Джерело
За Велику Україну! | ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використан...
149 Охват/переглядів
2025-10-13 16:49
Повідомлення №2032
"ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використання) :Вектор № 38Як ми відносимось до критики?Якщо критикує не поступівець - то повний ігнор.Якщо він критикує з метою нам допомогти, то чому не долучається до нас і разом не працює по покращенню нашої роботи?Якщо критикує, бо хоче нашкодити нам або так самостверджується, то навіщо нам на таку критику реагувати?Якщо критикує поступівець, то тут є два варіанти.Критика може бути конструктивною і неконструктивною.Конструктивна критика завжди конкретна.Чітко пояснюються позиції, які, на думку критика, невірно робляться.Одночасно даються пропозиції які потрібно змінити, що потрібно зробити. Але навіть якщо критика і конструктивна, проте поступівець не працює по напрямку роботи, яку він критикує, то чому його ми маємо слухати? Якщо людина не приймає участі в процесі, який критикує, то це в більшості випадків свідчить про небажання щось робити. І критикою така людина формує надуману причину, яка виправдовує відсутність своїх дій.Якщо ж все-таки не працює саме через те, що не згоден, а не тому, що просто не хоче працювати, то є простий шлях вийти з ситуації. Такому критику пропонується взяти і все самому організувати. Організувати роботу, яка буде альтернативною тій, яку він критикує. Висновок: ми сприймаємо лише конструктивну критику і тільки від поступівців. І в разі, якщо вони приймають участь в процесі, який критикують.