Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну!
Додано 14 лип 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Кількість підписників: 598
Фото: 110
Посилання: 431
Опис:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Джерело

За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (12 жовтня 2025 р.)Що робити коли дупа в країні?...

Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
152 Охват/переглядів 2025-10-12 08:38 Повідомлення №2030
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (12 жовтня 2025 р.)Що робити коли дупа в країні?А хто взагалі винен, якщо справи в країні кепські?Є один і на всі випадки винний в будь-яких проблемах країни - це влада!Війна - це завжди наслідок правління влади. Виключень не буває.Навіть природні катаклізми, які від влади не залежать, долаються по-різному. З мінімальними руйнуваннями або перетворюються на катастрофу. Це також залежить від влади!Якщо в країні є проблеми, то завдання влади реагувати на ці проблеми. Думати як їх вирішити.Чому наша влада не діє як слід? Бо сили, які взяли владу в Україні не мали на меті розвиток країни. Вони переслідували і переслідують власні бізнес-інтереси. Це факт. Доведений факт.Висновок простий. Якщо справи в країні погані, то владу потрібно змінювати. Проте чи можливо це здійснити в Україні одразу, коли діє нинішня система влади? І мова не про військовий стан, а взагалі. Відповідь очевидна - ні.Що робити? Тут простіше сказати, що без активного громадянського суспільства влада відходить від інтересів народу. А це означає, що громадянам потрібні інструменти контролю за допуском до влади та її заміни.То що ж робити, коли в країні дупа?Є три варіанти:- постійно майданити, силою зносити недолугу владу і сподіватись, що нова буде "чесною та порядно";- чекати чергових виборів і сподіватись, що нова влада буде "чесною та порядно";- ні на що не сподіватись, а створювати власну Громадянську силу, яка бути мати своє походження від громадян, а не як зараз - від капіталу.Який варіант Ви вибираєте? Діяти без розуму чи розумно діяти?Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"