відданість статті 5 є непохитною", — йдеться у заяві.Якщо робляться такі заяви, то це веде до того, що у РФ точно не буде ніяких сумнівів, що ніхто ніякі літаки збивати російські не буде.Відсутністю миттєвої реакції по збиттю порушників свідчить про абсолютну недієздатність НАТО.Україна потрібна для країн НАТО виключно як інструмент захисту від Росії, а для України НАТО взагалі не потрібне.Є думка, що Україна потрібна для країн НАТО виключно як геополітична пастка для Росії. Тому і кордон закритий, і диктатуру будують. Бо у демократії або з виборами Україна швидко вийде з війни.Наша влада має думати наперед. Потрібно скористатися неспроможністю НАТО, щоб почати створювати союзи з тими, з ким Українська держава дійсно має спільні інтереси в боротьбі з Росією. Але ж влада у нас олігархічна. Може думати лише про власний бізнес.Проте з іншого боку, бажаємо ми чи ні, але на цьому етапі НАТО нам потрібно. Бо взяти озброєння більш нема де. Самі ми не спроможні випускати зброю по ряду факторів. Але ж ми не в НАТО. Ніхто ж не говорить, що потрібно посваритися з Альянсом чи послати їх куди подалі. Вони роблять вигляд, що чекають на нас. А ми маємо робити вигляд, що хочемо приєднатися до НАТО.Обставини складаються так, що Україна отримує шанс почати розбудовувати Велику Україну. Але влада потрібна для цього бути інша - не олігархічна.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (26 вересня 2025 р.)Нам можуть поставити питання: чому олігархічні групи борються між собою до самознищення і цим створюють багато проблем і народу, і країні, і собі також? Можливо тому, що тут діє сукупність факторів? Від банальної жадібності до небажання взяти відповідальність за державу на себе?Олігархія це поєднання бізнесу і влади. Чим більше влади, тим більше прибуток бізнесу. Тому усе логічно. Вони борються за те, щоб бути єдиним хто отримує все.Йде постійна боротьба між різними бізнес угрупуваннями. В процесі цієї боротьби йде поглинання слабкіших сильнішими. В результаті залишаються найсильніші. При демократичній системі влади вони створюють партії. І борються вже за владу. Щоб за допомогою влади продовжувати боротьбу за домінування в бізнесі. Через концентрацію, зростання потужності олігархічних груп, кількість сторін, які борються, зменшується. Одночасно посилюється політична боротьба за владу. За монопольну владу. Що може мати наслідки у вигляді соціальних заворушень. Бо сторони починають підтягувати народні маси, щоб їх використати для своїх олігархічних інтересів. Народним масам розповідають різні байки, про різні цінності, високі ідеали та іншу лабуду. Бо інакше ці народні маси не можна буде використати. І вже на цьому етапі бізнесова конкуренція переходить до знищення одних олігархічних кланів іншими. Саме це і відбувалось в Україні. І продовжує відбуватись зараз. В крайніх варіантах починається громадянська війна. В результаті все може завершитись самоліквідацією держави. Та народною катастрофою.Для того щоб мінімізувати ці ризики, необхідно будувати потужну громадянську силу яка буде розвивати економіку по градієнтному принципу. Тобто чим вищий рівень капіталу - тим більший контроль має бути з боку держави. Олігархія повинна бути знищена як явище!Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
"ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використання) :Вектор № 12 Перелік основних позицій (ідей, тез, якорів, наративів тощо) для нашої пропаганди. Це те, що ми в суспільство просуваємо.*** Велика Україна - наша мета!*** Соціальний дрон - головна проблема! *** Проблеми в Україні через олігархію (поєднання бізнесу і влади). Олігархія - ворог, це наслідок і демократичної системи влади, і панування психології соціального дрону.*** Олігархія - це, увага, поєднання бізнесу і влади, а не просто впливові великі бізнесмени, як багато хто вважає. Це бізнес у владі.*** До панування олігархії призводить демократична система яка працює по схемі: гроші - вибори - прихід до влади - повернення грошей із прибутком.*** Громадянська республіка - це система влади, яка нівелює олігархію.*** Необхідно прибрати діючу демократичну систему влади, замінити на республікансько-громадянську (Громадянську республіку).*** "Поступ" - єдина в країні організація, яка одночасно: знає сутність проблем країни (діагноз), має план дій, програму (лікування), ПРАКТИЧНО рухається (робить конкретні дії) відповідно до програми.*** Мета "Поступу" не влада, а зміна країни. *** Подолати корупцію може будь-яка влада за півроку, якщо ні - то це не влада, або сама корумпована.*** У кожного громадянина існує чотири можливі варіанти поведінки по відношенню до країни: а) приєднатись до діючої організації або партії (по аналогу "Поступу") і разом з нею будувати потужну країну; б) створити свою власну організацію і діяти щодо розбудови України; в) діяти самостійно по розбудові України, але це не є ефективним і може бути проявом неадекватності; г) нічого не робити, бути соціальним дроном.*** Перший крок до Великої України - самостійна Україна (позбавились від залежності РФ, тепер треба і від США).*** Громадянин - це той, хто ПОСТІЙНО робить щось з цього, відповідно до обставин:- особисто приймає участь в управлінні країною;- співпрацює із владою по розбудові України;- впливає на владу;- тисне на владу;- замінює недолугу владу (шляхом чергових, позачергових виборів, а якщо треба - то негайно, через Майдан).*** За стан держави завжди винна тільки влада. Народ же винний в тому, що влада паршива, але не за стан справ в країні!
АНОНС СЬОГОДНІ ПЛАНОВА ГРОМАДЯНСЬКА СЕРЕДА ОРГАНІЗАЦІЇ "ПОСТУП"Онлайн-конференції відбуваються в Телеграмі. В аудіоформаті.ПОРЯДОК ДЕННИЙ.- Моніторинг по основним нашим завданням: 2 (по кадрам) + 3 (по пропаганді). Розпочинаємо кожен раз з короткого огляду практичної роботи кожного напрямку взагалі. Потім поглиблюємось по одному з них.Сьогодні на Громадянській середі продовжуємо роботу щодо стратегії і тактики дій по нашому тлг-каналу "За Велику Україну!". Конкретизуємо дії по двох напрямках: поповнення "Поступу" новими кадрами і побудові Громадянської сили.- Актуалізація поступівського сайту. Виділяємо 15-20 хвилин.(Починаємо з розділу "Членство" - Порядок сплати членських внесків в громадській організації «Поступ» .)- Колективізація створення Спротиву.- Актуалізація регламенту поступівських груп.Питання розглядаються в будь-якому порядку. Порядок визначає модератор наради. Модератор визначається перед початком обговорення. Можуть бути різні модератори по різних питаннях.***ГОСТІ запрошуються.Наші конференції носять робочий характер. Гості можуть приймати участь в обговоренні всіх поступівських питань. Для гостей попередніх реєстрацій чи попереджень не потрібно.Якщо гості мовчать і просто слухають (на екскурсії), то можуть не представлятись.Якщо у гостей будуть питання, то виділяємо для цього до 30 хв. часу. Але бажано попередити. Увага, мова йде про гостей, які мають питання до нашої роботи, а не тих, хто хоче використовувати нашу платформу в якості просуванням власних позицій. Якщо в когось будуть такі питання (просування), то ми готові з ними спілкуватись, але поза межами Громадянських серед.Початок - о 19:00. Завершення - о 20:30. Конференція проводиться на базі спеціально створеного для цього технологічного каналу "Громадянська середа (ГО "Поступ")".Приєднатись до цього технологічного каналу "Громадянська середа (ГО "Поступ")" можна за посиланням: https://t.me/gsPostup
"ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використання) :Вектор № 37Чому ми не використовуємо платну рекламу?Завдання побудувати Велику Україну потребує впровадження в суспільство Громадянської ідеології. Те, що демократію, як систему влади потрібно прибирати, зрозуміло багатьом. Бо породжує олігархію - злиття бізнесу і влади. Потрібно замінити діючу систему влади на республікансько-громадянську (систему Громадянської республіки). А це, в свою чергу, можливо лише в разу панування в суспільстві Громадянської ідеології.Відомо, що будь-яку ідеологію маси не здатні сприймати розумом. Лише як віру.Віра розповсюджується методом зараження.А зараження ніколи не відбувається через інформаційний вплив. Тобто кількість інформації майже не впливає на сприйняття народом нової ідеології. Зараження відбувається лише від людини до людини. І чим більше "заражених" тим більший ефект зараження. За рахунок реклами це не досягається. А досягається методом Провідників (індивідуальних пропагандистів), який і застосовує "Поступ". Цей метод має іншу назву - апостольський. Саме таким методом розповсюджуються всі релігії.Тому ми і не витрачаємо гроші на рекламу і не збираємось це робити. Провідник (індивідуальний пропагандист) відрізняється від прихильника (аналог прихожанина в церкві) тим, що здатен пояснити, що він пропагує і у що він вірить. Прихильник просто вірить, але пояснити чітко не здатен. Проте велика кількість прихильників здатна впливати на зараження інших людей, щоб вони також ставали прихильниками. Кожен прихильних фактично прив'язаний до свого Провідника (індивідуального пропагандиста). Це як аналогія священника і прихожанина в церкві. Прихожанин у церкві вірить в Бога не тому, що прочитав гарні і дорогі оголошення чи відео, а тому, що зустрічається із віруючими людьми. Віруючі на нього впливають. А щоб цей процес рухався в напрямку зростання, мають бути священники, які модерують процес "зараження" людини вірою. Таку функцію мають виконувати Провідники, індивідуальні пропагандисти, в "Поступі". Тобто реклама тут не діє, ані платна, ані безплатна. Збільшення кількості індивідуальних пропагандистів - ось що потрібно. Але і вони за гроші не зможуть дати результату, якщо самі не будуть впевнені (вірити) в те, що пропагують.Важливе уточнення:ці принципи діють для впровадження ідеології в маси, а для інших видів пропаганди платна реклама може давати необхідний результат, наприклад, при просуванні товарів.
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (21 вересня 2025 р.)Головне наше завдання - розбудувати Громадянську силу, яка має взяти під свій контроль справи в Україні, навести необхідний лад та побудувати Велику Україну.В процесі цієї роботи ми постійно знайомимось із новими людьми. Пропонуємо їм розібратись з нашим шляхом. Просто для початку все дізнатись, що ми робимо і зрозуміти. А вже потім, якщо згодні, то пропонуємо приєднатись до нас. А якщо не згодні, що також є абсолютно нормальним, то нехай самі йдуть по власному плану дій. Але якщо не будуть нічого робити, – то це вже ненормально. Це лінія поведінки соціального дрону. Соціальний дрон – це та проблема, яка дозволяє олігархії правити.Отримали відповідь на пропозицію знайомства з нами:"Поки будуємо, мене вже в СІЗО закрили. Моя війна продовжується... Я мотивований, як ніколи. Які конкретні кроки, крім бла-бла?".Людина пояснила, по якій причині знаходиться в СІЗО. За "підвищення прибутків від господарської діяльності підприємства та особисте збагачення від збуту насіння маку", Ст.320 ККУ.А потім людина запитує: "Чим ви можете допомогти конкретно у конкретній ситуації?".Наша позиція наступна.Ми (Поступ) перші десять років своєї діяльності якраз і намагались допомагати нашим членам щодо захисту їх прав від свавільних дій державної системи. Намагались боротись за справедливість по точковим позиціям. В результаті ефективність була вкрай низькою. Бо протидіяти потужній олігархічній системі може тільки інша, більш потужна система. А її немає. Ї без цього нічого не вийде. Лише згаємо час  та дарма витратимо енергію.Тому ми змінили свою стратегію.Ми тепер повністю зосередились на створенні нової Громадянської сили. Яка має прийти до влади, змінити всю систему життя країни. І вже тоді досягти справедливості по всіх позиціях, де вона була втрачена.Всі, хто прийме участь з нами в цій роботі, буде наближати час змін. І врешті решт кожен зможе відновити справедливість у своєму особистому випадку також. Звичайно, якщо ця справедливість була порушена.За сильну країну, за гарне життя, за справедливість потрібно боротись. І це в першу чергу створення нової формації відносин в суспільстві. Створення потужної нової реальності –  Громадянської сили. І розбудови Великої України. Ми пропонуємо всім, хто хоче змін для себе особисто і для народу в цілому, розібратись в тому, що ми робимо і як. І після цього вирішувати, як їм діяти. Або з нами рухатись, або окремо, або нічого не робити – бути соціальними дронами. Але, як свідчить історія, соціальні дрони ніколи не мають справедливості в своєму житті. Ніколи.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (20 вересня 2025 р.)Ми стверджуємо, що робити реформи під час війни простіше, ніж в мирний час. Бо надзвичайні обставини створюють і надзвичайні можливості.Але іноді ми зустрічаємо телепнів які кажуть приблизно таке, це один з коментарів, який ми отримали:"Мені цікаво, а які реформи можна робити під час такої тяжкої війни? А якщо робити то с ким? З ухилянтами і пенсіонерами? Історія показує що під час великих воїн в країнах запроваджувались продуктові карточки, то це ви про ці реформи? Як на мене, то якщо ви не допомагаєте нашій армії перемогти ворога, то сидіть мовчки. Не підривайте країну із середини, піарившись на біді, прокладаючи собі дорогу до корита.Я голосував за Зеленського свідомо. І на наступних виборах після перемоги буду знову голосувати за нього. Дякуючи йому, такі як ви можуть спокійно тролити владу без наслідків. Не даром говорять що в Україні більше демократії чим у тій же Європі".Те, що тупі люди - основа правління олігархії - це не новина. Саме на таких телепнях олігархія і тримається. Але питання не в тому, як зробити так, щоб дурні порозумнішали. Це неможливо зробити. Питання в тому, щоб об'єднати адекватних та розумних. Цим і займаємось.А щодо реформ, то і дурням, і розумним пропонуємо ознайомитись із цією інформацією:"Данія проігнорує понад 20 юридичних норм, щоб побудувати паливний завод для ракет «Фламінго».Після ухвалення нового закону данський уряд отримав широкі повноваження скасовувати інші закони, нормативні акти і право громадян подавати скарги — якщо необхідно швидко реалізувати будівельні та операційні проекти, важливі для національної оборони, чи під час надзвичайного стану".Тобто якщо влада хоче змін, то не триндить, що зараз "не на часі", а навпаки, користується ситуацією і продавлює майже всі необхідні питання.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(16 вересня 2025 р.)Ми отримали запитання щодо цілей Росії у війні.Головна версія говорить, що головна мета Росії це Крим. Закріпити Крим за собою. Є і інші цілі, але це головнаЗапитання: якщо це Крим, то невже він такий цінний, щоб заради нього вести стільки років мегадорогу війну?Так. Він для РФ коштує набагато більше, ніж хтось може собі уявити.Весь комплекс всіх переваг, які отримує Росія від війни, на погляд Кремля, переважує ту головну втрату, яку РФ отримує - втрату України. Але вони, скоріш за все вважають, що років через 20 після завершення війни зможуть почати нормалізувати відносини з Україною. Україні не можна буде ні в якому разі на це йти.Чому такий цінний Крим для РФ?Бо це військовий вплив на Близькому Сході. Якщо Росія Крим втрачає, то і втрачає свої позиції в цілому регіоні. А там і так йде боротьба за гегемонію між різними країнами. Також стратегічне розташування Криму дозволяє Росії впливати й на країни Південної Європи. І на Туреччину. Через Крим можна погрожувати Туреччині й цим впливати на неї. До будь-якої точки Туреччини російська ракета долітає за пару хвилин. Тобто це означає, що потенційно удар може відбутись у будь-який момент. Сховатись часу не вистачить.Але російський Крим потрібен не тільки самій Росії.Це також потрібно і США. Схема проста. Чим більше буде погрожувати різним країнам Росія - тим більше потрібні США для їх захисту. Поки є РФ, яка загрожує - є потреба у США в якості захисника.Найкращий спосіб управління світом - на двох. У військовому плані саме до цього США та РФ і рухаються. Вірніше, хочуть поновити те, що було до розвалу СРСР у 1991 році. І намагаються це зробити так, що до їх дуету не приєднався хтось третій, в першу чергу Китай.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
"ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використання) :Вектор 36Про відписників з нашого телеграм-каналу "За Велику Україну!".Як до цього відноситись?Зазвичай на такі питання прийнято відповідати щось на кшталт "ми не гонимось за кількістю, нас цікавить якість". Тобто всі намагаються казати, що це нормальний процес. Ніхто не хоче визнавати, що в них не виходить розвивати канал. Бо для них це трагедія. Це шлях до банкрутства. Бо абсолютна більшість каналів мають мету - нарощування кількості підписників. Бо це - гроші. Це бізнес. І це стосується абсолютно всіх платформ.У нас ситуація інша.Бо задачі каналу інші.Ми створюємо Громадянську силу. Вона базується на громадянах, які не є соціальними дронами і які вже вмотивовані діяти заради України.Тобто у нас немає мети - отримати владу. Наша мета - змінити країну. Для цього головне не влада, а створення потужної Громадянської сили.Сам канал ми НЕ РОЗГЛЯДАЄМО як пропагандистський. Він координаційний. Тобто в ідеалі - це спільнота людей, які сприймають нашу Доктрину і готові проявляти активність задля її реалізації. Щодо кількості, то так у нас є цільова мета - 1000 підписників. Але не будь-якою ціною і не будь-яких. Більше того, нам не потрібна кількість набагато більша, ніж 1000 підписників. Оптимальним бачиться цифра біля 1200-1300. Тобто нам дійсно потрібно досягнути кількості в 1000 підписників. Бо тоді ми плануємо переходити на інший етап нашої діяльності. Але потрібні лише ті, які будуть відповідати необхідним критеріям. Термінів досягнення цього показника у нас немає. Бо діяльність ми і так ведемо зараз. Чому саме цей показник 1000, написано в Доктрині "Громадянська республіка".Принциповим є постійний прихід в канал громадян і постійний ВИХІД. Бо таким чином робиться необхідна нам фільтрація. Залишаються ті, які сприймають наші стратегію і тактику. Чим більше буде виходів - тим краще. Бо відсіювання буде ефективнішим. Але і зростання поступове до 1000 також потрібне. Полки що у нас тенденція до зниження. Нам це не подобається. Це пов'язано із недостатністю ресурсу, який працює по залученню громадян до каналу. Але робота і над цим також йде. Щодня йде. І якість поступово підписників каналу покращується. Тупі довго не утримуються в каналі. Для тупих ми якраз і робимо пропаганду. Але не в каналі "За Велику Україну!".Тобто ми дуже раді, коли люди відписується. Бо виходять або соціальні дрони, або тупорилі. Бо якщо розумна людина, то не буде закривати для себе доступ до внутрішньої діяльності єдиної громадянської організації в країні. Ми свідомо даємо такий інформаційний доступ. Є в нас для цього мотиви. Дратує не вихід підписників з каналу, а повільне відновлення кількості за рахунок нових громадян. Проте цей процес і є нашою кадровою роботою.
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (14 вересня 2025 р.)Для того, щоб почалися позитивні зміни в країні, в першу чергу потрібно почати змінювати людей.Не систему, про що іноді кажуть, а саме людей.Так багато хто каже. І кажуть вірно. Але не всі вірно розуміють, що насправді це означає.Без зміни людей взагалі ніколи й нічого не виходить. Проте зміна людей – це завжди результат дії пропаганди. Зміна країни – це реформи.Для проведення реформ потрібні дві умови:1. Політична воля влади.2. Політичний ресурс у влади.Політичний ресурс – це люди, які мають підтримувати зміни. Зрозуміло, що для того, щоб люди почали взагалі щось підтримувати, потрібна пропаганда. Тобто для створення політичного ресурсу влади потрібна попередня пропаганда громадян. Політична воля влади – це бажання влади йти шляхом змін та налаштованість долати для цього всі перепони. В Україні править олігархія (поєднання влади і бізнесу). Це означає, що політична воля до реформ може з'явитись у влади лише тоді, коли інтереси олігархії збігаються із курсом на реформи. У нас за тридцять років так і не збіглися. Так, іноді інтереси олігархії можуть збігатися з інтересами розвитку країни. Тоді все рухається вперед навіть при правлінні олігархії. Найяскравіший приклад – окремі періоди розвитку США. Зараз, до речі, не такий у них там період. Можна сидіти ще тридцять років і чекати, коли ж інтереси української олігархії зійдуться з інтересами розвитку України.Але можна й іншим шляхом йти - створювати нову політичну силу – Громадянську силу! Яка буде мати іншу природу свого походження, ніж олігархія.Проведення роботи по зміні людей (пропаганда) потребує розгортання великої кількості пропагандистів (провідників нової ідеології). Пошук таких провідників і організація їх роботи, організація самої пропаганди, яка має постійно збільшуватись у своїй потужності, створює одночасно й Громадянську силу.Це і є шлях, по якому потрібно йти. І будуть громадяни, які це зрозуміють або не зрозуміють. І будуть громадяни, які з цим погодяться або не погодяться. І будуть громадяни, які будуть так діяти, а також й ті, хто продовжуватиме вести лінію соціальних дронів. Рано чи пізно критична маса громадян, які діють, має досягти необхідного рівня. І тоді нова, Громадянська сила, набере необхідних обертів та змінить країну! Починайте діяти!Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"